Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romanii din Marea Britanie (26)


Recommended Posts

Carstea,felicitari pt nepotel[flo]

MissJJ,racita?numai de asta nu aveai nevoie acum,sper sa iti treaca inainte de sarbatori sa te poti bucura cum trebuie[pup] .

 

Unde o fi zapada asa mare in tara asta de nu poate sa imi aduca cei de la Mothercare un colet de acum 2 saptamani?of of[bang]

 

Un weekend deosebit sa aveti[pup]

 


Mami de [copil] Ariana(albinuta mea)id="teal">id="teal">id="size2">

Motto-ul de azi:id="red">id="size2">

"We often give our enemies the means of our own destruction"id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simplicity ms.[flo][pup] Mai daca e de pe net luat ei stiu ca au sediul in Nottingham daca nu ma insel. Acuma cine stie ca peste tot au fost nameti numai aici la noi nu.[bang] Sper sa ajunga repede delivery ca stiu ce naspa e sa tot stai sa astepti dupa ei.

Eu am o lene de ma doare.[:-)))] Nu am chef de nimica si mai am destule de facut sapt asta. Off greu domnle greu cu lenea.[:-)))]

Sper ca toata lumea e ok, Mota creca a plecat deja.

Na noi va uram wknd placut.[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele!

 

Multumesc de incurajari...azi am avut interviul! Sincer mi s-a parut "floare la ureche" in comparatie cu emotiile pe care le aveam [:D], ori D-na respectiva era numai zambet la fiica-mea.Acum sa vina rezultatul..cadou de Mos Craciun[olala]

 

Carstea , felicitari pentru nepotel!

 

MissJJ sper ca ti-a trecut raceala![flo]

 

Eu m-am saturat de lene , asa ca am o stare de-mi vine sa ma urc pe pereti...dar...maine ma duc la un job asa ca de abia astept sa-mi descarc energia!

 

By the way! A castigat Matt la X Factor! Iuhuuuu! Era favoritul meu[olala]

 

In week-end vreau sa cumpar bradut si cadou la fetita ( o bicicleta - e nebunia ei si ceva jucarii).

 

V-am pupat si sa aveti o saptamana frumoasa!

[flo]

 

 

andreiuc mama de MARIUC-05.09.06

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti?Eu abia astept sa vina Craciunul,va fi primul Craciun cu fetita noastra[pup]

 

Coletul de la Mothercare nici acum nu a ajuns,cred ca sunt vreo 3 saptamani[bang],am sunat si imi spun ca il trimit cat pot de repede si iar au trecut 3-4 zile

 

Exista magazin romanesc pe aici?

 

Sa aveti un sfarsit de saptamana excelent[pup][flo]

 


Mami de [copil] Ariana(albinuta mea)id="teal">id="teal">id="size2">

Motto-ul de azi:id="red">id="size2">

"Dreams come true; without that possibility, nature would not incite us to have them"id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Mofturici fingers crossed, nu e vb de interviul in sine ca ala nu dureaza mult si etc e faza ca depinde peste cine dai.[flo] Da ma simt mai bine ms.[pup]

Simplicity sunt unu in Startford, unu in Edgeware, unu in Walthamstow, pe ruta lui 123. Da si tu search pe google.co.uk magazine romanesti londra.[flo] Sper sa vina pachetul cat de repede.[flo]

Noi suntem oficial in vacanta.[pk] Maine creca mergem la Winter Wonderland, poate avem noroc si de ceva fulgi while there.

Pupam gasca wknd placut.[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io cu link-ul util [:D] e de pe site-ul ambasadei si are multe adrese si numere de telefon, biserici,magazine, restaurante etc. Hope it helps.[flo]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste este pe aici, va pregatiti de sarbatori? Ati cumparat/impachetat cadourile?

 

MissJJ, bravo ca te simti mai bine. Have fun maine. Dupa cate se vede, o sa aveti si zapada:). Noi am avut astazi toata ziua. Apropos de lucrul asta, lumea se panicheaza tare pe aici cum da un fulg, 2. Adica scoli inchise, snow day imediat:))). Cum de in Romania nu avem nicio snow day niciodata, haha.

 

Mofturici, fingers crossed si sa primesti cadou de Craciun aplicatia aprobata. Ai avut si facturi de la potentiali clienti cand ai aplicat? Am sa aplic si eu, insa dupa ce imi iau Yellow Card.

 

Simplicity, sa aveti un Craciun de poveste alaturi de micuta!!

 

Ma pregatesc sa plec acasa, am cumparat mici chestii in limita bugetului pentru familie, acum astept miercuri:) sper sa nu am probleme cu zborul.

 

Weekend fain dragelor[flo]

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Razadesoare ms.[pup]Bafta cu actele,zbor placut si vacanta placuta.[flo] Speram sa fie si ceva zapada ar fi nice un white Christmas.[:)]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MissJJ, ati avut zapada? La noi ninge de azi dimineata, este haos total, abia circula mijloacele de transport in comun. Am mers 4 km azi prin zapada, a fost frumos mai ales ca nu a fost nici foarte frig. Insa, s-a inchis aeroportul Luton:((. Daca nu se deschide...se amana zborul meu de miercuri[q]....

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wohoo, s-a deschis aeroportul...dar au anuntat ca foarte multe zboruri au fost anulate sau amanate si sa iau legatura cu compania de zbor. La meteo au anuntat iar ninsori astazi...abia de maine o sa fie mai frumos!

Spor la pregatiri tuturor, tare liniste mai este pe aici!!

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...