Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 71


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Crisstalid="blue">, nu prea am timp sa ma gandesc deocamdata la ce ma asteapta, ca sunt cam ocupata si la servici si cu pregatiri pt. o pomana de 7 ani pt tatal meu, de sambata...sper ca esti bine si la eco de ieri ai avut foliculi buni si sa fie ok inseminarea.

Poate de Craciun vom fi mai multe fete care sa anunte ca suntem burticute....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,[pup] sunt binisor,am 4 foliculi,insa sunt putin dezamagita ca sunt 3 pe ovarul stang si doar unul pe cel drept,avand in vedere ca eu am trompa dreapta permeabila [q]. Vineri o sa imi faca IA,de abia astept [:)] poate te data asta va fi in sfarsit bine !!!! Chiar ar fi cel mai frumos cadou de sarbatori,ceea ce iti doresc si tie si tuturor fetelor care asteapta sa vina bebe [pup]

 

Pupici dragutelor [flo]

 

Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired]

CRISSTAL

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, declar a treia IA consecutiva nereusita, se pare ca nu e sa fie nici de data asta. Si totusi cum va explicati voi ca temperatura imi e tot 37,2 de la ovulatie pana azi, inclusiv, cand mi-au venit uratii? Eu stiu ca in apropierea ciclului temperatura scade, nu? Oare chiar asa efect puternic sa aiba arefamul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxa imi pare rau :((( crede-ma chiat stiu ce simti :((((

 

se poate de la tratament sa ai temperatura crescuta si eu am patit-o a scazut si al mine de la 37.2 la 37 si asa a afost si in ziua cand a venit cm.

 

eu am inceput iar tretamentul pt urmatoarea IA sper sa reusesc de data asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau roxa- dar sa stii ca si la mine a fost temp ridicata pana mi-au venit uratii si pe urnma a inceput sa scada.

 

eu is foarte suparata cred ca o sa sar peste luna aceasta cu inseminarea- am fost ieri ziua 14 la monitorizare si nu am niciun folicul sa ajunga la maturitate, iar estradiolul este destul de mic - sambata o sa merg iar si daca nu sunt nici acum foliculi doctorul mi-a zis sa fac 3 zile injectii cu menopur dupa care sa merg sa ma vada- daca nici de data asta nu e sa fie inseamana ca nu fost o luna fara ovulatie cu toate ca am luat closilbegyt.

 

va pupik si bafta celor care au inceput tratamentul pt IA.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...