Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 71


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, multumesc pentru incurajari. Nu stiu ce o sa fac, probabil ca o sa mai incerc o inseminare luna asta, dar fara stimulare, am deja 3 luni de stimulare. Asa ca sper sa mai aiba efect tratamentele din lunile trecute si sa mai produc ceva foliculi macar luna asta. Dar slabe sperante pe un ciclu nestimulat. Apoi chiar iau o pauza pana la anul. Pana una alta incerc sa-mi revin ca-s cu moralul la pamant.

Rammy - iti doresc sa fie ultima inseminare, poate ne intalnim pe la Cj. Sa dea Domnul sa ne intalnim cu burtile mari :)

Danutza - poate ca o sa se intample o minune si o sa ai ovulatie pana la urma, nu dispera, daca nu macar de Craciun si tot nu e tarziu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rammy, dupa cum calculez eu, tot in perioada aia va trebui sa merg si eu pt foliculometrie, nu mi-am facut inca programare, doar ca lunea dr florescu e pana la ora 15. Cred ca o sa sun maine.

Sa-ti te simti ametita de la clostilbergyt? Nu stiu ce sa zic, eu n-am simtit nimic schimbat. Cate luni de stimulare consecutive ai facut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor am avut probleme cu internetul zilele astea.Sa va spun ce am patit.Ieri am fost in vizita la o prietena care a nascut ,in drum sper ea am trecut pe langa clinica desi eram a 13 zi am zis hai sa vad cum sta treaba asa ca am intrat mi-a luat sange si dupa 2 ore m-am dus dupa rezultat,acum urmeaza partea nasoala de frica nu m-am uitat pe el si nici nu am intrebat nimic pur si simplu l-am bagat in geanta si am plecat acasa.Odata ajunsa acasa am aprins o tigara si l-am citit scria 77,70 dar eu nu am inteles nimic din cauza emotiilor ,in acel moment m-a sunat o prietena si i-am spus patenia mea ea a venit cu un test de urina si l-am facut si surprizaaaaaa e cu 2 linii dar eu daca nu era e nu o vedea pe a 2 din cauza emotiilor desi se vedea destul de clar.Asa ca da sunt insarcinata .

 

 

 

AM DESCHIS ROBINETUL DE BEBELUSI ,DUPA MINE O SA URMATI TOATE SUNT SIGURA.VA PUP PE TOATE SI INTRU MAINE SA MAI VB.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sibiandreea
Vai fetelor am avut probleme cu internetul zilele astea.Sa va spun ce am patit.Ieri am fost in vizita la o prietena care a nascut ,in drum sper ea am trecut pe langa clinica desi eram a 13 zi am zis hai sa vad cum sta treaba asa ca am intrat mi-a luat sange si dupa 2 ore m-am dus dupa rezultat,acum urmeaza partea nasoala de frica nu m-am uitat pe el si nici nu am intrebat nimic pur si simplu l-am bagat in geanta si am plecat acasa.Odata ajunsa acasa am aprins o tigara si l-am citit scria 77,70 dar eu nu am inteles nimic din cauza emotiilor ,in acel moment m-a sunat o prietena si i-am spus patenia mea ea a venit cu un test de urina si l-am facut si surprizaaaaaa e cu 2 linii dar eu daca nu era e nu o vedea pe a 2 din cauza emotiilor desi se vedea destul de clar.Asa ca da sunt insarcinata .AM DESCHIS ROBINETUL DE BEBELUSI ,DUPA MINE O SA URMATI TOATE SUNT SIGURA.VA PUP PE TOATE SI INTRU MAINE SA MAI VB.
align="right" id="quote2">Oauuu FELICTARIIIIIIIII Andreea .Sarcina usoara si la termen si un bebe frumos si sanatos.[majoreta][majoreta][majoreta][batetoba][batetoba][batetoba]Sa te auda Dumnezeu ca dupa tine sa urmam toate.[pup][pup]anul acesta o sa fiu [gravi]Doamne ajuta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sibiandreea, felicitari, ma bucur mult pt tine, imi vine sa plang. Vreau sa-ti pun o gramada de intrebari. Nu stiu daca ai timp sa-mi raspunzi. Dupa cea de-a treia IA nereusita la Cluj, ma gandesc tot mai mult sa merg la Szeget. Spune-mi cum ti-a calculat ovulatia? Eu din cauza asta banuiesc ca nu am ramas nici de data asta. Pt ca am impresia ca-mi face inseminarea la nimereala si nu cred ca prinde ziua ovulatiei. La ce dr ai fost? Ai putea eventual sa-mi dai un nr de tel sau ceva ca sa dau si eu de el?

Daca nu te superi, ce varsta ai? Eu sunt tot mai stresata pt ca implinesc 35, cred ca si asta e o problema.

Te pup, felicitari inca o data si sarcina usoara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...