Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 68


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
iar la mancare asteptam comenzi

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

align="right" id="quote2">
Eu dau comanda ouale din postarea de mai sus. Da vezi sa fie exact asa decorate, ca is tare carcotasa altfel[8D]. Ca doar odat face Firicel anisoru!![pk]

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum vazand agitatele... imi aduc aminte de agitatele de cand nasteam noi... si de cum urlau aia pe stadion la meci cand am nascut eu (vedeam stadionul dinamo pe geam)... si cum am vazut micul cifulit cu pumnul strans la ochi... eeeh!

 

intrebare pt fetele cu Herastrau: unde e locul ala de joaca? eu am fost de vreo 2 ori la unul numit Lumea copiilor, dar parca nu avea podea interesanta... doar aparate de fitness [:)]

 

[majoreta] inca o data, succes Alexa!

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici eu azi nu prea am avut timp sa pap.Ce vrei sa dau iama in frigi?Pai daca pap acum se duc naiba cele 49 de kile la care am ajuns.[pup]

Many nici eu nu am avut agitate ca nu imi mergea inscrierea pe forum.Apa mi s-a rupt la 03.00 dimineata.Si mie Alexa imi aduce aminte de acele clipe.La tine sigur e mai emotionant pentru ca azi nasteai si tu.

Sa te bucuri de Vlad si sa fiti fericiti mereu.In fiecare clipa de incercare sa iti aduci aminte de momentul cand ti l-au aratat prima data si ai auzit glasul copilului tau pentru intaia oara.La multi ani,Vlad![pup]id="blue">

 

[mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...