Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romanii din Marea Britanie (26)


Recommended Posts

Nu am spus ca toti romanii sunt rai, cu siguranta exista si pe aici romani pe care sa te poti baza. Imi amintesc ca pe vremuri cand eram la bunici oamenii nu erau asa rai( sau poate nu ii vedeam eu), insa acum, de cand guvernul asta ne-a tot taiat din salarii si ne-a ingreunat munca iar oamenii au fost nevoiti sa plece sa munceasca, in goana nebuna dupa avere devenim si rai.

 

Dark Bendis, informatii despre biblioteca te rugam! Sa nu ne uiti!!

 

MissJJ, multumesc. Cu cel pe care l-am baut m-am facut bine. Efectiv din ziua a doua am inceput sa ma simt mult mai bine. Multa bafta cu scoala. Ce facultate vrei sa urmezi?

 

[pup] gasca, noapte buna!

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetele!

 

MissJJ , mult succes cu facultatea!

Eu am inceput sa am emotii , Luni am interviul pentru Nin...finger cross for me [:D].

Si la mine in casa se simte mirosul de sarbatori cu colinde si cu miros de brad ( lumanari [:)])...atat doar ca vin impreuna cu sentimentul de dor de casa ..

 

O biblioteca romaneasca e "wow" .Bravo lor!

 

Va pupez!

[pup]

 

andreiuc mama de MARIUC-05.09.06

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mofturici
Buna dimineata, fetele!MissJJ , mult succes cu facultatea!Eu am inceput sa am emotii , Luni am interviul pentru Nin...finger cross for me [:D].Si la mine in casa se simte mirosul de sarbatori cu colinde si cu miros de brad ( lumanari [:)])...atat doar ca vin impreuna cu sentimentul de dor de casa .. O biblioteca romaneasca e "wow" .Bravo lor! Va pupez! [pup]andreiuc mama de MARIUC-05.09.06
align="right" id="quote2">tinem si noi pumnii(nu are ce sa mearga rau)[pup]
Mami de [copil] Ariana(albinuta mea)id="teal">id="teal">id="size2">Motto-ul de azi:id="red">id="size2">"Un succes care nu are urmari nu inseamna nimic"id="red">id="size2">Motivatia zilei:id="red">id="size1"> Lumea iti va pune la dispozitie pietre in fiecare zi. Ce vei construi din ele, e decizia ta... Perete, Drum sau un Pod... Poti chiar sa alegi sa nu faci nimic. La sfarsit, lumea te va sti in functie de ce ceea ce ai facut cu ce ai avut..id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RazadeSoare ms.[pup] Paediatric Nursing vreau sa fac si apoi sa merg pe partea de clinical research.[flo]

Mofturici ms, fingers crossed pt NI.[pup]

Mota din ro de la magazin special de port popular. Inca le mai vin da poate intr-un an sau doi mai tragem o fuga si mai luam o tura, daca nu trimit bunicii. Ce nu am gasit au fost opincutze ca le-as fi luat sa fie complet setul.

Eu-s bocna de racita.[bang] Fug in barlog ca tot astept zapada aia si vad ca nu vrea sa vina si la noi.[q]

 

[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetele? Nu e nimeni prin zona?

Eu tot racita, dar mai bine finally am terminat cu mate si IT, mai avem ceva proiecte de facut dar is happy mai e o sapt si apoi ma odihnesc si eu cat de cat.[pk]

 

Pup gasca intru mai tarziu, cas la colegiu acuma.[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut toate fetele

 

Sora mea a nascut saptamana trecuta si se intereseaza ce documente sunt necesare pt a-i aplica lui bebe de pasaport britanic.

Ei sunt in UK din 2003 .

Stie cineva unde sa cer mai multe info?

 

Sper ca toata lumea este bine.Vine cineva maine la ambasada sa-l vada pe Mos Craciun?Eu il trimit pe Rares cu bunica.

 

Va pup

 

 

 

POZE Rares(7 mai 2007)

 

 

Filmulet Un anisor

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carstea felicitari parintilor, daca au cetatenie, mai intai pp ca le trebuie certificat de nastere care trebuie facut la 2 sapt de la nastere, suni la regiter office de care apartin si faceti appointment. Cand il ai ala uite aici ce trebuie.[flo]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si for the record orice informatie de genul asta, daca e vb de acte britanice de orice fel si forma cel mai simplu un search pe www.direct.gov.uk ; asta e scopul site-ului sa ai toate informatiile necesare in acelasi loc.[flo]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...