Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sfaturi legate de injectiile clexane


Recommended Posts

nu trebuie sa il faci fixla aceeasi ora dar incerci sa il faci intr-un anumit interval orar plus minus o ora. legat de statul in pat, dna viorica zicea sa stai in pat doar pt ca printre efectele adverse se afla si ameteala la unele persoane dar nu este obligatoriu sa stai in pat...cu atat mai mult cu cat in 9-10 luni perioada cat faci clexanul este foarte posibil sa nu fii acasa la ora respectiva...eu l-am facut si in baia spitalului, si in vizite, etc... mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Irina multumesc mult de raspuns.Oricum il fac cam la aceeasi ora,ca asa m-am obisnuit.[:D] Ramonel,mami de [aerob] Bea(08.11.2007) si [gravi]8+
2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4 In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum zicea si Irina il poti face la diferenta de o ora mai mult sau mai putin...nu neaparat sa il faci la ore FIXE. Cat despre statul l apt..la fel...nu e obligatoriu. Stiu in schimb, ca ar fi mai indicat sa stai intinsa atunci cand faci clexanele. Dar uite vezi ca m-ati incuiat. Nu stiu daca este recomandat sa stai in pat ptr ca este reactia asta ca poti ameti.
Mami [9cer]de [tren] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123502"]Alessio Michele[/url](2 ani si 4luni) si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157073"]Mattia Gabriel(1 anisor!!)[/url].......si in martie barza ne va vizita.[:)] [url="http://family.webshots.com/album/576587573GOmXhn?vhost=family"]Pozici cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...