Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Uka, ce faci? Ai emotii ca te intalnesti cu mine?---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Evident!! Ca prima oara, mereu ca la primul vals !!Deci unde ne vedem girliez, ca mallu e mare si acum vad ca ajung acolo si ma uit ca boul la poarta noua!!Pupici!! Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fragutza, Lullaby id="red">sanatate multa puilor!

Flaviusid="red"> la multi ani![s][s]

Fetelor va doresc o intalnire cat mai placuta, nu ne uitati cu pozele sa se delecteze si ochiul nostru cu copchilasii si mamici frumoase.

Monicaid="red"> lasa draga nu mai fii suparata.[pup] Nu permite nimanui sa iti strice weekendul.

Alex (05.09.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Uka una si cu una fac doua, a reusit un mall sa va dezbine? Cum sa nu va gasiti ?

 

Iulika te luam si pe tine mami, cum altfel ? Doar ca m-am gandit ca esti cu burta la gura si nu poti da la pedale. Ce zici mi-l imprumuti pe Bubu ? ca are deschiderea larga la pas, evidentid="size1">[:I]

 

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa ne vedem pe langa Noriel. E un spatiu urias de joaca acolo. Ceea ce inseamna ca nu vom avea timp de nimic.

 

Uka, sa-ti explice fata unde e Noriel asta. cum intri pe usa de la mall [:D]...mergi mult drept pana dai de Starbucks (care e pe culoarul central). Chiar in dreptul cafenelui se face o straduta la dreapta [:D]. Mergi pe straduta aia pana dai de locul de joaca presarat cu multe fast-food-uri si cu Noriel.

 

---

mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)

 

Multumesc lui DD.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Uka, sa-ti explice fata unde e Noriel asta. cum intri pe usa de la mall [:D]...mergi mult drept pana dai de Starbucks (care e pe culoarul central). Chiar in dreptul cafenelui se face o straduta la dreapta [:D]. Mergi pe straduta aia pana dai de locul de joaca presarat cu multe fast-food-uri si cu Noriel.---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">ai mare grija la oglinzi sa nu intri prin ele....sau ai mai fost in capitala ? e un capitalism decadent [pk]Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Eu imi caut colantii luciosi ca in seara asta ies la mall [:D].
align="right" id="quote2">draga mea, te sfatuiesc prieteneste....nu are ce cauta colantii luciosi fara un permanent exotic. Mai ai timp ?Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">
align="right" id="quote2">nu mai am timp draga de pemanent, da' mi-am facut un coc si o sa-mi torn pe el tubul de confeti.in plus, sa nu uitam ca am pantofi de la albu... si geanta luciosa cu accesorii aurii de la D&G (se gasesc in piata la valea ialomitei). deci, oricum o sa ma remarc. si doar stii ca vorbesc tare, imposibil sa nu atrag privirile. ---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

[:DZic o data si gata: astept comenzi de vin / tuica / re. Toate BIO [:D]. C

---
mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)

Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">

Pe mine ma stii, nu are rost sa ma repet![:D]
Da' am o intrebare: mancam si noi ceva pe acolo? Sau doar bem? Ca sa stiu daca mananc acasa sau nu.[:D]
Io's plina de draci, ca barbatu asta al meu are ceva naspa de facut la serviciu tocmai azi. Si sunt doo variante, ori il duc pe Andrei la el ori vin si cu Andrei dar nu o sa imi priasca nimic. O sa stau numai cu ochii dupa astia mici. Off, viata mea, nu ma pot relaxa si eu niciodata.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )
POZEid="red">

POZE NOIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Mai Uka una si cu una fac doua, a reusit un mall sa va dezbine? Cum sa nu va gasiti ?Iulika te luam si pe tine mami, cum altfel ? Doar ca m-am gandit ca esti cu burta la gura si nu poti da la pedale. Ce zici mi-l imprumuti pe Bubu ? ca are deschiderea larga la pas, evidentid="size1">[:I]Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">
align="right" id="quote2">Cum sa nu mami?! Imediat il trimit så se echipeze.Auzi, dar cate locuri aveti doamna pe bicicleta aia minunatå?Nu de alta dar lui Bubu ii trebuiesc 2 locuri ca så nu se loveasca cu genunchii in gurå.[:D]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...