Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(44)*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Puii mei azi![asia]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
id="right">id="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">id="size4">id="Script MT Bold">Bazarid="purple"> pentru:Bogdan[flo]id="blue">;Mihaitaid="blue">[flo];Sebiid="blue">[flo];Emaid="blue">[flo]
align="right" id="quote2">Sa-ti traiasca! Sunt dulci foc!-------------------------Emma si Andreiid="blue"> (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui danyalo
Hello- ma mai tineti minte???Am primit muulte flori, m-am facut si eu frumoasa... m-am tuns si m-am suvitzat ( zic eu ca-mi sta suuper)[:I][:D] si tot asa...
align="right" id="quote2">bine bine si ceva poze nu?-----------------------------Emma si Andreiid="blue"> (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, cafea, careva? [cafea]

 

eu sunt zombii, exact ca si smilul [cafea], e 8 si am beut vreo 3

 

in rest suntem bine

 

bafta multa gradinarilo si scolarilor numai succes! [bis]

 

si noi mai avem un pic pana la "prima zi"

 

pup iu all, o zi mult mai faina decat de obicei [pup]

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

Am zis ca citesc tot si apoi scriu, dar mai bine va scriu cum a fost ieri si apoi citesc!

 

Pe scurt, a fost o zi de basm...scoala a organizat super frumos inceputul clasei I, au vorbit persoane din conducerea scolii intai, apoi au facut un mini-spectacol, cu mii de baloane colorate inscriptionate cu numele scolii, pe care la un moment dat le-au inaltat,in diverse etape, la cer, cu baloane de sapun, cu confetti, cu o zana frumoasa cu o bagheta magica, care pe masura ce se aduna cate o clasa I in mijlocul tuturor (ai nostri aveau ecusoane cu delfini ca sa se recunoasca), ii atingea cu bageheta magica si apoi inntrau in scoala trecand pe sub arcade de baloane...foarte frumos si emotionant, nu stiu cine erau mai emotionati, noi sau ei, copii!

Au ramas la scoala pana la 12 fara un sfert, timp in care i-a invatat cum sa ajunga de jos in clasa (caci noi ii lasam jos), au facut cunoastinta, au desenat...Andrei super-incantat, ma bucur ca a placut-o pe doamna! Sunt 18 baieti si 6 fete...clasa de 24 de copii.

L-am inscris si la after-school, de miercuri va sta pana la 17 la scoala...va manca acolo, au o cantina super, unde se gateste zilnic! A mancat si ieri si i-a placut!

 

Camera aproape i-am terminat-o, mai avem de luat patul lui dar totul in rest e pe pozitie, patul nu exista pe stoc la ikea pana maine, asa ca-l luam sambata, sper sa vina pana atunci!

 

Andrei a fost super - incantat cand a ajuns duminica acasa, caci aproape i-am schimbat complet camera, mai putin patul, a fost incantat si de celelalte noutati de prin casa...s-a indragostit de ghiozdanul cu Bolt pe care i l-am luat chiar in seara aia, i-a placut si cel de-al doilea ghiozdan pe care l-a gasit in dulapul biroului acasa...are doua ghiozdane, caci n-am putut rezista sa nu-l luam si pe cel de la Herlitz...

 

Si cam atat...am facut poze, am filmat, dar sa vad cum descarc pozele acasa sa va pun!

Citesc din urma si revin!

 

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi.

Eu tot in ritm nebun [8D]

Pun si eu cateva poze recente , vestea buna e ca sunt 15 copii in grupa mare [pk] hehe, avantajul gradinitei de cartier si vestea si mai buna e ca Giulia a picat lata la 9 seara, sarind peste somnul e pranz, la noi e premiera absoluta [bis] , de 5 ani astept si eu asta [:D]

 

Katy, astept poze, din ce ai descris, a fost perfect [olala]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tareee

Emma- o sa pun. Nitica rabdarica plizzz![:D][:D][pup]

Annie-[pup] mai esti zombilica???

Katty- ca-n povesti a fost la voi! Astept si eu pozeeee![olala][olala]Ce frumos ai povestit!!!

Daria-f. frumoasa printesuca si ce repede s-au pus pe treaba la gradi'! E bine ca a cazut lata seara la somnic!![pk]

Zuzi-oh cam scumpa plata pe sapt. pt. printesa. Cand ajunge mama ta la voi? Nu ai castigat acum castigi data viitoare! Ca doar de aia e loterie nu? Cine nu joaca nu castiga! Eu aleg sa nu joc![:)]

Raluca- ma bucur ca v-ati brozulit si relaxat in concediu! Unde ati petrecut cumva la Mediterana???

Ledi- i-l tot admir pe galuscutzul tau si parca nu-mi vine sa cred ce mare e!

Cata- cum a fost azi la gradi'??? A mai plans Bia? Doamne ce frumoasa e si ea!!![olala]

Mari- te rog incearca sa te aduni pt. Emma.Toata lumea are astfel de perioade. Oh scumpa mea ...stiu ca e greu...dar trebuie sa gasesti forta sa mergi mai departe. Noi suntem aici sa te ajutam cu o vorba buna, un umar, un ajutor oricat de mic.[pup][flo]

 

[pup] trupa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Dany [asia] vorbim cand se poate.

Daria [flo][asia][pup] am admirat iar si iar printesa,,,,[:D]

sweet bine ai venit[flo]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Eu incerc sa ma obisnuiesc cu Isabella de gat...de fapt nu eu ci coloana mea (care fie vorba intre noi nu are voie sa duca in plus fata de greutatea mea ....max 2kg alternativ dintr-o mana in alta,si iar trebuie sa alternez max 2 ore stat jos cu max 2 ore de stat in picioare.Vise...doar in picioare stau cu orele iar fata cand s-a nascut a avut 3,5kg[;)]...deci respect cu strictetze indicatiile medicului[pk]id="size1">)

Sper ca maine sa o gasesc pe logoped care azi la 9 nu venise la scoala[bang]...

 


Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului

id="right">id="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="size4">id="Script MT Bold">

Bazarid="purple"> pentru:Bogdan[flo]id="blue">;Mihaitaid="blue">[flo];Sebiid="blue">[flo];Emaid="blue">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]Gabi , eu acum m-am trezit, Bogdan a inceput clasa I???? daca da zi-ne cum a fost, ii place?

 

Daria , superba zana ta [il] si ai dreptate aveti mare avantaj cu 15 copii in grupa, la noi sunt 35!!!

 

Katty , ce frumos povestesti! abia astept sa vad poze, sa ne mai scrii impresii. Cate clasa I au?

 

Danny , hai cu pozele suvitate [bis] si de la ziua lui Teo (sa va traiasca, sa creasca mare, sanatos si voios [s] )

 

Annie , la ora 8 a treia cafea ?!? cam mult doamna!

 

la gradi a fost groaznic, a plans de s-a invinetit, face asta si ed rasfat recunosc, dar trebuie sa ii intre in capul ala mic ca nu e de joaca si va merge la gradi indiferent ca se tavaleste pe jos sau nu

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,

vesti , vesti... e posibil ca Ema sa inceapa clasa I, nu sunt eu pregatita pt asta dar ma mobilizez, intai voi merge sa vdm despre ce e vb si apoi voi lua decizia finala. Sper sa fac bine...uneori imi pare asa de rau ca nu am reusit in UK, acum Ema mergea la o scoala speciala pt copiii cu autism...am pierdut trenul... cine stie daca o sa mai am curajul sa plec asa...dar sincer, daca s-ar ivi din nou ocazia nu as ezita si as peca numai pt Ema, numai sa fiu impacata ca am facut TOT ce mi-a stat in putinta...

 

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea!

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...