Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 59


Recommended Posts

Daria - foarte frumoase pozele!!! Ma bucur ca lui Giulik i-a placut piesa!

Eu vreau sa-i duc pe ai mei la Circ...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata.

Io`s varza de gripata-virusata,naiba stie, dar sunt varza.

Rox, ce patanie [flo]

Kim, ma bucur ca Luca e bine [bis]

Leeloo, cat e la voi circul ? Ca la noi de banii de circ am platit o luna la dans [8D] si fix asa i am explicat si Giuliei [:-@]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazut stolul strirb [pk][pk][pk] si constantenii la soare [bis] frumosi foc cu totii [olala]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, foarte frumosi fratiorii de la Iesi!!![pk]

Daria - cel mai ieftin bilet la Circ e 30 lei, cel mai scump 60 lei...dar nu imi cer ei, ne-am gindit noi sa-i ducem...[:D]

Roxana - multa sanatate soacrei!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou!

 

Roxi, urata intamplare! Sanatate![pup]

 

Vazut Giulik, constanteni, stirbii de la Iasi si CASA! Woaw!

 

 

Noi ne zbatem sa mai facem rost de fonduri [bang] Mai avem nevoie de foarte putin dar pentru noi putinul e mult acum...

 

Sambata am scos cu Matei din cutii cartile, vasele, duminica am inaugurat gratarul si am stat afara de la 10 la 6 seara... I-am spus lui Petro ca deja ma simt acasa acolo si ca TREBUIE sa ne mutam...

 

Ca sa sar la alte dureri, sunt foarte ingrijorata de comportamentul lui Matei [q]... Dintr-un copil cuminte in limite normale, sare acum calul mult prea des, raspunde urat, se poarta urat cu prietenii nostri... si ai lui, ma sfideaza efectiv...

A facut cateva faze care ma cam pun pe ganduri, culminand cu faptul ca a luat bani de la o fetita si mi-a spus ca i-a gasit (dar a recunoscut pana la urma si i-a dat inapoi cu scuze).

 

Nu identific cauza, poate e varsta manifestarii personalitatii, poate e doar faptul ca Petro e mai mult absent, chiar nu stiu...

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...