Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (43)


Recommended Posts

 

Danutaid="brown">, bine ai venit si pe la noi [flo]... si, profitati la maxim [pk] de vremea buna si ultimele zile de concediu. Plimbari superplacute s-aveti in continuare [pup].

Hmmhhh, si la noi se schimba vremea... dupa-masa a inceput sa bata un vanticel racoritor, bate si acum, si aduce un miros de ploaie [pic]... mie-mi place, ca a coborat temperatura... avem acum 24 de grade Celsius afara, fata de 30-32 de grade Celsius de zilele trecute. Deci, e mai bine [pk]... vreeemmm racoooaaareee [batetoba]!

Si, raspunz io [:D] in locul lui Danyid="brown">... concursul ii gata de vreo doua zile, de pe 28 august parca [:D]...

 

 

[pup] si o dupa amiaza frumoasa la toate sirenele! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Dar, un horoscop zilnic [:D]? Doriti? Pt. azi, 31.08.2009:

 

- "Nu este exclus sa pierdeti o afacere avantajoasa pentru ca intarziati la o intalnire importanta. Nu va enervati! Sunteti predispus la accidente vasculare. Va sfatuim sa va relaxati mai mult. Copiii va fac o surpriza placuta si reusesc sa va redea buna dispozitie."- "O zi superba, seful iti da o gramada de sarcini pe care nu stii, cum sa le rezolvi cu multa atentie si rabdare vrei reusi."- "Un nou inceput de saptamana in care iti va fi greu sa te hotarasti intre ceea ce vrei sa faci si ceea ce trebuie sa faci. Inainte de a a-ti clarifica gandurile, ia in consideratie toate consecintele, pentru a evita esecurile sau alte surprize neplacute pe viitor. Poate fi o situatie fara iesire, insa, s-ar putea sa fii nevoit(a) sa pui interesul altei persoane pe primul loc."- " Prietenii te costa...

Nu e vorba doar de bani, ci si de timp, si de emotii. Azi ai sansa sa afli cati dintre cei numiti prieteni iti sunt alaturi si mai ales cati nu fac altceva decat sa te sape. Spre seara poate fi momentul adevarului si se anunta scrasnete serioase de nervi...Totusi, azi ar trebui sa ne simtim bine, mai ales daca suntem implicate intr-o relatie. Riscurile datorate planetelor retrograde se refera la probleme de comunicare, pentru ca exista foarte multa energie, mai ales sexuala. Nu ar strica sa fim mai atente la ceea ce ne dorim si mai ales la felul in care comunicam dorintele."


- "Singura te preocupare e munca, pentru ca esti prins intr-un proiect dificil si important, de care depinde imaginea ta profesionala. Seful e cu ochii pe tine si nu vrei sa faci nicio greseala, de teama unei mustrari. Iti aduni fortele si tragi tare, pentru ca ai dori la finalul zilei macar un zambet de satisfactie din partea superiorilor carora le vei prezenta rezultatele muncii tale. Ai noroc, ii prinzi in toane bune si vor aprecia eforturile depuse!"
- "Fa o mica plimbare in aer liber astazi si relaxeaza-te scapand de rutina zilelor obositoare de munca. Ai parte de o zi speciala, in care iti dai seama inca o data de valoarea tuturor lucrurilor bune din viata ta.Vei descoperi un sentiment profund de afectiune sau apreciere pentru cineva mai in varsta decat tine. Ai un talent innascut de a comunica cu usurinta cu cei mai tineri. Iti reorganizezi lista cu prioritati, astfel incat sa poti obtine cat mai curand ceea ce iti doresti.Inveti ce conteaza cu adevarat, dar nu pe caile cele mai usoare."
- "Profiti de timpul liber si te intalnesti cu cativa prieteni. Orele se scurg pe nesimtite si uiti cu desavarsire de casa si problemele cotidiene. Este bine sa dai mai multa atentie partenerului de viata, daca vrei sa eviti discutiile." id="green">

 

 

Mey, daca nu apareti... dispar si io [:D]... si gata.

[pup] la toate & o zi buna & un inceput de saptamana cat mai bun! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Cryna , am venit mai ales la cafea , ca azi nu mai am , mi-am facut un ness , pana merg sa cumpar cafea .Multumsec![flo]

 

Ieri am fost plekata in plimbari si seara am avut musafiri .

 

 

O zi minunata si o saptmana la fel .[pup]

 

S-a racorit bine vremea aici ....e bine...[pk]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[bis] [pepsi] [roker] [s] "La multi ani!"id="red"> [s] [roker] [pepsi] [bis]

Bogdanelid="blue">!!!

Babyid="maroon">, sa-ti creasca mare odorasul [comoara], sanatos [aerob], frumos [cavaler] si plin de noroc in viata!!! [pup] [pup] [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...