Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 69 - Felicitari Alexa!Bun venit Maysaa!


Recommended Posts

buna dimineata

 

haideti la [cit] ca e ora 8 [:D][:D][:D][:D]

 

sa vedem acum cum se vor obisnui piticutii la ora asta noua, ca asta primavara erau mititei cand s-a schimbat ora...

 

 

noi azi avem nasii invitati, as spune la motz, dar e impropriu ca nu cred ca ne apucam de "tuns" copilul [:)]. Asa ca profit de momentul de liniste de acum sa citesc si eu putin din urma.

 

[flo]

 


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mi-am amintit ca intreba Dozz daca exista un minim necesar de apa care trebuie dat la varsta asta. Nu stiu din nici o sursa, dar cred ca la 1 an copiii nu stau insetati aiurea. Adica daca le oferim apa, beau atata cat le trebuie. Parerea mea de parerista ofc [:D]. Dozz ce faceti voi? [pup]

 

Diana imi pare rau de ochisor, bine ca e spre vindecare [pup] si bine ca macar tratamentul prin somn ti-a priit [:D]. Pupam gasca de muschetari [pup]

 

Shtephy ce bine ca ati trecut peste viroza sau ce a fost de l-a necajit pe Iustinutz [pup]

Gatul meu este complet varza, mi-e teama sa nu dau in altceva... tot astept sa inceapa sa-mi treaca [alcool]

 

Many am vazut poze cu Vladut elegant, sa va fie de bine petrecerea [pup]

 

Coque Santiago ameteste numai daca scutura energic din cap [:D], alte manifestari nu am sesizat dar o sa fiu atenta [pup]

 

 

gata pauza, am cam scris din amintiri ca n-am avut timp sa citesc cu atentie de fapt [alcool]

 

 

zi frumoasa sa aveti [flo]

 


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

legat de noua ora [bang][bang][bang] al meu si-a mentinut-o pe aia veche, adica s-a trezit la 6.30(ora noua). Acum doarme.Vedem diseara ce va fi [:-@][:-@]

 

Many super Vladut motzat. La multi ani!!![pup]

Simina aiurea tare cu piciorul in ghips.[pup]

 

meniul de ieri:

dimi: fructe: mar+ para

pranz: ciorbita de vita + inimioare cu smantana( un deliciu). prima data cand ii dau 2 feluri de mancare.

seara:branza cu smantana + 1 lg cereale

la culcare: lapte

 

Bravo David de Dana.D mergaret.

Diana, Smara sa va recapatati vederile in totalitate.[flo]

aseara am fost si noi la un mot. DAr sarbatorita avea febra si era cam rau mititica. [q]

 

Am vazut ca si azi se anunta fain afara.

o duminica placuta va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laura - andreea

Licurici, ce mai face Tracy?[:D]
align="right" id="quote2">
Tracy s-a puturosit rau[bang], mai bag doar partea de abdomene care dureaza juma de ora(fix cat somnul de dimi a rechinasei)..dar si asta se intampla cam 2-3 zile pe saptamana..shame on me[bang], ca deja pun pe mine la loc[q]

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatzaam gasit un blog cu torturi frumoase: http://torturilelissei.blogspot.com/2008/11/torturi-copilasi.htmlsper sa nu fie reclama____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Alexa, felicitari! Sa va traiasca fetita!

Refacere rapida.id="red">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Laura-andreea, eu am gasit o firma care distribuie torturi in toata Germania. Nu am avut curaj sa comand asa. Poate te intereseaza pe tine ca sunt din Köln si au niste torturi superbe.

http://www.deinetorte.de/

 

Diana, Smaranditza, [pup] sa treaca. Era sa o patesc si eu dimineata. A avut David o iesire, asa, din senin ... mi-a tras cateva palme pe fata si un deget in ochi de vedeam "stele verzi".

 

Many, vazut poze frumoase cu Vladut "motat".

 

 

 

------------------------

Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele[flo]

FELICITARI ALEXA, bine ai venit pe lume MAYSaA!!!id="red">

 

Am avut o noapte de cosmar[bang], si mai naspa este ca mi s-a inmuiat gipsul in spatele genunchiului si s-a mai lasat, de ma freaca rau pe glezna[q]

 

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Simina cum de ai piciorul in ghips? Parca nu am citit sa fi patit ceva ? Ai cazut ?Te-ai lovit? Pt ce ti-a pus ghips?Ce diagnostic adica. Sunt multe cazuri cand ghipsul face mai mult rau decat bine si parca tu ziceai doar ca te doare ,nu ca te-ai fi lovit.
Imi pare rau ,sper sa va descurcati cumva .Mama ta nu poate veni la voi?[pup]

align="right" id="quote2">

Am entorsa Stefy. Cum am capatat-o nu stiu[:-@]...m-am trezit ieri dimineata cu durere in genunchi, iar pana seara s-a accentuat de simtem ca ma ....pe mine

Dupa cum stiti, situatia este naspa in familia mea[bang][bang], mama nu poate veni la mine din cauza idiotului de "socramiu"(+ ca pleaca in Spania la botezul nepotului), iar la soacra nu apelez eu pt ca nu o pot inghiti.Eu ai spun sa nu-mi pupe fata pe gura si tot o pupa, eu ai spun ca nu-mi plac cainii din curte pe langa fata..ea imi i-a fata si o plimba printre ei[bang], numai zic ca pune mana pe aia apoi pe fata fetii[bang]......Asa ca mai bine ma chinui eu cum pot ,decat sa apelez la socrii

 

 

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [pup]

 

Maysaa [flo] bine ai venit pe lume! Alexa, sa-ti traiasca printesica![pup]id="red">

 

Raportez lipsa mare de chef.....fara vreun motiv anume....cred ca m-a lovit astenia de toamna....

Week-endu' asta...e full....iar eu cu "3 litere" in 7 luntre....sper sa am timp sa fac niste mierte-fierte pt duminica..macar asa, de ochii soacrei [:D]....ca la ce meniuri vazui pe la voi....taticule...incercam, incercam [:I]

 

No, piua, ca maraie un Rares...ne scriem mai tarziu....pupi la fete, baieti si mamicile lor![pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_________________________________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...