Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 68


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] ALEXA [majoreta][majoreta][majoreta] AM uitat sa mentionez ca azi am avut placerea sa-i intalnim pe Mitzi si al sau motanel Tudor cu ochi superbi. Foarte simpatice feline.[pk]mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
align="right" id="quote2">da, da, sunt niste simpatici si Pisoiul mic are niste ochi de te baga in boale [olala][olala], astept sa ne mai vedem [pk]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara.Azi am avut ceva treaba asa ca scriu abia acum.

Vad ca Alexa se va intalni cu samburica in curand.Scot si eu [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

La multi ani Danutz.Sa fii fericit,iubit si in viata sa umbli numai pe petale de trandafir.id="red">

Astazi am reusit sa calc si sa spal.Doua ore am trimis baietii la soacra.Am primit mancare pentru pici(i-a facut soacra ciorbita de pui dulce) iar sotul tot acolo a papat.El avea papa acasa dar nu s-a indurat mama sa-l lase nemancat.

Meniul lui Geo:

-la 09.30 jumate de kiwi + tzitzi

- la 12.30 tzitzi si nani

- la 14.30 ciorbita de la soacra 300 ml(cam mult,dar i-a placut si a papat)

- la 16.30 o banana

-la 18.40 iaurt cu branza si 7 cereale Milupa bio

-tzitzi si somn cand va vrea.acum se joaca incaid="blue">

 

[mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut 2 papusi mergarete.Fi-miu s-a oprit la antepremergator inca.

Eu incerc niste pampersi Baby charm din Pennymarket sunt cat de cat ok.Imi place ca au banda elastica in spate si par chilotei.Dezavantajul:azi nu am reusit sa ii montez ok si pe o parte a iesit pipi din el.La kk rezista.

Am incercat ieri si Bebem parca se numesc cealalta marca de pampersi Penny.Sunt prea plasticosi si s-a iritat putin.

Pana acum cei mai buni au fost cei de la Dm:BL.Incercam si noi Puffies cand ii gasesc in Carrefour sau Auchan.

Vreau sa ii dau comanda lui Geo de un tort broscuta.Aveti idee unde gasesc?Ma tenteaza cofetaria tip-top la care am facut tortul de botez sau cofetaria Alice de care vorbeati dar nu stiu cat e de aproape de mine.

[pup]id="blue">

 

[mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
[hopsieu]....am si eu ceva de spus: am venit de la dr.: dilatatie 3..mi-a zis ca daca nu nasc in urm. 24 de ore, sigur nasc in maxim 48..mi-a zis sa-mi fac bagajul..sa ma pregatesc si ne vedem curand cand o sun ..sa ma plimb putin pana atunci:nu mai e cazul ca am urcat deja 7 etaje-iar nu merge liftul..mai tarziu putin ma duc sa cumpar scutece si gel d edus pt bb ca am uitat..si cam asta..[:D]alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">si [gravi] 37+ cu [fetita] Maysaaid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">
align="right" id="quote2">[majoreta][majoreta][majoreta] haide mamiiiiiii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][:D]Ce sa fac? S-a trezit Matei din somnul de amiaza abia la 8.[alcool]mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
align="right" id="quote2">majoretele tale arata ca un catarg [:D][:D]. Cred ca vei naviga pe net noaptea asta [:D][pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta]DOURAid="limegreen">id="size5">[majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta][majoreta]

[majoreta][majoreta]

[majoreta]

[majoreta]

 

Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009)

 

 

Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa adorm si eu una printesa maraita [bang][bang], sa vad si cat ne tine somnul, si am scos si eu motatele pentru DOURA,

DOURA sa ai o nastere usoara, sa dea D-zeu sa iti tii in brate printesa cat mai curand [pup][pup]

 

Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009)

 

 

Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...