Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!


Recommended Posts

Uka imi pare tare rau ca ati avut asa zi urata.O fi fost din cauza drumului?HAi ca o så doarma bine tare in noaptea asta is maine va fi mai odihnita si bine dispuså la intalnirea cea fainå.[olala] Bia multumim de tratatia regalå.[pofta]Eu m-am infipt in toate så stii.Nimic nu a ramas nedegustat.[xdulci] Cristina ce scumpå tre så fi fost Emma cand iti indesa fursecurile in gura.[olala][olala] Si må tin så ii spun unei mamici tare dragå mie Nela ca Iaurtzica ei se face din ce in ce mai frumoaså pe zi ce trece.[olala]E minunatå mami si asa de mult imi place så va citesc ce si cum mai faceti.Så ii spui såru-mana lui Buni si så pupi carcotasa micå.[olala] Fetelor eu am terminat pe aici si de curatat in urmå.Abia ma mai misc, am plecat si eu la nani.Va urez o noapte linistita si så ne auzim cum bine maine.[pup] Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu fundita
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello doamnelor, scurt ca ma duc la somn: noi pe tava am pus si busuioc, ipod, o stampila, o seringa, un cd. pe langa bani si carte si stilou. bijuterii nu i-am pus. iar cheile de la masina le-a aruncat cat colo. am o prietena care i-a pus o lingura si chiar aia a ales. iar acum fata are 3 ani si e innebunita dupa gatit si tot ce inseamna ajutat pe mama la prajituri. lili, fetele din bucuresti distractie placuta maine. sa faceti muuuuulte poze, va rog eu...da? techila? ce faci mami? te-a prins bucataria aia asa rau de nu mai dai si tu un semn? kk...pai noi facem 1-2 pe zi. acum ca a avut probleme cu dintii, a facut si 5-6. simona cougar town e f haios. dar l-am vazut concomitent cu the good wife si m-a prins maoi multa celalat. acum stau si somez ca am terminat seria 1, iar seria 2 a ajuns abia la episodul 5 si eu deja le-am vazut pe toate. asa ca astept sa se mai acumuleze episoade pe torente. in rest, nothing new. am vazut sex and the city 2...cam varza si acum ma duc la somn. fiu-meu a adormit cu bunica in seara asta pe la 8, ca eu am fost la o cafea cu verii...s-a trezit la 9 cand l-am pus eu la somn si acum e 1 si tot doarme. i can't believe it. Da, Doamne si la noi. va pup si ne auzim pe maine. [pup][pup] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare shi de la mine!!!!....deshi n-am dovlecel acasa [:D] scrietzi atat de repede shi n-am prea forumit de 2 zile, dar draga Doamna Uka mi-a zis ca fusei felicitata p'aci ...eu va pup pe toate shi am retzinut ca azi, adik pe 29...vine ieri, deja, a fost ziua uneia din voi - Bia(z) [flo][flo][pup][pup] La multzi ani!!! [cheers][cheers][cheers][cheers][cheers][cheers][cheers]...sper sa fie suficiente! daca nu ajung, va unitzi cate doua-trei la un pahar ...buget restrans iarna asta [:D] shi un rand de cafele pentru dimineatza...[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] [pup] Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fete dragi! Va las si eu o [cafea] [cafea] aburinda si un fursec din ala bun de la Cristina langa ([pofta]). Mergem la shopping. Va multumesc de ideile de cadou, sunteti minunate! Lili distractie faina azi! Revin mai pe seara, va [pup]! [mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009 [zana] [url="http://community.webshots.com/user/Vikcj"]Isabela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. La cine o fi buna, ca cine a vrut sa mi-o strice a reusit din plin. Noroc ca sunt aici printre oameni minunati nu diavoli cu chip de om si stiu ca veti reusi sa ma binedispuneti. VA pup si va multumesc ca existati. Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, stai mami, linistita, ca suntem alaturi de tine. Pe mine ma mananca limba sa scriu mai multe dincolo, dar mi-e teama ca ma dau astia afara de pe forum. Hai, vezi cum faci sa vii si tu la mall azi, ne mai radem si noi si mai uitam de toate nebunele. Fata aia SIGUR are ceva la mansarda, si ceva grav de tot. Vik, care fursecuri bune, mami, le-am aruncat la gunoi ca dupa ce s-au racit s-au intarit. Aseara am prestat niste clatite, ca la alea sigur nu dau gras niciodata. Bine, eu am luat doar doo guri, dar macar mi-am facut pofta. Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] ) [url="http://community.webshots.com/user/anya_75"]POZE[/url] [url="http://picasaweb.google.com/101644058848322084181"]POZE NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa! [grup] Moni, doar nu o sa lasi niste cuvinte goale sa te afecteze!! Te pup virtual & in direct, later [:D] Ziceati de soti, habar nu am daca vine, avem atata lume de vazut, vin si nasii nostri sa ne vada, nu stiu cum vom face! Va pup si revin! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza si de la noi! mmmm, buna cafeaua vik. spor la cumparaturi.[pup] si noi schimbam cam 5-6 scutece/24h. face cahhh dupa fiecare masa. monica- cine te-a suparat mami? spune repede ca ne ocupam noi [:D] cat despre haine preferate...e doar inceputul. Imi amintesc de la Laura ca era un chin....i se punea pata pe vreo bluza sau pantalon...si trebuia sa o spal seara si sa se usuce pana dimineatza.[bang][bang] Iar o alta etapa este cu mersul in magazine si vrut un anumit lucru, nu neaparat jucarie....care fie e foarte scump, fie e chiar nefolositor, si la 5 minute dupa ce a iesit cu el din magazin vicrotios il arunca[q] aici suntem cu Matei, care se pune pe un plans de numa...iar sotz de cele mai multe ori cedeaza[bang][bang][bang] ultimul lucru luat asa, a fost saptamana asta un traforas din Ikea, care acum zace in camera lu. selen- o sa ma invrednicesc sa mai pun poze, ca acolo am ramas la luna mai[:I] ce ochi are ursulica ta....m-a topit[pk] uka- daca esti la 4 in afi, ma bag si eu dar doar pana la 5, ca am musafiri dupa aia. Sper sa reusim sa ne vedem, nu de alta dar si eu vreau sa o pupacesc pe Carina si pe mama ei[olala] cristina- [pup] e clar Emmei nu ii place magiunul[:D] Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica- acum am vazut cine te-a suparat! mami, IGNOROL muuuuuuuuuuult. Hai ca nu merita, zau asa. ne vedem dupa amiaza? tu Cristina pastreaza-ti energia pentru mai tarziu.[:D] Vii nu-i asa? ati vazut ce fain e afara, e soare mult soare. [flo][flo][flo][flo][flo] Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...