Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 69 - Felicitari Alexa!Bun venit Maysaa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
PRIVITImami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">cheliutaaa [pup]sa va fie de bine petrecerea si sa va traiasca flacaul! [flo]ps mic: ati pus manerul invers la masinuta id="size1">[:D]Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si sa zic eu eu doo vorbe:

 

Monis, sanatate [flo] si petrecere frumoasa astazi! [pk]

 

Simina, poate totusi ceri ajutorul cuiva...sanatate! [flo]

 

Dana, Angi, felicitari mergaretilor!

 

Many, a aratat super tortul, nu mi s-a parut incarcat si nici ciufulit [:D]. une l-ati facut pana la urma? Vladutz l-a gustat? [pup]

 

K, care toamna tu? nu vezi ca a venit iarna? pupam albastrelul si mamica lui [pup]

 

Tina, ce de bunatati ai de gand sa faci, eu nu cred ca voi avea timp de asa ceva [bang]

 

Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Am lipsit si io o zi si uite ca a venit pe lume Maysa id="red">!!! Iupi! Sa fii sanatoasa, pui drag, mami sa se bucure de tine o viata lunga! Refacere rapida, Alexa!

 

No, eu zilele astea sunt asa, nasol, mi-e dor de tati meu care nu mai e pe lume, asa ca imi amintesc doar sa ii spun condoleante sincere la Ralu id="red">, te imbratisez cu drag, ma bucur s-o citesc pe Diana id="red"> de care imi era chiar dor, fara sa am intrebari de ordin medical (fug sa ii tai unghiile la asta mica instant).

Dankutza id="red"> Sanatate mamei tale!

Simina id="red"> Refacere rapida!

Nu-mi mai amintesc nimic, desi aveam de spus. Nu am scris meniuri de vineri pentru ca a primit borcanase, n-am avut chef de gatit pentru nimeni, dar si pentru ca am avut de lucru la asta

 

Suntem si putin ingrijorati pentru ca s-a oprit din mers, nu mai vrea sa faca nici macar in singur pas, iar la Cluj batea toata casa si nu ne explicam. Incerc sa ii schimb pantofii, sperand sa fie astia si nu ceva psihic.

 

Va pup, duminica frumoasa la toata lumea, ma bag la vizionat poze de Many.

A, la tort m-am hotarat sa ii fac la Chiara un numarul 1, iar pentru adulti o ratusca, la meniu sper sa ma duca mintea la ceva ungaro-italian lejer si rapid, iar cadoul si-l va alege singura, am facut un test ieri la un magazin urias de jucarii sa vad la ce chicoteste, a facut-o cel mai tare la un urs urias (mi-am dorit mereu un urs mare si nu l-am avut pentru ca mama spunea ca e o mare prostie si deloc util)

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pupam Vladutul cheliuta [pup] Andre ce frumoasa vestuta ai mesterit, legat de mers nu te stresa, isi revine ea, asa a facut si Sabi, o pauza mica vreo saptamana cred apoi a mers mai bine si cu mai mult curaj [pup]____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
PRIVITImami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">cheliutaaa [pup]sa va fie de bine petrecerea si sa va traiasca flacaul! [flo]ps mic: ati pus manerul invers la masinuta id="size1">[:D]Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Stim de maner, a fost scos si pus de nspe mii de ori de copii mai mare, care de fapt s-au si plimbat cu masinuta[bang], l-am pus azi la loc, sper sa ramana asa ca si Vlad mestereste la ea.Tortul a fost facut la Cofetaria Lica de pe Decebal, au cataloage intregi cu torturi cu poza sau 3 D, un pic mai scump ca la Piticot dar a meritat toti banii, a fost delicioasa compozitia aleasa de noi, poza a fost din jeleu si ptr. ca era destul de inchisa am ales ca marginile sa fie cu frisca (si a fost o frisca foarte buna, imi era teama de frisca vegetala care mie nu imi place deloc)Vlad nu a mancat tort, s-a mozolit putin in el cat nu am fost atenta cateva clipe si a lins un pic de pe manuta si camasa, nu avea sens sa mai fac un tort ptr. bebe, numai ptr. el, plus ca asa m-am canalizat pe mancare ca nu mai aveam timp si ptr. tort. Copii mai mari au mancat cate doua portii [:D] din tortul cu MikyMultumim foarte mult ptr. comentariile la pozici [asia]mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...