Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (599)


Recommended Posts

Raluci ce mai face Bubu?Se lasa asteptat bb2 vad.ii fac si eu un pic de galerie poate,poate [majoreta][majoreta][majoreta]

 

[pup][pup][pup]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

Grafic TB id="red">

 

Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

id="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor...va citesc postarile de foarte multa vreme dar nu am avut curajul sa scriu...si eu sunt o aspiranta..imi doresc un bebe,dar minunea nu se intampla...nu stiu ce sa mai fac..am mers la dr si mi a spus k totul este in regula,dar oare cat va mai trebui sa astept?astept deja de un an de zile..si parca nu mai am putere..oricum sper sa ma primiti cu drag in clubul vostru si sper ca aici o sa gesec sprijinul de care am nevoi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Alina, o sa fie bine!!!!!!!!Du-te la un doctor buna care sa gaseasca motivul pentru care ai pierdut sarcina si sa-ti dea tratament (daca este nevoie) si o sa fie bine ai sa vezi, pana atunci capul sus si ai incredere!!!1[pup][pup][pup]

Bella, can vine rezultatul? Iti tin pumnii stransi sa fie pozitiv si dupaia mergem amandoua la odisee [flo]

 

Traieste, Iubeste, Daruieste...

GRAFIC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Raluci ce mai face Bubu?Se lasa asteptat bb2 vad.ii fac si eu un pic de galerie poate,poate [majoreta][majoreta][majoreta][pup][pup][pup]
align="right" id="quote2">sarumanusitzele de intrebare, Bubu se transforma din mos fara dinti in copilas muscacios, e bine sarumana, inca nu merge singurel, asteptam momentul. Iar bebe 2, sa vezi bataie ce-i dau eu lui cand o iesi, sa speram ca ovarele polichistice lasa o portita deschisa acolo pt o surioara [olala]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxybarbu
Alina, o sa fie bine!!!!!!!!Du-te la un doctor buna care sa gaseasca motivul pentru care ai pierdut sarcina si sa-ti dea tratament (daca este nevoie) si o sa fie bine ai sa vezi, pana atunci capul sus si ai incredere!!!1[pup][pup][pup]Bella, can vine rezultatul? Iti tin pumnii stransi sa fie pozitiv si dupaia mergem amandoua la odisee [flo]Traieste, Iubeste, Daruieste... GRAFIC
align="right" id="quote2">pai cred ca pe la 4.....ca l-am facut la med life si era sa zic ceasul max 11. deci am niste emotii...mi-e frica sa nu fie iar negativ si sa mai cad o luna in butoias. acum cred ca o sa ma afund mai tare ca mai trb sa fac si hsg [q]aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

 

Paulaid="red"> La multi ani! sa fiti fericiti si la anul sa sarbatoriti in 3 (cel putin)! [flo][flo][flo]

 

Alina imi pare rau... nu-ti urez decat multa bafta sa treci cu bine peste pierderea asta si sa-ti revii repede sa poti incerca in continuare! capul sus! [pup]

 

pupici tuturor!

 

"Cu speranta si rabdare mergem mai departe..."

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Raluci ce mai face Bubu?Se lasa asteptat bb2 vad.ii fac si eu un pic de galerie poate,poate [majoreta][majoreta][majoreta][pup][pup][pup]
align="right" id="quote2">sarumanusitzele de intrebare, Bubu se transforma din mos fara dinti in copilas muscacios, e bine sarumana, inca nu merge singurel, asteptam momentul. Iar bebe 2, sa vezi bataie ce-i dau eu lui cand o iesi, sa speram ca ovarele polichistice lasa o portita deschisa acolo pt o surioara [olala]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
align="right" id="quote2">nu te mai gandi la ov polichistice ca nu au nici o leg...asta zisa de dr si caz concret o prietena e deja la bebe nr 3 :D mai are putin si nasteaspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bela nu e chiar asa usor sa ai bebe cu ovare polichistice,eu sunt exemplu,cu stimulari,cu tratamente si tot nimic asa ca nu stiu ce ti-a zis tie medicul...Oricum una e sa ai ovare polichistice alta e sa ai SPOC,insa e destul de greu cu ambele si stiu ca Raluci s-a chinuit un pic pana sa-l aiba pe Bubu.

Raluci eu sper sa nu iti dea bataie de cap ovarele[ruga],la control s-au mai vazut chisturile?Acus face Bubu tau un anisor[olala]Doamne ce trece timpul...Sunt sigura ca surioara e aproape[olala]

[pup]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

Grafic TB id="red">

 

Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

id="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Bela nu e chiar asa usor sa ai bebe cu ovare polichistice,eu sunt exemplu,cu stimulari,cu tratamente si tot nimic asa ca nu stiu ce ti-a zis tie medicul...Oricum una e sa ai ovare polichistice alta e sa ai SPOC,insa e destul de greu cu ambele si stiu ca Raluci s-a chinuit un pic pana sa-l aiba pe Bubu.Raluci eu sper sa nu iti dea bataie de cap ovarele[ruga],la control s-au mai vazut chisturile?Acus face Bubu tau un anisor[olala]Doamne ce trece timpul...Sunt sigura ca surioara e aproape[olala][pup]Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple"> Grafic TB id="red">Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Aminid="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">si eu am ovare micropolichistice [bang] dar dr mi-a zis ca asta e cel mai usor de reglat. nasol ar fi sa am trompele infundate(asta vedem la hsg daca imi iese beta 0 si incepem tratamentul sa vina uratii).cred ca cel putin 70% din femei au opchistice[bang]aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
buna fetelor...va citesc postarile de foarte multa vreme dar nu am avut curajul sa scriu...si eu sunt o aspiranta..imi doresc un bebe,dar minunea nu se intampla...nu stiu ce sa mai fac..am mers la dr si mi a spus k totul este in regula,dar oare cat va mai trebui sa astept?astept deja de un an de zile..si parca nu mai am putere..oricum sper sa ma primiti cu drag in clubul vostru si sper ca aici o sa gesec sprijinul de care am nevoi..
align="right" id="quote2">bine ai venit....te primim cu mare drag si speram sa pleci repede catre odisee.scrie repede 12 mesaje ca sa scapi de moderare si sa iti putem citi mesajele in timp real.[pup]aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...