Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie - August 2004 * 59


Recommended Posts

da, pe doua nivele. partea cu etaj: la etaj in fata sunt cele doua dormitoare, baia si dressing iar la parter dormitor, birou, camera tehnica, baiepartea fara etaj: living, bucatarie
Citat:
citat din mesajul lui kim222
Carmen vazut placut! Aveti casa pe 2 nivele?Partea cu doar un etaj ...ce va fi acolo?
align="right" id="quote2">gabi, mi-am amintit ca ionut la 4 ani a cerut bani de la o vecina (cu care ma rezum la buna ziua) si s-a dus la magazinu` din colt si si-a luat caramele;)) initial a zis ca a gasit banii, doar ca io m-am intilnit cu vecina si aflasem.cred ca au faze si faze[flo]tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roberta, fi`mea ce cuminte pe care o vor toti in vizite [:D] ieri la gradi a lovit "din greseala" o fetita. Adevarul e la mijloc, ca toti au luat apararea ei insa fetita cealalta sustine contrariul. Doamna a fost simpatica, mi-a zis ca probabil a fost din greseala, dar nu a regretat nicio clipa ... Asa ca se intampla si la altii, sa stii [flo]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, ce zi frumoasa ati avut! Asa mi-ai facut un dor de mare...[8D]

Vazut si pozele cu casa pasaroilor - se prefigureaza a iesi foarte frumoasa!! Va urez sa o terminati cit mai repede si sa va mutati in ea![pk]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Imi cer scuze ca navalesc asa in casuta voastra. Vroiam doar sa va spun ca participam si noi la concursul Clipe de vara cu doua fotografii. Daca va plac va rugam sa ne votati [flo2]

 

Multumim,

Ioana si Carol

 

__________________________

 

[cri]Ioana mama lui [cavaler] Carol Ioan [colegi] Trazbâtii [colegi]id="Script MT Bold">

 

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!id="Script MT Bold">id="size3">

 

Carol participa la concurs cu foto io-1 si io-2. Va multumim ca ne votati!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo]...meii da' s-a racit cafeaua Robertei si n-a venit nimeni la condicutza,ntz,ntz,ntz...pe unde umblati toate?[:D]

Desi io-s mare amatoare de caldura ma enerfeaza rau vremea de afara[alcool]...am astenie de primavara si-mi da tarcoale si o viroza ceva,ca numa' noaptea ma ustura-n gat de moor,ziua n-am nik[alcool]

Am vazut poze foarte frumoase cu tzucureii stirbi[olala]si cu casutza aproape gata a Carmencitei,meii se pare ca ati avut noroc de mesteri buni ca v-ati miscat tare rapid[pk]...si Roxi vreau si eu la mare[:D]..foarte frumoase pozele de la malul marii[olala]

Robi si io zic ca este doar o faza la Matei[flo]...si mandra mea datorita faptului ca se trezeste tare dimineatza si merge la gradi de la 1 la 5 este cam nerfoasa[alcool]...si ca sa fim in trend,eu ii pun un portofel cu banuti in ghiozdanel pentru ca atunci cand este cu bona si vrea ceva sa-i poata cumpara....ea stie si nu umbla la el..ieri insa nu stiu ce s-a intamplat si i-a dat niste bani prietenului ei V.....asa ca mama lui V a certat-o pe Maria ca ea este de vina si sa nu mai faca[alcool]...tacsu care a luat-o de la gradi n-a zis nik[bang]... ca sa rezolv toate problemele de azi nu mai are bani la purtator[:D]

hai sa avem o zi excelenta[pk],io-s in zona sper ca sunteti bine[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen f interesant..inseamna ca ai pe putin 1000 mp..

Robi este doar o faza..eu deja m-am obisnuit ei trec din faza in faza [:D]

 

Mey am copil prea sensibilos..ai vostrii plang la filme cand mor personajele sau la povesti?? Al meu boceste de ti-e mai mare mila de el...Am vazut ieri un film pt copii Hocus Pocus. de Halloween si cand spiritul copiilor s-a inaltat..mama ce bocet..si cum este pe lumea cealalta, daca nu se intalnesc cu parintii, cum sa facem sa nu murim?...dupa care am trecut la Sponge Bob pt inveselire..dupa alte 10 minute vine iar cu lacrimi in ochi: ..nu vreau sa mor..daca mor ,nu-mi mai vad prietenii![q]

 

De 2 zile se plange de...de...dureri de burtica[bang]..simptomatologie identica cu ce a fost mai bine de 6 luni in urma cand m-am panicat..iar fac ecografie iar ma panichez[q]

 

Ioana cum este vremea? la noi sunt 24 de grade!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, am fost prin oras, norocul meu ca aveam un tricou cu mineca scurta pe dedesupt si m-am putut dezbraca, is peste 22 de grade. la picioare m-am copt insa, mie cind mi-e cald rup hainele de pe mine;))

geoana, ce aproape gata?;)) banii poate ca in rest ie de`a treaba de ma doare mintea. noroc cu gabi, am avut super meseriasi, sa le dea dumnezeu sanatate si un diriginte de santier care te face la psihic pina faci cum vrea el.

olivia, da, peste 1000 metri patrati, sanatate lui uka

gabi(roberta) 4-5 dimineata nici cu ceasu` nu ma poci trezi, cind va mutati?

 

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmencito pai ai loc sa-ti faci si o sala de sport mai mititica[:D]..da este vara afara[:D][alcool]

Vivia si a mea este impresionata mai ales cand este vorba de copii...mai nou se imbarbateaza singura si zice "eu oricum nu cred in filme"[:D]...pupacim Uka sensibil[pup]...poate-i doar o faza si durerea de burta...si a mea pentru ca nu mananca bine in programul de dupa amiaza se vaita ca o doare burta...dar de foame[:D][alcool]ajungand la concluzia ca o doare pentru ca"stomacul a inceput sa se manance pe el, de foame!!"[:D]

Deci io-s in panica totala[:D][alcool]ieri si azi am discutat cu niste mamici cu cupii in grupele pregatitoare....deja fac litere mici:a,e,i,o,u,m!!!!!....pe mandra mea nu o pune nici pe alea mari sa le faca[bang]....azi de exemplu trebuiau sa aduca fiecare cate un fruct,doamna le aducea cutite de plastic si faceau salata de fructe[:D]...ei au cu totul alte preocupari....

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...