Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 59


Recommended Posts

in era poate, bine ca n`am ajuns acolo;))

felicitari pt poezie;)) io saptamina trecuta am invatat doo poezii cu toamna, am dat si autodictare;)) nush ce sfat sa-ti dau cu stomatolu` ca nici la mien n`a tinut, a stat de i sa balanganea pin gura ma mri ca nu l`a inghitit;))

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana, grea misiune, insa cum Giuli e gen Maria de Cristal ... nici nu vreau sa ma gandesc cum vom face noi [8D]

Cramen, deci hamsteri [:D] sa va traiasca !

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi cat am avut porcii de guineea, n-am pus mana pe ei deloc. O puneam pe Giuli sa i scoata/repuna la loc, eu ma ocupam doar de menaj [alcool][:D] Oribiiiil.

 

Kim, cum e Luca azi ??? [pup][pup]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]ma gindesc sa`l transez pe pasa ca el i`o incurajat pe copii, ma mai gindesc daca`l anesteziez inainte sau nu;))
Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
Citat:
citat din mesajul lui carmenppt mine tot soareci ramin si cum v`am zis inca imi vine sa tip cind ii vad, sa ma scuze iubitorii de animaluri
align="right" id="quote2">io la cati am disecat am reflexul sa ii anesteziez si sa-i deschid [:D] (nu ma predati la PETA!! :)) )
align="right" id="quote2">tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

au murit?;)) oare mor repede? poate daca`i tin in curent, deja am ginduri ucigase;))
Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Noi cat am avut porcii de guineea, n-am pus mana pe ei deloc. O puneam pe Giuli sa i scoata/repuna la loc, eu ma ocupam doar de menaj [alcool][:D] Oribiiiil.Kim, cum e Luca azi ??? [pup][pup]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">
align="right" id="quote2">tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am dat ca nu i mai suportam io ... i am cadorisit.

Giuli mai intreaba de ei, desi atunci i-am zis ca-i donam, acum o mai aburesc ca am facut loc pt catel [8D][:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io dau cafeaua azi ..la 7.30! ..azi nu merg la spital merg cu Luca la ecografie.

am avut un weekend plin pe toate planurile..nervi cu casa, boli si distractie printre ele[:D]

Luca a facut si ceva febra, o varsatura (dar de la scobutil)...asta vineri..nu era in apele lui . sambata a vrut afara..am plecat in Mamaia ,tati la casa..si acolo pe tati l-au apaucat greturi, frisoane si diaree..chestii care se mentin pana in prezent dar mai atenuate..iar Luca mi-a trantit un torticolis [alcool]si scaune moi..Am sarit de data asta cu medicatie, biseptol, debridat, mydcalm, ibuprofen, smecta,masaj cu Voltaren..Duminica Luca statea abatut pe marginea patului si la un moment dat auzim :

-Sunt prea tanar ca sa mor![pk]

Duminica am plecat la herghelia de cai pur arab, cea mai mare de cai pur sange arab din Europa. De acolo la un o cherhana (la malul marii) unde am papat rechin..de la care mai tarziu mi se aplecat..seara am trecut pe la socrii si Luca era cu gatul stramb, iar eu si Sorin ne bateam care sa intre primul la baie[:D]. Desertul l-am servit la o chestie frantuzeasca Cloe des Colombes(tot prin zona aia) gen in care se creeaza atmosfera din timpul razboiului..restaurant scump..gen gourmet[pofta]

aseara tata m-a sunat ca-i scade tensiunea si pulsul..asa ca io plec cu cercul!

Ieri nu l-am dus la gradi..i-am zis ca nu vin educatoarele ,asta pt a n u intelege ca a fi bolnav=stat acasa. Azi la fel prima intrebare de dimineata: azi mergem la gradinita?..i-am explicat ca trebuie sa mergem la ecografie..dar nu trebuia la gradi? ba da dar uite nici eu nu ma duc , m-am invoit, desi nu primesc azi bani pt ca nu ma duc (asta tot in ideea ca el plange sa-l luam la pranz)..iar el de colo..am inteles! nu va pasa de lucruri va pasa sa nu mor eu![:D]

 

am si ceva poze , putine facute cu telefonul, cand le primesc de la altii le pun si pe alea:

 

http://picasaweb.google.com/LUCA.BADOIU/20101115Luca?authkey=Gv1sRgCKXNyLmztq_fDA#slideshow/5539793294135953746

 

 

 

http://picasaweb.google.com/alex.badoiu/HergheliaMangalia?authkey=Gv1sRgCK_W4cnBpZ6cxwE#slideshow/5539787056071706898

 

 

haide pa!

 

 

 

edit vazut hamsterul..super! am avut si noi unul ,vezi ca sunt sensibili..fragili!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Oliv bafta azi la eco!!

cam liniste ieri.. pe unde ati umblat?

io behai in ultimul hal... e a treia saptamana [:D]. noroc ca copchiii nu au nimic.

ieri domnisoru' s-a incaierat cu o pretena la gradi, in consecinta a facut cunostinta cu "coltu' de rusine"... nu prea era afectat deloc de problema. am elaborat o predica cum doamna care are incredere in ei ca-s mari si se duc la scoala bla bla [:)] - nu stiu cat a functionat [:)]

ma apuc de munci.

sa aveti o zi tare buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...