Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 59


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza[flo],hop si eu la cafea[:D]

Vivia of,of,mai,mai....insanatosire grabnica tuturor!![flo]tinem pumnii pentru ecografie!![pup]

Roxi o idee de cadou ar fi joculetele interactive...de exemplu noi acum avem un set de tot felul de margelutze hannah montana si sta mandra si bricoleaza bratari si coliere de zici ca n-am cupil in casa...si are talent,le face foarte frumoase![pk]

Carmencita cum mai stau cu soarecii?[:D]

pupicei,sunt in zona,fac ordine in hartii..

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[s] La multi ani Mara![s]

Sa-ti traiasca printesa Mitzu!

 

Noi suntem tot fara bona, saptamana trecuta scrisesem un mesaj kilometric (vineri povesteam ca s-au dus fetele la "peatru") ...dar s-a pierdut si n-am mai avut timp sa scriu nimic...

 

Roxana, sanatate multa!

Sa coasem frumos, sa tesem frumos, sa facem chestii mici si colorate [:D]

Sau jocuri gen piticot si alte alea (sunt multe gen 55 de jocuri intr-unul singur sau asa ceva). Mariei ii plac din astea...

 

De Craciun le iau "bilos" sau niste chestii cu bile de aranjat in margelutze si bratarele (ca sa-l disperam pe John care mai are putin si interzice jucariile mici [:D][:D])

 

N-am avut timp sa citesc mai pe indelete...

 

Olivia [flo] sanatate maxima tuturor! Pupam Luca si speram sa treaca repede!

 

Gabi, sper ca Tudor se simte mai bine.

 

Carmen, sa stapaniti sanatosi veveritzele [:D][:D]

 

Ma duc ca-s pe fuga! O zi excelenta sa avem!

 

 

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io tot bilos;)) beados, cre` ca vorbim de acelasi lucru cristal, ie ala de face reclama pe un canal de teveu, cu pistol de lipeste marjelele

roxana, la 6 ani tine tot ce are diamante, margele, sclipici;)) is multe pe piata, vazusem in carrefour o chestie habar n-am cum se cheama;)) pui diamante in apa si ele cresc, moama ce iesplicatii de injiner am dat;))

geoana, merci de intrebare, is din ce in ce mai rapizi, az`nuapte se auzea unu cum se dadea pe rotita[bang]

ist in zona

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine.

Rox, sanatati la tine [pup][pup]

Pt 6 ani ... la noi e pe wish-lista[:D]: superstudioul Beados - 119 lei in Carfour, aparat de tatuaj HannahMontana - 44,5 lei in Carfour [:D] Astea doo deja`s ascunse in dulap, la va aduce Moshu. Ar mai fi vrut don`soara aparatul de coafat HannahMontana (80 de lei parca) dar nu-mi complic intr-atat viata de pe acuma.

Kim, tare faina excursia voastra si Luca e un curajos [olala] Ma bucur ca e ok ecografia, multa sanatate la voi toti [flo]

Carmen, cica diamantul creste ... in cateva saptamani ... asa ca trebe multa rabdare [8D]

Leeloo, cum e juniorul ? [pup][pup]

 

Io`s libera azi si cred ca mi iau si maine, nu ma simt tare bine, iar maine avem si sedinta la gradi. No, chiul curat [:D] dar in adancul si strafundul inimii mele simt ca merit o minivacanta d`asta [:D][:D]

Am dus cupilu`morocanos la gradi, dupa ce ca am mers cu trotineta si tot ce a vrut fundu`ei de ne-am si certat pana la urma [:D] Azi avem hip-hop, vreau sa va spun ca-i place nu mult, ci enorm de mult si dupa 2 saptamani stie toti pasii. [:D] Cine ar fi crezut [:-@][8D]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...