Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 69 - Felicitari Alexa!Bun venit Maysaa!


Recommended Posts

Many, ba acu e bine, sa va traiasca firicelul preten bun cu Micky![pup]

 

Smara, pai la tine ii mizilic, eu nu puteam nici macar cu ochiul ranit inchis sa ma uit spre calculator, muream de durere, plus ca lacrimam instantaneu de nu mai vedeam nimic la un metru in fata. Pana maine esti ca noua. Dar desigur, de la doctor citire odihna este absolut necesara minim pentru urmatoarele 12 ore. [:D] [emoticon care face cu ochiul]

 

Lumi, de la rimel zici? Dar ce-ai facut ai gresit tinta si l-ai infipt in ochi? [:D] Rad eu rad acum dar numai cand ma gandesc ma trec fiorii reci...[bang]

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

mesaj de la Alexa:

 

Am nascut la 9:30 buburuza frumoasa. Nu am net.id="red">

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Felicitari Alexa!id="size5">

sa traiasca puiuta mica si sa fiti cu totii fericiti!

[pup][pup][pup]id="red">

 

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

pup si toti puiutii nostri [pup][pup][pup][pup] scuze ca n-am apucat sa intru zilele astea [flo]

 


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mesaj de la Alexa:Am nascut la 9:30 buburuza frumoasa. Nu am net.id="red">
[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]Felicitari Alexa!id="size5"> sa traiasca puiuta mica si sa fiti cu totii fericiti! [pup][pup][pup]id="red">[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
pup si toti puiutii nostri [pup][pup][pup][pup] scuze ca n-am apucat sa intru zilele astea [flo]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[bum][batetoba][bum][batetoba] woaw, sa traiesti samburica mica de Alexa, sa cresti mare si sa fii sanatoasa! Felicitari mami! id="size3">id="red">[olala][olala][olala]multumim Monis de veste [pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smara si Diana pupam ochisorii . Trebuie sa am si eu mai multa grija ca si copilul meu e cu mainile pe fata mea tot timpul ,ma cafteste intr-una si poate ma baga si pe mine la tratament de-asta cu somn .

 

Simina cum de ai piciorul in ghips? Parca nu am citit sa fi patit ceva ? Ai cazut ?Te-ai lovit? Pt ce ti-a pus ghips?Ce diagnostic adica. Sunt multe cazuri cand ghipsul face mai mult rau decat bine si parca tu ziceai doar ca te doare ,nu ca te-ai fi lovit.

Imi pare rau ,sper sa va descurcati cumva .Mama ta nu poate veni la voi?[pup]

 

Many imi plac mult baietii imbracati in rosu ,iar lui Vladut ii sta asa de bineee .Sa stii ca eu sper sa reusiti sa ii faceti o surioara [pup]

 

Monis cum e gatul tau?[pup]

 

Lili cum e fata ? De ce febra ?

Si noi am avut 3 zile ,a patra zi nimic ,a cincea zi niste bubite ,de fapt pete rozalii ,a sasea zi nimic ,au disparut .Doamne ajuta sa fie bine si la voi.[pup]

 

In rest ... va spionez meniurile aniversare[:)] . Ca aperitiv ,mie imi place mult sa fac chiftelute din piept de pui ,le fac bilute mititele si rotunde cu oua ,verdeturi si usturoi.Sunt tare bune .

 

multumesc Lili si Coque pt retete[pup][pup]

Eu nu am observat sa ameteasca puiul meu . Legat de febra ,noi am fost la al doilea episod . Stefania in aproape 4 ani a facut de 3 sau 4 ori febra.

 

fug la nani[pup] somn usor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...