Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 68


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui laura - andreea
Fetelor, chiar ca sunteti cele mai tari[pup] Am un milion de emotii, eu din pacate nu am avut parte de suspans si alte majorete. Dar ce conteaza? Gargarita a fost si este superba! Ma duc sa pun o poza de la nastere ca sa ma credeti pe cuvant. M-au apucat melancoliile[alcool][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Hai Alexa si Mayssa cu nume superbid="red">id="size4">Monis, sa nu dormi si sa dai de stire imediat! Las si eu laptopul deschis si cand se va trezi printesa, verific!pozeEurope is the best!
align="right" id="quote2">Nici eu nu am avut parte de majorete, Piscotel, pardon Firicel a venit pe nepregatite si semnele, adica membrane rupte noaptea pe la 2. Insa am trait emotiile si fericirea aici alaturi de atat de multe mamicimami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va uram noapte buna si o mare rugaciune pentru o nastere usoara, draga Alexa.

 

Chiar am pus poze de la nastere[:D] Acum am vazut toate frumoasele comentarii la poze, va multumesc tare mult, sunteti dragutze ca de obicei[pup]

 

Ne mai auzim la noapte sau maine devreme!

 

 

poze

Europe is the best!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieeee[:D]...sa cante trubadurii si sa umple Many meseleeeee[:D][pofta]

 

[s] Vladutzid="size3">id="red"> [s] Sa ne traiesti, sa cresti mare firicel!!

Many executa 3 pupici pe fruntea sarbatoritului si din partea mea[:D]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Multumim, acum chiar plang si de emotii m-am apucat sa-mi fac manichiuramami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">emotiile nu fac bine la manichiura!sa nu te tai/ori vopsit pe langa! [:D]Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...