Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (43)


Recommended Posts

 

Danyid="brown">, o fi vorba de subiectul asta [:D]:

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138810

 

 

[pup] la toate sirenele si noapte buna, inca o data [:D]! Pe maine. [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, asa pe seara ca ziua e scump timpul...

Noi suntem bine, dimineata Diana sta cu Adriana, pe la 1 jumate ajung si eu prin zona si incep cu treaba si iesiri afara.

Azi am fost la dentist de i-a pus ultima plobita, nu foto ca saliva mult ca nu i-a trecut chiar de tot raceala si daca tot ne-am dus pana acolo i-a curatat si i-a pus niscai ciment, iar de cade i pune foto si-i sigileaza ca-i tot masea care se schimba la 12 ani.A fost cuminte, parca putin speriata la inceput, 3 lacrimi pt soricei si-o imbratisare mie[:D]apoi dr si-a facut treaba.

Ieri am croit o fusta pt fata unei colege dar azi n-am mai apucat s-o cos pt prima proba, maine...

Am facut si primii banuti din cusut[pk]am scurtat 3 nadragi pt o colega si-a tinut mortis sa-mi plateasca ca cica nu-i frumos sa lucrez moca[:D]...mai am si-o camanda de-o geanta ca a mea, dar dupa ce gat fusta si sincer nici nu stiu cat sa cer ca cica-i tot pe bani(aveti cumva idee cam cat?)

Eu tot fara dinti ca i-a trimis inapoi la TM ca nu i-a placut partea dreapta si oricum cu îi luase un pic cu freza trebuie din nou slefuiti/lustruiti si copti si ce le-o face...

 

Asa deci, Cryna...vrea poznasul benzina[:-)))][pup][pup][pup][pup][pup]ca-i un scump.

Pai, Nicoll sa nu sti tu de Bibi Blocksberg de pe minimax? Pai atunci iti spun eu ca pe ea o imita ca doar si Diana zbura prin casa cu stufoasa care in cazul ei era batatorul de covoare.[:-)))]

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=XVXap1gnMyM[/tube]

Dany, mult noroc sa gasesti un loc de munca bun si bine platit.[pup]

Oare cum se distreaza Elyana la mare?

 

Va doresc o noapte linistita si numai bine![pup]

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> sirenelor! Va poftesc la [cafea] -luta!!!

 

[cafea]

[cit] [cit]

[pepsi] [cheers]

[yum] [papica] [yum]

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

Haideti! Desteptareeeeeaaaaa!!! [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mihaid="brown">, o imbratisare calda [grup], ca sa nu fii suparata chiar atat de tare ca inca nu ai reusit sa rezolvi cu dintii. O sa fie bine pan' la urma pt. amandoua [^]! Muuulta sanatate la amandoua si succes sa scape Diana cat mai repede de raceala [pup].

Nu stiu cat se ia pe croitorit [:D]... nu poci sa te ajut dar... iti doresc muuult spor la treaba [pk]!

Hi, hi, hi... de Bibi de pe Minimax stiam si eu [:D]... dar, Robert se uita muuult mai rar la ele, ca-i desen animat pt. fetite [;)]... hi, hi, hi...

 

 

Amu, va [pup] pe toate si va astept sa dati un semnulet si pe icisa [:D]... o zi frumoasa si numai bine tuturor sirenelor! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un sfarsit de saptamana placut va doresc fetelor [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Multumim de urare Andaniiid="brown"> [pup]. Un weekend fain si tie [flo]!

 

Iar, pan' apar si celelalte sirene... mutam [cafea] -luta in celalalt capitol [;)]. Poftiti la dat din innotatoare, aici:

 

 

[bis] Pestisori... pestisori... (44)id="red">id="size3"> [bis]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...