Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (599)


Recommended Posts

Neata fete cucuiete! Sunt cam in aceeasi stare euforica de-aseara, poate putin umbrita de muncile de la birou. La multi ani Paula, sa aveti parte de-o casnicie frumoasa si sa va indepliniti toate visele! [pup][pup][pup] Cami, multumim pt ceea ce faci, sa ne-ajute D-zeu la toate! Va urez o zi cel putin la fel de frumoasa ca a mea![pup][pup][pup][pup] [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa e roxy, sincer si ptr mine e curios, gandesc mai optimist cat de cat, sper sa fie asa cum a zis dr, sa fim curand parinti; deci ai grija de tine, putin de tot efort, ca bb sa fie bine, "chinuie-l" cat poti pe sot, rasfata-te [pup]

 

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga]id="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

GRAFIC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, asa sa fie, daca vrea DD...[pup]

 

 

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten Morgeeeeeen !!!

Paula Frida, felicitari pantru cei 4 ani, sa fiti fericiti si sa va dea DD copii sanatosi si voiosi! [pup]

Cred ca aceste calendare de ovulatie online sunt de *****, cica O ar trebui sa fie azi-maine - testele mele imi arata doar o liniuta - cea de control; si o umbra roz, dar trebuie imaginatie....Nici nu vreau sa ma gindesc ca nu se produce O....urasc cabinetele, investigatiile, medicamentele, timp si bani dati aiurea, mama lui de butoi, cum imi mai da tircoale [:-@]

Scuze ca ma tangui, dar la 34 de ani timpul e un lux - butoiul zice ca: mda, am fost cuminte, am zis ca intai trebuie sa invat mult, apoi sa muncesc mult...si cind vreau si eu ceva de la viata...:P...trebuia sa fiu o neserioasa, sa ma distrez mai mult, da-o-ncolo de morala si alte obligatii grrrrr

Eh, asta e...

Sa aveti o zi frumoasa, dragutelor![flo]

 

http://www.facebook.com/dana.zaharia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetele! [pup]

didi ma bucur ca ai venit cu vesti bune si sa iti ajute DD sa iti indeplinesti visul de a avea un [bibe]

paula multi ani fericiti impreuna cu sotul sa cat mai repede sa vii cu IIid="red">

bebelu te asteptam cu vesti bune de la dr. si poate si o poza cu bububruza [pup]

[pup][pup][pup] pentru toate fetele si o zi minunata va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...