Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Da mai Miha, ma cuplez si eu cu cine se nimereste. Ca tocmai ce l-am invitat pe sot langa mine si cand a dat plapuma la o parte si a vazut ciorapii l-a apucat lesinul de ras si am ratat iar seara romnantica. Ramane pe alta data, asta mi-e norocul![:D] Trebuie sa-mi caut lenjeria de dantela, dar mi-e ca fac turturi cu ea pe frigul asta de 25 de grade![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">Honey, te stiam mult mai senzuala si mai inventiva decat mine... ei ei.. in loc de sosete data viitoare ia niste cizme pana peste genunchi. Nu ti-e frig si nu piere "romantismul" [:-)))]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag la scutece...dar la propriu nu virtual[:D]

 

noapte buna![pup]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Da mai Miha, ma cuplez si eu cu cine se nimereste. Ca tocmai ce l-am invitat pe sot langa mine si cand a dat plapuma la o parte si a vazut ciorapii l-a apucat lesinul de ras si am ratat iar seara romnantica. Ramane pe alta data, asta mi-e norocul![:D] Trebuie sa-mi caut lenjeria de dantela, dar mi-e ca fac turturi cu ea pe frigul asta de 25 de grade![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">Honey, te stiam mult mai senzuala si mai inventiva decat mine... ei ei.. in loc de sosete data viitoare ia niste cizme pana peste genunchi. Nu ti-e frig si nu piere "romantismul" [:-)))]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
align="right" id="quote2">Da' ma, uite ca la asta nu m-am gandit.[:D] Acuma pe bune, in perioada de mult apusa cand ma iubea tare, romantismul se producea si in conditiile in care eu aveam bigudiuri in cap si masca de argila pe cosurile de pe fata (eu am avut o perioada cand asa dormeam in fiecare noapte, ca sa fiu frumoasa dimineata [alcool]). Asa ca nu ma asteptam sa-l incurce pe el niste amarite de sosete pana la genunchi![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Bun gasit, dragelor!Tara arde si baba se piaptana reloaded: cica era un bazin aici, langa mine, dar nu mai e[:D], s-a desfiintat dar cica e unul in Militari. Merg zilele urmatoare sa vad ce si cum cu el.Girls, merci de pontul cu cerealele[flo]Raluk, Monica, vreau si eu reteta de baclava, pls!Va pupa fata!Pentru puiul tau
align="right" id="quote2">U rule !! [pk][pk][pk] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello!

 

Sa traiti domnu general Uka, eu sunt in treling-pijama (un fel de 2 in 1[:D]) rooooz.

Ce frumooooos e colajul si filmuletul e si mai si! Te pup mami!

 

Eu sunt obosita rau de tot, dar mandra de mine! Azi am urmat exemplul Fragutzei si m-am dus la sala! A fost tare bine, m-au simtit extraordinar dupa. Nu va inchipuiti ca am facut cine stie ce, am stat juma de ora, asa de acomodare.

 

Iar dupa-amiaza m-am plimbat vreo ora prin parc, dar am inghetat bocna, ca batea vantul si era tare frig. Ne-am incalzit dupa aia in mall, in cautare de manusi pt Andrei dar nu am gasit nimic dragut[q]! Mai cautam!

 

Si sa va fie rusine cu baclavalele alea[pofta]! Unii oameni sunt la dieta, da?

 

Hai va pup! O sa beau un ceai facut de sotu (poate pun si un pic de tarie[:D] sa ma incalzesc mai bine)

 

[mamica] de [baietel] Andreiutz (24.08.2009)

BOTEZ

POZE MAI VECHI

POZE MAI NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Da mai Miha, ma cuplez si eu cu cine se nimereste. Ca tocmai ce l-am invitat pe sot langa mine si cand a dat plapuma la o parte si a vazut ciorapii l-a apucat lesinul de ras si am ratat iar seara romnantica. Ramane pe alta data, asta mi-e norocul![:D] Trebuie sa-mi caut lenjeria de dantela, dar mi-e ca fac turturi cu ea pe frigul asta de 25 de grade![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">Honey, te stiam mult mai senzuala si mai inventiva decat mine... ei ei.. in loc de sosete data viitoare ia niste cizme pana peste genunchi. Nu ti-e frig si nu piere "romantismul" [:-)))]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
align="right" id="quote2">Da' ma, uite ca la asta nu m-am gandit.[:D] Acuma pe bune, in perioada de mult apusa cand ma iubea tare, romantismul se producea si in conditiile in care eu aveam bigudiuri in cap si masca de argila pe cosurile de pe fata (eu am avut o perioada cand asa dormeam in fiecare noapte, ca sa fiu frumoasa dimineata [alcool]). Asa ca nu ma asteptam sa-l incurce pe el niste amarite de sosete pana la genunchi![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">atunci pun pariu ca pijamaua l-a incomodat, nu sosetele [:D]. Adica daca aveai pe tine doar sosetele alea sunt sigura ca nu scapai [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Santo, sa nu-mi zici sa si tie ti-e frig?[:D] EU am vrut sa beau ceva alcool, dar nu aveam decat bere, si cand am vazut ce rece e, mai nene, am renuntat.

Pijamaua mea e din aia de bumbac, of course si cu animalute pe ea![:D]

Stiu, sunt sexy tare, nu trebuie sa-mi mai spuneti ca ma flatati!

 

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...