Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 71


Recommended Posts

carmen [pup] multumesc [flo] nu mai fac luna asta IA pentru ca se pare ca am ciclu anovulator sau cu ovulatie tarzie... dar fac luna viitoare si fac cu tot cu stimulare[:D] poate asa sunt mai multe sanse [ruga] iti urez bafta la histeroscopie si dupa sa vii cu un test frumos || MERGEM INAINTE PANA VOM REUSI http://www.fertilityfriend.com/home/nerama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna,dragutelor [pup]!!!! Carmen am citit de HSG si polip [:)],in rest tu cum esti ?? Sper ca plina de optimism [flo] Azi ma duc la echo din ziua 10,sper sa am foliculi mai multi si frumosi [olala] si probabil ca maine sau poate joi o sa fac IA . Oana nu mai dai nici un semn ? Sper ca esti ok [pup] Sensibila ce iti mai face steluta norocoasa ? [pup] Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired] CRISSTAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutate, fetelor! Sibiandreea - cum stai, ai facut vreun test? Bafta, sa auzim de bine. Nerama- nu fi necajita, poate e sa fie luna viitoare, tinem pumnii. Mikado - tu ce mai faci? Danutza- bafta maine la monitorizare. Sensibila- nu mai stim nimic de tine, ce-ti face fetita?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai facut si stimulare sau ai facut pe ciclu natural? Iei progesteron? Eu am facut si stimulate cu clostylbergit, iau si progesteron. De la toate astea organismul imi este dat peste cap, nu am nici un fel de simtom, eu care stiam cu cel putin o saptamana inainte ca-mi vine cm. Iari eram convinsa ca imi vine cm. Azi, mai sper ca nu. Mai am cateva zile de asteptat, sincer nu mai am rabdare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, prima luna ai simtit ceva schimbari de la tratament? Inteleg ca tu esti la a 2-a IA. Cate IA consecutive ti-a recomandat medicul? Mie mi-a recomandat 3 cu stimulare, dar sincer fara stimulare nu le prea vad rostul. Si eu ma gandeam sa merg in Ungaria daca aici nu rezolv nimic, dar acum cred ca trebuie sa iau o pauza. Imi iau in fiecare dimineata temperatura, dar e crescuta peste 37 de grade din cauza progesteronului, am inteles. M-am tot uitat in graficele fetelor, dar nu prea am inteles mare lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup fetele [pup][pup] Nerama nu ai intrat azi.... [pup] sibiandreeatin pumnii, sa vii cu test + sa ne ridici si noua moralul [pup] roxa [pup][pup] eu maine merg sa repet hormonalele si sa fac inhibina B+AMH...am un morcov [nervo] poate totusi nu vin uratii...a si da, temperatura poate fi ridicata si din cauza progesteronului dar acum poate fi [bibe]...am vazut grafice + in FF cu temperaturi nu asa mari cu toate ca fetele luau si progesteron ...deci orice e posibil Cristal succes la eco ! [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/mikado"]Grafic [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...