Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (43)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[hopsieu]

 

Eh, Danyid="brown">... se pare ca numai noi doua bantuim pe aici [:D]...

Mno, ce facui azi [:-@]... cam plictiseala [:D]... dimineata, inchisai capitolasul "scutecelor", gata cu "clubuletul de 0-4 ani" pt. Robert [:D]... e flacau mare [8D]! Eh, primii si o invitatie [:D], de a deschide capitolas nou la sectiunea "In floarea copilariei (4-12 ani)" dar, nu prea cred ca ma bag sa fac asta [:D]... ca, nu prea scrie lumea [q] [q] [q]... si la "capitolasul aniversar" am scris doar cateva dintre fete [q]... si, mai mult io [:D]... [:-@]... asa ca... hmmmhhh...

Dupa aia, facui oleaca da papica pt. pranz, mai trasai cu aspiratorul... astept sa-si stranga frate-miu uneltele din balcon, ca sa reusesc sa fac si acolo oleaca de ordine [:D]... amu, astept poznasul sa vina de afara, e cu bunica-su si cu motocicleta, bineinteles [pk]... sa vina sa pape si sa faca amiaza...

Pe urma... 'oi mai vedea [:D]...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai, sa speram ca apar [asia]!!! Hai sa facem oleaca de galerie [:D] pt. incurajare:

 

[majoreta] [majoreta] POFTITI SIRENEEEEEEEEEEEEE LA RAPORTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!! id="red">[majoreta] [majoreta]

 

[batetoba] [batetoba] [batetoba] CINE VINE LA SEMNAT CONDICA?????????id="blue"> [batetoba] [batetoba] [batetoba]

 

[flo] [floare3] [flo2] HELLOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!id="teal"> [flo] [floare3] [flo2]

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da... da ....cine vine ....primeste ceva bun [majoreta]id="red">id="size5">
Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Pai, sa speram ca apar [asia]!!! Hai sa facem oleaca de galerie [:D] pt. incurajare:
[majoreta] [majoreta] POFTITI SIRENEEEEEEEEEEEEE LA RAPORTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!! id="red">[majoreta] [majoreta][batetoba] [batetoba] [batetoba] CINE VINE LA SEMNAT CONDICA?????????id="blue"> [batetoba] [batetoba] [batetoba][flo] [floare3] [flo2] HELLOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!id="teal"> [flo] [floare3] [flo2][pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]
[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]
id="Script MT Bold">id="size3">
align="right" id="quote2">
Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Si eu vreau ceva bun [q]... [:D] [:D] [:D]...

 

Mno, io dispar vreo cateva ore [:D]... pun poznasul la culcare [nani], sa faca amiaza... deci, cand o sa intru din nou, mai pe dupa-amiaza/seara, incolo, sper ca am ce citi [:D]... [;)].

 

 

[pup] la toate si s-aveti o dupa-amiaza placuta! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mno, nik de citit [q] [q] [q]!!!

Bine sirene... daca nu va putem tenta cu nimic [:(]... asta e [bang]. Lasam capitolasul asta sa pluteasca [titanic] incet-incet pe celelalte pagini... pan' dispare-n zare [:D]... asta e [q]...

 

 

[pup] la toate & o seara placuta & numai bine tuturor! Dispar si eu [:(]... [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare asa mai pe seara ca de azi am reinceput scoala...

Vai, ce-as mai fi dormit dimineata[alcool]dar, deh era musai sa ma trezesc.

Apoi am muncit sa-i termin gentuta Dianei, iar printre... scos haine din masina, bagat altele, intins, mancat, aspirat, iar intins haine, facut salata beof, iesit la aer si iaca-i seara.De azi timpul meu s-a injumatatit.

Dany, promit in fata sirenelor ca atunci cand ne anunti ca vine bebe ma apuc de geanta si nu crosetata, ci una asa din material, serioasa si frumoasa...n-am uitat[;)]

Cryna, multi, multi[pup] ca esti mereu pe baricade si nu lasi topicul sa se duca pe alte pagini.

 

Vad ca aparu si d-na Marami de la Cimisoara[pup] si mai vad ca avem si-un sarbatorit asa ca...

 

LA MULTI ANI, BOGDAN!

ITI DORIM MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII![pup][s]

id="size4">id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Ieri am stat in familie, am iesit un pic la bloc la o barfa cu vreo 3 vecini si se facu seara.Asa urat a fost ieri, frig si era ca o zi de toamna.

 

Va[pup]si va doresc o noapte linistita!

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

Buna dimineata!gata,am aparut si va invit la [cafea][pahar][pepsi].Fiecare sa aleaga ce isi doreste.

Inca nu am apucat sa va citesc,recuperez in cursul zilei.

Noi suntem binisor.Spun binisor pt ca de la acea parlita de "friptura" am reusit sa ma infectez.Am luat antibiotic si m-am cremuit ca nu se mai putea.Abia reuseam sa pun piciorul in pamant.Si colac peste pupaza,am incaltat datorita vremii si niste pantofi noi ce stateau cuminti in cutie de prin februarie...si m-am batut...[bang]Dar cand amajuns la munca 'I-am imbatat".Am turnat alcool in ei pana au mustit[alcool]

Fetele sunt bine,Codri tot asteapta inceperea gradinitei si se trezeste dimineta de zici ca pleaca.Sa vedeti cand va fi cazul ca v-a trage de ochi.clasic[:D]

Va pup pe toate,o sa merg sa citesc,zi buna!!!!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> si de la mine!

 

Multam fain de cafea Nicollid="brown"> [flo].

Naspa patanie [q]... muuulta sanatate [pup] & [grup]! Si, intradevar, acus incepem gradinita [;)].

 

Mihaid="brown">, faina tare [cool] gentuta Dianei. S-o poarte/foloseasca sanatoasa si cu foarte mare placere [^]. Spor la treburi harnicuto [;)].

 

Io, nu prea am chef de vorba azi [:(]... is oleaca amarata, dezamagita [q]... astept unele reactii din partea unor forumiste colege [:D], desi ma indoiesc sa apara vreo ceva [:(]... in fine... poate mai intru mai tarziu pe aici... cu ceva mai mult chef de vorba [:D]...

V-am [pup] -at pe toate. O zi buna. [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...