Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (43)


Recommended Posts

 

Aproape gata si cu aranjatul Danyid="brown">... ieri am lasat-o mai moale oleaca [:D] si-am facut doar ceva-ceva prin bucatarie... mi-a mai ramas balconul dar, se face si ala [:D], nu-i bai... si nici nu ma mai zoresc [:D]... cre'ca ma pali lenea [:)], ma cam plictisii de atata treaba [:I]... hmmmhhh [:-@]...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Mno, ma duc amu la bucatarie sa fac oleaca de ordine [vase]... ca, azi statui ceva mai mult in pat [nani] decat de obicei [:D]... vaz io daca mai revin pe aici dupa aia... daca nu, poate mai pe dupa-amiaza sau diseara mai apar si pe aici [:D]...

 

 

Va [pup] pe toate! O zi faina! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helo ...bine ai mai aparut la noi [pup][pup]ce faci ? gata v-ati mutat ca vad schimbat la status?[flo][flo]
Citat:
citat din mesajul lui marami
`neatza si de la moa[:D] si multam de cafea[pofta] de cand n-am mai baut[:D][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">
align="right" id="quote2">Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu]

 

Hey, iote cine aparu si pe la noi [pk]... Maramiid="brown">, spor la impachetat, mutare usoara, rapida si fara neplaceri [pup].

 

Hmmmhhh... cine-i amator [:D] de ostropele de pui cu mamaliguta, branzica de burduf si mujdei de usturoi [pofta], e poftit la masa: [yum] pofta buna [papica]!

 

 

[pup] la toate si o zi buna si faina in continuare! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

La multi ani sarbatoritilor de astazi![s]

 

Noi suntem bine dar n-am mai avut timp de calculator,ca mai mult pe afara am stat,am profitat de vremea faina si de zilele mele de concediu,care raman tot mai putine...[alcool]

 

Babylina am transmis mesajul tau

 

Eliana sa aveti parte de vreme faina si distractie maxima!

 

Marami bafta mult si spor la impachetat!

 

Dany cat mai tine concursul,nu-i gata?

 

Cryna multumim de invitatie [:D]

 

Miha a ajuns si la noi vremea urata [bang]

 

pupici la toata baltuta [pup][pup][pup]

 

 

 

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...