Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (43)


Recommended Posts

Crynut id="red">[pup] eu mi-am spus parerea si nici nu ma gandesc "sa ne lasi" si in partea cealalta.Hai ca incet,incet poate mai rasp careva,daca nu...incercam mobilizarea,vedem daca au Pm-uri,de cand nu au mai activat.[pup][pup][pup]!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup][pup]Buna ziua![:)]

 

Nicoll, multi pupici [pup] sa treaca buba ....si eu m-am incaltat ieri cu niste pantofi nois si m-au batut , plus ca eu nu am mai incaltat toc de vreo 2 luni si a fost cam greu, desi au talpa ortopedica ...dar prevazand aceasta situatie mi-am luat in geanta ceva de schimb ..si asa am facut , m-am incaltat cu cizmele de vara , far toc , comode , mai ales ca am avut la drumuri de facut ieri ...cumparaturi, o intalnire de afcaeri si seara vizionarea unui apartament ...asa ca scuzati absenta .[flo]

 

 

Cryna, hai nu te intrista , fa capitol nou , ai vazut te sustine Nicoll si paote mai apar si alte mamici .[pup][pup]

 

 

Mihaela, multumesc ![flo][flo][flo] Sa poarte sanatoasa Diana gentuta[flo][pk]ce mai te pricepi .

 

Ely , cred ca e pe plaja , fain ....[8D]

 

Va pup si revin .

Azi merg un pic iar la munca de la 15.00 la 20.00.

 

O zi minunata si o toamna calduroasa .[pk]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ok., Danyid="brown">... scuzam [:D] absenta [pup]. Mult spor la servici [^]. Sa fie usor si sa treaca timpul repede [pk].

 

Nicoll, Danyid="brown">... multam fain pt. sustinere [pup] & [grup]. O sa deschid, pan' la urma [:D], si capitolas nou dincolo [;)].

 

Amu, fug sa culc poznasul... [pup] la toate si o zi buna in continuare. Pe mai tarziu. [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare! Apar si eu 5 minute pe ecran[:D]sa nu cumva sa ma dati disparuta.

Multumesc pt aprecieri! Sunteti niste dragute.[pup][flo]

La 3 jumate merg la dentist, cica aseara trebuia sa ajunga dintii si azi îi pune de proba, dar sper sa nu fie pb si sa scap.Cu Diana merg abia joi ca inca mai tuseste...

 

Va[pup]si sa aveti o zi minunata!

Ne citim mai pe seara, ca dupa ce revenim de la dentist avem program de role.

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gata. Poznasul doarme de multicel [8D], eh [:-@] (adica, l-am culcat de doua ori pan'amu [:D], ca fac niste lucrari pe scara la un vecin si e un taraboi [q]... la juma' de ora mi l-au sculat deja [bang], si l-am culcat la loc amu [8D])... iar acum, io am vinit sa va mai bantui oleaca [:D]...

 

Mihaid="brown">, multa bafta la dentist [grup] si distractie maxima cu rolele [pk]!

 

O dupa-amiaza placuta la toate sirenele! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf,terminai si eu partial cu treaba.

Mihaela id="red">super geanta.Bafta la dentist,hai ca nu o mai fi mult si scapati.[pup]

Dany id="red">servici usor.Cat despre incaltari...[bang][bang]abia imi tarai picioarele...

Cryna id="red">dar la voi pe scara aia nu stiu de ore de "liniste"???La noi se respecta mai ceva ca biblia.Offf ...poate o fi reusit poznasul sa se odihneasca[pup]

 

Mie imi zicea mama ca azi fetele s-au cam ciondanit.Si le-a pus pe fiecare in cate o camera.La un mom pitica nu mai facea nici un zgomot.S-a dus sa vada ce si cum si...nu o vedea...[alcool]cand se uita mai bine,o vede sub patut,este destul de inalt,cu capul pe o perna si dormea....[:D]Ii venea mamei si sa rada si sa ia o pastila pt inima.Ca mai avem o iesire din casa si se gandea ca a fugit zgubilitica...

Acum fug sa vad ce mai am de facut.Va [pup] pe toate!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai, Nicollid="brown">... nu prea avem program de liniste pe scara [:(]... nu stiu de ce [batcap]... si, uneori e o harmalaie [bang]... ntzz, ntzz... nu, ca noi, am fi cei mai linistiti [:D] & [:I], dar... Eh, o reusit poznasul sa doarma barem o ora intretaiata... asta e...

Hi, hi, hi... ce patanie si cu zgubilitica aia mica [pup]. Asa-i, bine ca n-o fugit [:)]... Spor la treburi in continuare [pup].

 

Gata. Dispar si io, oleaca... cu poznasul pe afara, cu motocicleta... ca, mi-o venit randul [:D]...

 

[pup] si o zi buna la toate!

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gata. Am revenit de pe afara. Facu poznasul cateva ronduri de blocuri cu motorul [pk] si, cand se plictisi, ne intorsaram acasa... mai iese mai tarziu, mai pe innserat, cu bunica-su, sa mai faca cateva ture cu motorul [8D]... sau cu bicicleta, sau cu trotineta [:D]... cu ce se hotaraste poznasul... hmmmhhh, hmmmhhh... Vom vedea... Mno, cand mai ies io la cumparaturi, vine si el cu unchiu-su [:D]... io, intru-n magazin la cumparat, iar ei stau pe afara, la facut ture cu motorul [olala]...

 

 

Voi, ce mai faceti? Ce mai ziceti? Inca pe afara sau v-ati returnat?

 

 

[pup] si o seara placuta la toate!

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...