Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

Am editat mesajul trecut ca latisem rau pagina. Vroiam sa va arat o poza cu sosetele mele preferate, cu care dorm si acum, din alea flausate, in dungi colorate, pana la genunchi! O frumusete![:D] Si puse peste o alta pereche de sosete normale. SI asta pentru ca in casa nu sunt decat 25 grade! [alcool], temperatura la care eu bineinteles ca mor de FRIG! . Sotul a lesinat de ras cand m-a vazut cu ce m-am imbracat.

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cristina-id="blue"> hai ca mi-ai dat alta idee- poate inchiriem o sala undeva, si vine fiecare cu cate ceva pregatit acasa. Monica aduce baclavale[:D]. aducem jucarii, amenajam un loc de joaca....luam si doi-trei studenti de vor sa faca un ban gramada, sa aiba grija de plozi si sa ii distreze...

bat campii? stiu ca nu o sa imi spuneti, (am editat sa pun o virgula, ca altfel...se intelegea altceva)id="size1"> ca sunteti bine crescute.[flo]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miha74
'
au si abonamente cuplate...

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)



align="right" id="quote2">

Serios???!!!!! Si pot sa imi aleg eu cu cine ma cuplez?[olala]
Hai ca merg si eu atunci![pk]

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )
POZEid="red">

POZE NOIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miha74
cristina-id="blue"> hai ca mi-ai dat alta idee- poate inchiriem o sala undeva, si vine fiecare cu cate ceva pregatit acasa. Monica aduce baclavale[:D]. aducem jucarii, amenajam un loc de joaca....luam si doi-trei studenti de vor sa faca un ban gramada, sa aiba grija de plozi si sa ii distreze... bat campii? stiu ca nu o sa imi spuneti ca sunteti bine crescute.[flo]Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
align="right" id="quote2">Da da, foarte buna idee!Pentru puiul tau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, din punctul meu de vedere suna demential de bine ce zici tu acolo, dar daca numai nou doua o sa vrem sa petrecem e mai mare pacatul sa inchiriem o sala, mai bine vii la mine si tragem o bauta noi doua. Desi studentii aia care sa ne distreze nu suna rau deloc, pot sa vina si ei![olala]

Hai serios acum, sa vedem ce zic si fetele! Eu fac Tort Winter cu portocale, de cand asteptam o ocazie sa il mai produc!

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offff cristina! cu ciorapii pana la genunchi si iti arde de cuplari[pk]!

la mine ai face turturi ca eu am 23 de grade[:D]

 

asa si sa revin la cuplari: poti cupla piscina cu sala, piscina cu piscina[:D] si sala cu sala[:D] (astea sunt lesbi). tu iti poti alege varianta pe care o vrei [pup]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mai Miha, ma cuplez si eu cu cine se nimereste. Ca tocmai ce l-am invitat pe sot langa mine si cand a dat plapuma la o parte si a vazut ciorapii l-a apucat lesinul de ras si am ratat iar seara romnantica. Ramane pe alta data, asta mi-e norocul![:D] Trebuie sa-mi caut lenjeria de dantela, dar mi-e ca fac turturi cu ea pe frigul asta de 25 de grade![:D]

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miha74
cristina-id="blue"> hai ca mi-ai dat alta idee- poate inchiriem o sala undeva, si vine fiecare cu cate ceva pregatit acasa. Monica aduce baclavale[:D]. aducem jucarii, amenajam un loc de joaca....luam si doi-trei studenti de vor sa faca un ban gramada, sa aiba grija de plozi si sa ii distreze... bat campii? stiu ca nu o sa imi spuneti, (am editat sa pun o virgula, ca altfel...se intelegea altceva)id="size1"> ca sunteti bine crescute.[flo]Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
align="right" id="quote2">credeam ca stundentii pentru altceva [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Miha, din punctul meu de vedere suna demential de bine ce zici tu acolo, dar daca numai nou doua o sa vrem sa petrecem e mai mare pacatul sa inchiriem o sala, mai bine vii la mine si tragem o bauta noi doua. Desi studentii aia care sa ne distreze nu suna rau deloc, pot sa vina si ei![id="blue">olala]Hai serios acum, sa vedem ce zic si fetele! Eu fac Tort Winter cu portocale, de cand asteptam o ocazie sa il mai produc!Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">e clar! daca vii tu si fram....eu voi sta cu dovleceii![:D]Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...