Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 68


Recommended Posts

[majoreta][majoreta][majoreta]Hai, Alexa![majoreta][majoreta][majoreta]

 

_______________________________________________________

*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*id="orange">

Magda,id="blue">mami deid="size1">[copil][*]topmodel categoria panaid="orange">id="size1"> Liviu-Rares Andreiid="orange"> 18.11.2009id="size1"> si [zana]Iarinaid="blue"> 31.01.2006id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
fetelor, ati vazut luna in seara asta?? [wow] (e spre N-N-E)Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">damn, am geamurile exact in partea opusa...fa si tu o poza sa ma [wow] si eu [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui monis5
fetelor, ati vazut luna in seara asta?? [wow] (e spre N-N-E)Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">damn, am geamurile exact in partea opusa...fa si tu o poza sa ma [wow] si eu [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">as vrea eu sa am o camera foto care sa poata poza asa ceva [:D]cum e in casa noua? S-a obisnuit Sabinutza zambareata? [pup][pup][pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
pozele din parc Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">multumim [pup] [flo][flo][flo]ce evident este din poze ca era frigu naibii [:D]. Pe mine ma doare in gat de mor, ma duc sa pun sare in soseta [q][q]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui monis5
fetelor, ati vazut luna in seara asta?? [wow] (e spre N-N-E)Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">damn, am geamurile exact in partea opusa...fa si tu o poza sa ma [wow] si eu [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">as vrea eu sa am o camera foto care sa poata poza asa ceva [:D]cum e in casa noua? S-a obisnuit Sabinutza zambareata? [pup][pup][pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">cum, camera ta aia faina nu poate poza luna? [:D] nu ma tine sa ies in fata blocului la ora asta, asa ca o sa te cred pe cuvant [:D]iti dai seama ca e exact asa cum ne-am dorit, Sabina acum 3 minute s-a desprins de mobila si a mers singurica tot holul, a ajuns in usa la bucatarie si a tras un fund de parchet de a inceput sa planga, cred ca l-a luat cam tare, dar bine ca nu a cazut in cap [:I], taica'su nu era atent ca ea a plecat, se uita la TV [alcool][mai] ...in rest, e foarte incantata ca are ce explora...nu ne mai putem plange ca nu este spatiu [8D]thanks for asking [pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...