Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!


Recommended Posts

Vine cineva cu aparat foto sau ma car cu al meu?[alcool]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cred ca toata lumea e deja la Mall si eu umblu ca nebuna singura pe aici si mai fac si planuri singura....[alcool][alcool][alcool] Buna treaba, n-am ce zice.[8D]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Flavius! [s] Sa cresti mare sanatos si norocos! Camy, mamica activa si speciala [flo][flo][flo] sa iti traiasca flacaul!

 

Laura78 La multi ani si petrecere faina azi!

 

Asa deci...Luto si Iulika vin incoace si dau la pedale [:D]...deja sunt pe jos de ras numai cand imi imaginez asta!

 

Da'instant m-a lovit invidia...da INVIDIA...pe fetele care se intilnesc in Bucuresti! Si eu vreau! Distractie faina!!!

 

Fetelor va multumesc ptr raspunsuri, si Isabela la fel cand a fost mai micuta facea kk o data la 2-3 zile...acum face de 3-4 ori/zi. Si ieri si azi m-a capiat...noroc ca am mers in mall si acolo a mai cascat gura la una alta (al propriu) si am vazut cauza! Ne iese o masea!!!!! Copilul meu nu se incadreaza in schemele trasate de Capraru si alti scriitori de Mama si copilul...dupa incisivi ei ii ies maselutele [bang][alcool][bang]. Si apropos de asta nu credeam ca putem sta toti 3 (mai ales Sorin) 2 ore si jumatate in acelasi magazin! Ei azi am stat intr-un magazin de jucarii atat. Noi am mers cica dupa cadou dar i-am luat Isabelei mai multe...[:D].

 

Fram si Lull...sanatate puiutilor...sper sa isi revina repede ca tare rau e sa iti vezi puiul suferind.

 

Si inca o intrebare...Hepi draga...sper ca sunt pantofii aia cu toc de 15 cm de la Albu, da? Cu dantelutze si cristale Swarovski...ca altfel nu merg la geanta aia sclipicioasa D&G [:-)))][:-)))][:-)))]

 

[mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009

[zana] Isabela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce se rasfata fetele noastre acum,la o colica,o cafeluta...uuhh,ce viata pe ele [emoticon care viseaza cu ochii deschisi...]

 

Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">

_______________________________________________________________________________id="green">

 

"Cine-ti saruta genele-n somn ?

Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?

Toate zanele bune sa te ocroteasca...

Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

La multi ani Flavius, sa cresti mare, sanatos si frumos la suflet!id="Comic Sans MS">id="size3">id="red">

 

La multi ani laura78nico!id="red">id="size3">id="Comic Sans MS">

 

Distractie faina fetelor la intalnire. Uka cred ca a venit in Bucuresti sa vada pe viu cum ii merge copacelului.

 

Fragutza, lull, sa se faca bine dovleceii cat mai repede.

 

Iulika, cat mai mergi mami la serviciu? Ce mi-a placut cum ai povestit de gradi, departe de ce avem noi.

 

Monica [flo].

 

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

 

Doamne ajuta pe toata lumea!

 

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">

id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reporterul de teren uka , relateaza de pe langa fatza locului ( de fapt din masina [:D]) : am cunoscut 6 bucati mamici [pk] cu 5 bebei [olala] ( dinutz a lipsit din motive de somnik)

Pe larg, in editia din aceasta seara [:D]

 

Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seaera, raportam intalneala minunata, cunoscut si revazut fete minunate. Fii-miu e cel mai meserias ca a fost intre 4 fete si una in burtica [:D]

Revenim cu poze dupa ce culcam una bucata zgatie care si-a facut somnul la intoarcere in masina si acum e calare pe cai mari [alcool]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Zgatieid="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello doamenlor,

mai, sanatate multa puilor bolnavi. saracutii de ei. sper sa sufere cat mai putin si sa-si revina repede.

 

cum a fost la intalnire? ati baut cafea buna de la starbucks? praji ati mancat? copiii s-au jucat?

 

am scris si dincolo si scriu si aici: eu nu cred ca e Daciana. poate gresesc, dar am un feeling ca e altcineva. nu stiu cine, dar nu e ea singura persoana care a avut altercatii cu uka.

 

in rest, am fost afara...2 ore. cam frig, dar i-a placut la leagane. si in rest, abia astept sa ajung acasa la mine, unde sa-mi hranesc copilul asa cum vreau eu...unde sa nu i se dea prajitura cu ciocolata si alte chestii de gen. simt ca daca mai stau mult aici clachez psihic pentru ca nu pot sa ma reped in toata lumea cum o fac daca ai mei mai vin cu vreo idee demna de refuzat. dar mai sunt doar cateva zile si gata. ii dau ce vreau eu sa manance.

 

gata, mi-am zis oful. [bang]

 

liliacule cum fu dezmotarea?

 

am citit tot, dar nu prea stau bine cu memoria. [bang]

 

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

 

www.bebestepz.blogspot.com

 

Micul nostru Foc a venit pe lume

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!!

Ce facura-ti mai fetelor, ati plecat fara sa luati vinul de la Hepilica si a venit fata la mine acasa sa-mi aduca 4 sticle de vin si 4 de tuica. M-am scos, evident![pk] Muci ma fac pana maine![alcool]

Sau va astept maine la mine la o petrecere in pijamale sa degustam impreuna din productia Hepilicai?

La intalnire m-am simtit tare bine, ma bucur mult ca am cunoscut-o pe Uka, este o persoana tare draguta, dar asta stiti deja. Si mai stiti ca are o fetita de milioane, e drept ca a cam protestat ea putin, nu prea se acomoda in mall-ul de Bucuresti, printre atitea pitipoance. Evident ca numai la apa tragea, este acolo un bazin cu barcute si vroia sa se arunce in apa.[:D]

Ma bucur si ca l-am revazut pe ginerele meu Dragoselul, o minune de baietel, ma bucur cuscra ca l-ai crescut asa de bine, si tu esti o frumoasa, mor dupa ochii si parul tau!

Nu mai spun de Maia ce fetita duuuuulce si frumoasa este!!!! SI bronzata, si cu ochisorii aceia mari, si cu parul blond si prins in clamute, imi venea sa o iau acasa de draga ce-mi era.

Zeina este o alta papusica minunata, a stat cam serioasa ea la inceput, dar si-a revenit ca avut grija tati sa o distreze pe acolo.

Aaa, si Iris, dulcicaaaa, foc de dulcica! Cand m-a vazut m-a luat de mana si m-a dus sa-mi arate un calut![olala]

Mi-a placut de voi, fetelor, dar abia astept sa mai creasca astia mici sa-i lasam 2-3 ore la un loc de joaca si noi sa putem povesti in liniste, ca acum numai cu ochii dupa pitici a trebuit sa stam.

Poze va arat maine, ca inca nu le-am descarcat.

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...