Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

cristina, zi-mi te rog frumos ca esti online pe mess, si daca nu esti atunci intra si da-mi adresa. Uderul meu e acelasi ca si aici. Vei vedea tu de ce. Don't ask. [pup]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Santo, sa nu-mi zici sa si tie ti-e frig?[:D] EU am vrut sa beau ceva alcool, dar nu aveam decat bere, si cand am vazut ce rece e, mai nene, am renuntat.Pijamaua mea e din aia de bumbac, of course si cu animalute pe ea![:D]Stiu, sunt sexy tare, nu trebuie sa-mi mai spuneti ca ma flatati!Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">Si eu sunt tare friguroasa (chiar si vara dorm cu pilota[:D]). La mine tot 25 de grade sunt, dar pijamaua mea e mai groasa ca e din aia gen catifea. Totusi la sosete mai batut! Dar sa stii ca si eu mai pastrez sosetele cand e vorba de [sex] si e frig![:D][mamica] de [baietel] Andreiutz (24.08.2009) BOTEZ POZE MAI VECHI POZE MAI NOI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, pana la urma nu a mai fost nevoie sa ma impingeti, am sarit singura peste prag.

Va las aici sa va serviti cu o felie tort si va doresc noapte buna. [nani]

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi]

 

La multi ani Biaz !id="green">id="size4">

 

Pentru mine esti o mama si o femeie model [asia],meriti toate florile din lume !

[flo2][flo2][flo2][flo2][flo2][flo2][flo2][flo2][flo2]

 

Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">

Alex & Razvi

_______________________________________________________________________________id="green">

 

"Cine-ti saruta genele-n somn ?

Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?

Toate zanele bune sa te ocroteasca...

Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AIde mai bia, daca nu a mai mers treaba aia, of, cum sa te lasam noi la greu. Daaaar:

 

[s] LA MUUUUUUUULTI AAAAAAANIII!!! [s]
id="red">id="size4">

SA fi sanatoasa si fericita, sa petrecci clipe de neuitata laturi de familia ta frumoasa si poate peste vreun an sa ne spui povesti frumoase despre o fetita cu codite roz [:D]. TE pup si te imbratisez cu drag [pup][pup]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noaptea buna mamici fenomenale ce sunteti!

 

UKA[asia] chapeau!M-ai emotionat de numa! Si ai fost acum ca si in trecut pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ma tot gandeam dupa nastere cat de frumoasa ar fi o intalnire cu toti dovleceii daca nu macar o poza comuna. Cand aveau cateva luni ne-ai surprins la fel de tare! Pana sa ma invart eu sa cer poze, etc...tu ai muncit si le-ai adunat care de pe unde!......acum cateva zile cand ai zis ca ai poza cu dovleceii, tu te refereai la cei alaptati dar eu cautam cu disperare prin fotografii nu gaseam [bang] si ma intrebam Doamne cum a avut timp sa faca asta? e fenomenala!, m-am prins tarziu dar m-a amuzat f tare faza cu menul! adevarul gol golut!

Sunt tare mandra de mine ca i-am recunoscut pe toti, dar pe toti dovleceii! Doamne cat de frumosi sunt si cat au crescut! Ce repede a trecut timpul! Sa fie mereu sanatosi si cuminti si norocosi!

 

 

 

Mami de [zana] Amilici Crocodilibici

 

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia! Mare doamna, mare caracter! Tortul pe masura!

 

[flo2]La multi ani fericiti, sanatate, liniste si bucurii![flo2]

 

Imi plac enorm "zicerile" tale si ma bucur ca esti printre noi! Sa ai parte numai de lucruri frumoase!

 

Mami de [zana] Amilici Crocodilibici

 

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crocodanaid="limegreen"> [asia] Carinei sa-i multumim, ca e cumintica, doarme mult si se joaca si singurica ..si lui lady gaga..si statului ca-mi da alocatie grasa si i-am luat casutza [:D]

Am facut ceva munca de cercetare ! Recunosc, le-am disperat si pe fete [asia]

E adevarat, si mie-mi place la nebunie sa-i vad impreuna, sunt tare tare faini! Copii superbi!

Pupici!

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Biaid="red">[s]! Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca ! Sa ai o zi magnifica, sa primesti multe flori de la baietii tai frumosi ! Te pupam!

 

Pt felicitarile, masa si dans, go to the next chapter

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...