Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 69 - Felicitari Alexa!Bun venit Maysaa!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Many nu se pot vedea pozele [q]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu stiu de ce, eu cand fac clik pe linkul din mesaj imi deschide mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Many nu se pot vedea pozele [q]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu stiu de ce, eu cand fac clik pe linkul din mesaj imi deschide mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">iti deschide pt ca sunt fotografiile tale si esti logata cu userul tau...trebuie scoase de pe privat ca sa le putem vedea si noi [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Many nu se pot vedea pozele [q]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu stiu de ce, eu cand fac clik pe linkul din mesaj imi deschide mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">iti deschide pt ca sunt fotografiile tale si esti logata cu userul tau...trebuie scoase de pe privat ca sa le putem vedea si noi [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Normal ca ai dreptate [bang], asa a fost setat pe privat si eu am uitat sa schimb, acum am dres lucrurilemami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Many nu se pot vedea pozele [q]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu stiu de ce, eu cand fac clik pe linkul din mesaj imi deschide mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">iti deschide pt ca sunt fotografiile tale si esti logata cu userul tau...trebuie scoase de pe privat ca sa le putem vedea si noi [flo]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Normal ca ai dreptate [bang], asa a fost setat pe privat si eu am uitat sa schimb, acum am dres lucrurilemami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">cred ca mai trebuie sa dai odata link-ul [asia][pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sarut mana pt masa! Dau si eu un vin, un proseco, la cerere [alcool]

Ma bucur tare ca i-a trecut eritemul asta pacatos. Si Giulia este bine, am facut tratamentul de doua ori iar de o saptamana ii dau cu crema ei obisnuita. Este f curatica insa mai ii apar cateva bubitze rosii. Daca pana luni-marti nu-i trec de tot, cumpar si eu crema de zici tu. In urma cautarilor intense, am conchis ca vindecarea este legata de tipul de antibiotic din cremele astea.

 

Diana[pup]

Marga, zice ca nu ai album...sper ca m-am uitat unde tb[bibe]

Editez si eu: merge acum!

 

Si eu ma tot gandesc cum sa ma organizez de ziua gargaritei, emotii am cu tortul, ca tb sa caut un loc unde fac la comanda, ca pe aici nu prea exista stilul cofetarie[:)]

 

Licurici, ce mai face Tracy?[:D]

 

 

 

poze

Europe is the best!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laura - andreea
Dana, sarut mana pt masa! Dau si eu un vin, un proseco, la cerere [alcool]Ma bucur tare ca i-a trecut eritemul asta pacatos. Si Giulia este bine, am facut tratamentul de doua ori iar de o saptamana ii dau cu crema ei obisnuita. Este f curatica insa mai ii apar cateva bubitze rosii. Daca pana luni-marti nu-i trec de tot, cumpar si eu crema de zici tu. In urma cautarilor intense, am conchis ca vindecarea este legata de tipul de antibiotic din cremele astea. Diana[pup]Marga, zice ca nu ai album...sper ca m-am uitat unde tb[bibe]Editez si eu: merge acum!Si eu ma tot gandesc cum sa ma organizez de ziua gargaritei, emotii am cu tortul, ca tb sa caut un loc unde fac la comanda, ca pe aici nu prea exista stilul cofetarie[:)]Licurici, ce mai face Tracy?[:D]pozeEurope is the best!
align="right" id="quote2">Nici acum ?[bang]mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...