Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 59


Recommended Posts

iaca ziua si stresul (la mine nu la toti)[:D]

eram la spital si ma suna tata..deja se balbaia.cefalee...clar mi-a trantit un AVC tranzitoriu..m-au auzit medicii ..m-au rugat sa-l aduc la spital macar pt niste perfuzii de o zi..nu a vrut [q]..asa ca am trecut pe la el si l-am convins ca-i sansa lui sa fie internat si sa fie pacientul meu [:D]..poate reusesc sa-i fac si un RMN..ca altfel in ambulator costa 9 milioane [bang]..cred ca l-am convins,acum sa vad maine daca vrea si dr mea sa-l interneze de luni..

 

Luca azi a plans la gradi..este f clar a reaparut problema si va trece pe 15 iunie!..m-am scos![pk]

 

Felicia iti recomand homeopatia pt alergia micutei. Ai vreun nume de alergolog bun pediatru in Buc? Ma rugase cineva..Cand am citit mesajul tau.. "nu stiu daca suntem facuti..." ,am crezut ca va referiti la Roamania[:D]..ca noi nu prea cred ca vom ramane pe aici...

Daria si lui Luca i-au aparut 4 molari..fara ca eu sa stiu[:D]..in rest raportam toti dintii sunt la locul lor![pk]

De cadouri nu m-am ocupat..o sa vad eu..

Rox credam ca vrei sa spui ca data viitoare se va gandi sa fie mai bogata zana .

Ioana aveti multa treaba ![:D]vazut si noi Saltimbancii..ti-am zis? Deziluzie totala..asta nu este Fram , ursul polar( chiar nu are nimic in comun cu cartea)

 

 

ultima "zicere"..Mama cand tu si tata o sa muriti, eu vreau sa fiu pus intre voi..tu la stanga si tata la dreapta, in aceeasi cutie...si sa nu mai plec de acolo..[q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pako, multa sanatate domnisoricii sa gasiti solutia la alergie [flo]

Kim ... macar Luca va iubeste [q][q]

Na, fiecare cu ce-l doare.

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...