Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 71


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sibiandreea, cu siguranta ca astea sunt semne bune, o sa vezi [pup]. Daca nici unul din semnele descrise nu le ai la ciclu, inseamna ca e de bine. Tinem pumnii stransi Eu luna trecuta la inseminare nu am avut nici un fel de simtom, mi-a venit pur si simplu c. De obicei, cand nu fac stimulare, am simtome clare de c., cu cel putin o saptamana inainte. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andreea [pup] eventual poti incerca maine un first response, ca e mai sensibil si nu da erori, se pozitiveaza la o valoare mai mica de beta decat alte teste, sau cand te hotarasti eu ma rog pentru tine sa iti iasa rezultatul pozitiv [ruga] ma rog pentru toate fetele care vor sa aiba un bebe sa il primeasca cat mai repede [ruga] MERGEM INAINTE PANA VOM REUSI http://www.fertilityfriend.com/home/nerama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sibiandreea sa dea Dumnezeu sa fie bebe Eu sunt foarte dezamagita - de cand am inceput sa fac inseminare niciodata nu a avut asa prost rezultat la prima monitorizare adica din z12.Nu am niciun folicul pe ovarul stang, iar pe dreptul is multi dar mici ca nu a putut nici sa ii masoare.Nici endometrul nu il vedea foarte bine. m-a chemat si miercuri sa vada poate mai cresc aia multi. va pupik pe toate [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisstal, daca intrebai de mine, sa stii ca am scris pe la pag. 4, am facut hsg si urmeaza sa fac histeroscopie pt. indepartarea polipului uterin pe la sf. lunii, cred(depinde cand imi vine cm).Intrebam si de costuri, mi-a raspuns nerama(iti multumesc)cat a dat ea la privat...nu stiu daca e bine 500 lei, sau trebuie sa dau mai mult...nu ca m-ar da banii afara din casa, dar vreau sa fie totul bine si dupa... Parca tu urmai sa faci inseminarea saptamana asta...iti doresc sa fie bine si sa vii cu vesti. Nerama poate ca de Craciun vii si tu cu vesti, pana atunci...sanatate multa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...