Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 68


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Draga Ramona, pt ca facerea de bine este cum este si pt ca treaba amestecata pute, uite asa am patit eu acum. Draga mea daca ai delegat pe cineva sa se ocupe de produsele tale poate ca trebuia sa-i spui si despre ce este vorba, zic. Iti inteleg supararea numai ca nu este vina mea, decat ca m-am bagat ca proasta sa fac de-astea bune, asadar cand o sa te decizi ce vrei sa faci cu jucaria aceasta te asteapta. by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Ei, uite treaba asta nu imi place deloc. NU AM DELEGAT PE NIMENI SA IMI TRIMITA COLETUL. Cand am vb despre comanda acestei cani, initial eram pentru comanda eu si Ariadna, iar la momentul respectiv, am siz ca ma bag eu la comanda, daca crede ca poate mai apoi sa imi trimita si mie coletul. Asta a fost tot. Apoi ne-am adunat mai multe, comanda a fost plasata de tine.... Dar ma repet, mai mult decat am scris public pe acest forum, nu am vb cu nimeni in particular despre aceasta comanda, doar ce am primit nr de cont de la tine. Daca tu crezi, ca mie mi-ai facut un bine ca mi-a ajuns asa acest pachet, imi cer scuze sa te anunt, dar nu e asa. Nu sunt recunoscatoare, dar pur si simplu am facut un efort destul de mare pentru aceste produse. Poate ca pentru voi 30 sau 6o lei in plus, dati asa aiurea pentru neglijente nu inseamna nimic, dar eu in momentul de fata nu mi-i permit. Fiecare isi face niste calcule si se intinde cat ii tine plapuma. A mea e mica, doar atata tine. Inca o data multumesc pentru ca m-ai ajutat cu aceasta comanda si te rog sa ma scuzi ca nu imi permit sa arunc banii aiurea. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramona iti trimit eu jucaria de la Raluci, numai sa ajung la ea s-o iau. Cand iti trece supararea, astept adresa ta pe PM.

 

Tu ai dreptate, si eu m-as fi suparat sa astept ceva si sa ajunga altceva (cum ai crezut depsre cana) sau deloc (cum s-a intamplat cu jucaria). Si ai dreptate si despre bani, ca de aia a fost facuta comanda acolo, ca erau toate mai ieftine.

Pe de alta parte si Raluca are dreptatea ei, pentru ca nu e simplu sa faci o actiune de asta pentru grup. A fost un efort din partea ei, pentru ca ea a platit comisioanele la totii banii trimisi in contul ei pentru produse si a platit si comisionul la plata catre 13enterprise. Si apoi a trimis produsele in oras prin sotul ei etc.

 

Trebuia o comunicare mai buna de la inceput, asta e tot. Restul se poate drege. Vorbele grele insa se dreg mai greu. Sau deloc.

[flo][flo][flo][flo]

 


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
mai fetelor, concursul cu poze a mai inceput? nu ati dat nici un link nimic, eu vreau sa va votez pe toate [8D]
align="right" id="quote2">duminica se termina inscrierile, deci incepand cu 1 noiembrie sa te tii, o sa te saturi de linkuri si votari [flo]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, ai dreptate cu vorbele grele. Nu am vrut sa imi faca nimeni nici un favor pe gratis si inca nu vreau. Asa cum am scris saptamana trecuta, acest colet il asteptam nerabdatoare pentru ca in el era cadoul fiului meu de aniversare. Daca nu a sosit in timp util asta e. Il asteptam tare nerabdatoare si am facut un efort sa platesc 30 lei, in loc de 5 lei pe posta, tocmai pentru a ajunge mai repede.

Oricum, sincer imi cer scuze fetelor celorlate care nu au nici o legatura cu acest lucru si tot citesc despre el, aici pe forum. O sa incetez.

La revedere.

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
mai fetelor, concursul cu poze a mai inceput? nu ati dat nici un link nimic, eu vreau sa va votez pe toate [8D]
align="right" id="quote2">duminica se termina inscrierile, deci incepand cu 1 noiembrie sa te tii, o sa te saturi de linkuri si votari [flo]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
align="right" id="quote2">aha, ok...atunci incep sa-mi antrenez degetelele pt clickuit [:D]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

[olala][olala][olala][olala]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

pt toate ...m-ati emotionat enorm ..[flo][olala][pup]

inca sunt acasa..am contractii dar suportabile si cam neregulate ...

 


alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">

si [gravi] 37+ cu [fetita] Maysaaid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...