Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (600)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui annare
dragele mele..e posibil sa te doara sanii cu 10 zile inainte de cm?[bang]
Annare, bun venit intre noi, sedere scurta si cat mai reusita!![pup][pup][pup][pup] Sigur, eu zic ca in general durerea de sani se instaleaza cu 10 zile inainte de ciclu. La mine e regula in fiecare luna. Singura data cand am observat ca nu m au durut sanii e in clipa in care aveam o dieta foarte foarte sanatoasa. Eu oricum sunt vegetariana de 13 ani, dar la dulciuri nu ma pot abtine. Si zaharul e foarte toxic la organism. Deci in lunile in care nu mancam dulciuri si ma bazam 90% pe fructe, legume si salate am observat ca nu ma dor sanii. MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alexa bun venit printre noi si sa devii maine [gravired][pup][pup][flo] Nerama, Mikado, Bibitica, Bebelu, Camcris, Roxybarbu, Bella, Paula[/greAndr@, en], Ralucris, Mamutz, Katy, Kitty, Laurici, [green]Lorena[pup][pup][pup][pup] Daca am uitat alte fete va rog sa ma scuzati si trimit dublu[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele stateam si ma gandeam acum la ceva. Eu in general stiti ca vin cam tarziu de la servici si din pacate intru pe net dupa ce toate ati plecat deja la nanita. Ma simt un pic suparata si cam exclusa, pentru ca nimeni nu ma baga si pe mine in seama![q] Am mai pus si eu o intrebare pe ici pe colo, si macar a doua zi cand va citesc din urma vreau sa-mi citesc si eu numele ca m ati bagat in seama! Eee, poate sunt eu prea sensibila, dar eu tot va iubesc, asa sunt eu mai ca un copilash, cand nu primesc suficienta atentie![:)][:)] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikado, sora mea se duce in Romania acum pe 6 Noiembrie. Am dat comanda de Branca Ursului (tinctura si pastile) si de asemeni de napraznic(tinctura si pastile). Pentru ca stiu ca tu ei luat ambele, te rog sfatuieste ma la ce e bun BU si la ce e bun Napraznicul. Cand se iau (in concordanta cu CM)si pentru cat timp? Multam anticipat.[pup][pup][pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele haideti ca o [cafea] [pup][pup][pup][flo][flo][flo] [olala]In fiecare zii tot mai aproape de minunea [copil] noastra[olala]
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://i273.photobucket.com/albums/jj229/BabyDustCentral/General%20TTC/hopingfor2.gif"]Trying To Conceive[/url] [url="http://i273.photobucket.com/albums/jj229/BabyDustCentral/General%20TTC/ttcmission.gif"]TTC blinkie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele; multumesc de cafeluta [pup] paula ceva ceva?[:D] katy cf,cum esti azi? miha pupici multi [pup] speram sa avem curand o graviduta, ca asa frumos ne-am invatat cu liniutele [olala] poate ne face mikado surpriza, sau paula; tinem pumnii; [pup] tuturor SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...