Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 69 - Felicitari Alexa!Bun venit Maysaa!


Recommended Posts

fetelor credca eu nasc ..peste 1 an .[bang][bang].am dilatatie tot 3 cm..am fost si la monitorizare fetala: maysaa sta bine acolo ..cica sa astept ..contractii nu am, doar f f f rare si slabe si nedurereoase...merci pt sustinere , pup u all.[pup]

 


alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">

si [gravi] 37+ cu [fetita] Maysaaid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
fetelor credca eu nasc ..peste 1 an .[bang][bang].am dilatatie tot 3 cm..am fost si la monitorizare fetala: maysaa sta bine acolo ..cica sa astept ..contractii nu am, doar f f f rare si slabe si nedurereoase...merci pt sustinere , pup u all.[pup]alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">si [gravi] 37+ cu [fetita] Maysaaid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">
align="right" id="quote2">Alexa eu is aia cu pariul de noiembrie [:D][:D][:D]. Hai mami ca nu mai e mult [grup].Noi suntem aici pe baricade![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa vina sotul acasa si ma duc la spital ca nu mai pot respira de durere[q][q].......daca mi-l pune in gips o sa fie vai de capul meu cu scara interioara[bang]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

[s] luniversatilor de astazi!

 

Dankutza, multa sanatate mamei tale![flo]

 

Ralu, condoleanteid="black">![grup]

 

Lili, multa sanatate printesei.[pup]

 

Angi, felicitari ptr micuta mergareata.[flo]

 

Many, distractie placuta si de-abia astept sa vad poze [pk]

 

Ancutza, spor la curatenie...noi astazi am sarmalit [:D]

 

Lumi, ce torturi frumoase [olala]. Am dat si eu comanda de tort ptr David...dar am asa o presimtire ca nu imi va placea.[:-@]

 

[majoreta][majoreta] Alexa [majoreta][majoreta]

 

------------------------

Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa cred ca Monis a avut o presimtire buna , stai linistita ca nu nasti peste 1 an [:D][majoreta] Hai Maysaa ![majoreta]Dana spre rusinea mea, nu stiu sa fac sarmale...adica nu am facut niciodata [:I], dar la mancat sunt prima...imi plac foarte mult sarmalutele cu smantana, pot spune ca e mancarea mea preferata chiar [pofta]ma intorc la smotru, sambata faina!____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_BroDana spre rusinea mea, nu stiu sa fac sarmale...adica nu am facut niciodata [:I], dar la mancat sunt prima...imi plac foarte mult sarmalutele cu smantana, pot spune ca e mancarea mea preferata chiar [pofta]ma intorc la smotru, sambata faina!____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Ancutza eu stiu sa fac...dar de data asta le face mami. Ale ei sunt cele mai bune. Mai ales ca a adus varza acra din tara.[pofta]------------------------Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa, stai linistita ca agitam [majoreta] si in noiembrie! [pup]

 

_______________________________________________________

*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*id="orange">

Magda,id="blue">mami deid="size1">[copil][*]topmodel categoria panaid="orange">id="size1"> Liviu-Rares Andreiid="orange"> 18.11.2009id="size1"> si [zana]Iarinaid="blue"> 31.01.2006id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
un scurt cra-cra: David a inceput sa isi dea drumul la manute si a facut un pas singurel ( apoi a cazut) [olala]------------------------Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
align="right" id="quote2">felicitari David ! [pk][pk][pk]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupilim, am lipsit din motive tehnice: s-au gandit astia ca e wk si ca nu am vrea sa stam la net sau TV, deci pauza. Acum merge asa din doi in cinci[bang]

Sa profitam si sa o pupam pe Lilioasa mica[pup] si pe Mateiutz (a mea nu a avut facut febra pana aproape de 9 luni si nu cred ca ar fi facut daca nu mergea la gradi). Iar eu nu am facut decat atunci cand am avut mastita, nu mai facum de cand eram copil de tzatza[:)] Tb sa salvez retetele alea pt torturi ca sa le diger cat mai bine, ca suna complicat[:I]

 

Ralu, condoleante, ce poate fi mai trist sa pierzi pe cineva drag [flo][pup]

 

Dana, si mie imi plac sarmalele,de varza acra nici nu mai zic[:D]. Cum mai e cu eritemul, ca ziceai la un moment dat ca iar i-a aparut? unde ai comandat tortul? Vreo firma cunoscuta?

 

Angi, bravo, tot inainte[flo]

 

Atat ma lasa gargaritoasa, mai zic de meniu si ne mai auzim mai tarziu:

- lapte praf (pe la cinci) si lapte de vaca (3.8 injumatatit cu apa) vreo patru ore mai tarziu

- fructe: mango cu banana si suc de portocale

- legume: spanac, cartof dulce, pastarnac, peste, marar verde si ulei de rapita. De data asta le-am pasat cu furculitza

- ne mai gandim ce papam pe la sase: branzica cu un pic de cous-cous cred si cu iaurt(daca nu e fluid refuza)

 

Am niste retete interesante si vreau sa le postez cat de curand!

 

 

 

poze

Europe is the best!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...