Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Luci ...... da-i la pedale!!!! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
pai da, da...ca am luat o hidrobicicleta, dam toti la pedale dar merge putin mai greu pe asfalt [:D] Pupa fata care va da autografe [olala]. Sper ca nu ati uitat acasa cerceii [olala] Lucia, mami de David ocupata cu [url="http://13enterprise.co.uk"]Shopping la Londra[/url][shopi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele![pup]

 

Fram multa sånåtate Pisicutei.Imi pare tare rau ca s-a imbolnavit.Hai ca poate scåpati repede de starea asta de rau.Imi pare rau si de masina.Sper ca nu aveati prea multe chestii de valoare.

 

Lull sånåtate mami si Alexutului tau.Imi imaginez ca sunteti cu puterile la pamant cand ii vedeti bolnaviori.[:(]

 

Uka multumesc pt linkul la video.Si nu stiu daca ti-am spus ce mandra pot så fiu EU cand mi-am vazut flåcåul cap de afis.[pk]Oricum te mai pup o data si sper så ias bine azi så ne povestiti diseara ce fain a fost.[pup]

 

Luto påi nu ai zis mami ca treci si pe la mine så ma iei si pe mine la intalnire?! Mai am pedichiura de facut si sunt gata.[turban]

 

Monica asa mami mergi l aintalnire si lasa capcåunii aia rai så se bata cap in cap.Si eu m-am intristat azi rau de tot dar cand må gandesc ce distractie o så trageti voi azi imi trece.[:D]

 

 

 

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu funditaid="navy">

 

[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flavius!!!Multa sånåtate si numai bucurii iti doresc!!id="blue">id="size3">

 

Mami de Flavius te imbratisez cu drag si va doresc o zi minunatå!

 

Liliac distractie faina azi la dezmotat.[pup]

 

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu funditaid="navy">

 

[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Luci ...... da-i la pedale!!!! she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Pupam si noi pe varul lui Charles!! [:D]Cerceii nu-i mai scot pana la 18 ani, cat m-am chinuit!! Eventual ii fac alte gauri langa [:D]pai da, da...ca am luat o hidrobicicleta, dam toti la pedale dar merge putin mai greu pe asfalt [:D]Pupa fata care va da autografe [olala]. Sper ca nu ati uitat acasa cerceii [olala]Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">
align="right" id="quote2"> Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere cum a iesit ultimul meu mesaj, cred ca e timpul sa recunosc si eu ca iphone sucks ( cateodata doar)... Ah daca ati sti ce greu scriu, vine peste mine randu ala cu html is off :(((

 

Da cine se intalneste azi cu lume buna? Aaa?? Je!Je!!

 

La multi ani Flavius!!! id="blue">

Felicitari Camy, sa-ti fie baiatelul mereu sanatos, cuminte si destept! Sa fiti fericiti!! Va pupam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce face fetele? Eu imi caut colantii luciosi ca in seara asta ies la mall [:D].

 

Zic o data si gata: astept comenzi de vin / tuica / mere. Toate BIO [:D]. Cine vrea, sa strige si aduce fata diseara. Nu costa nimic [:D]. Adica dati si voi o cola acolo..., ceva bomboane pentru Maia, un after shave pentru sot.., un click pentru socra-miu...[:D]

 

Va pup pe toate.

 

Fragutza, ce face Natalia, cum este? Ai nevoie de ceva?

 

---

mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)

 

Multumesc lui DD.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Avand in vedere cum a iesit ultimul meu mesaj, cred ca e timpul sa recunosc si eu ca iphone sucks Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Stai linistita ca si Xperia intra in aceeasi categorie.Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flavius ! Sa cresti mare,sanatos si sa le aduci multe bucurii parintilor !id="blue">

 

Pupam pe Alex si pe mami Lullid="teal">,sa vina zile bune,fara virusi nenorociti. [pup]

 

Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">

_______________________________________________________________________________id="green">

 

"Cine-ti saruta genele-n somn ?

Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?

Toate zanele bune sa te ocroteasca...

Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Ce face fetele? Eu imi caut colantii luciosi ca in seara asta ies la mall [:D].Zic o data si gata: astept comenzi de vin / tuica / mere. Toate BIO [:D]. Cine vrea, sa strige si aduce fata diseara. Nu costa nimic [:D]. Adica dati si voi o cola acolo..., ceva bomboane pentru Maia, un after shave pentru sot.., un click pentru socra-miu...[:D]Va pup pe toate.Fragutza, ce face Natalia, cum este? Ai nevoie de ceva?---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Da da eu vreau niste tuica din aia cu margelute fårå alcool daca se poate ..daca nu il filtrez eu cumva si scot alcoolul si il impart cu fetele.[:D]Si cum spuneai?Cioco pt tine , cola pt Maia[:D] si lady speed stick pt socru si after hour pt sot...am inteles.[8D]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...