Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romanii din Marea Britanie (26)


Recommended Posts

Buna fetele! Wassaup? Ce e cu linistea asta pe aici?

Lunaaaaa, unde esti? Incepi sa ma ingrijorezi!

 

RazaDeSoare, sper din tot sufletul sa ajugi in ro de craciun.

 

fetelor, am avut Christmas Party saptamina trecuta si m-am dus sa-mi fac manichiura pentu prima data de cind sint in tara asta. Mi-am pus unghii false si vreau sa va spun ca arata beton (eu niciodata nu am avut unghii lungi ca erau prea fragile). Recomand tuturor. Voi ati avut?

 

Mota, cred ca esti acasa, fericita, cu toti 4 membrii ai familiei tale. D, 4, nu am gresit.[pk]

 

Madutza, relaxeaza-te puiu ca meriti. Make the most of your holiday.

 

Ella, banuiesc ca si tu ai intrat in vacanta si speram sa te "vedem" mai des pe aici.

 

Cristinutza, ce msi faci draga noastra? Eu sint cu gindul la tine si iti doresc numai bine. Ai sa vezi ca toate or sa se rezolve.[pup]

 

Va [pup] pe toate, scriu cam greu cu unghii.[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele!

 

All is quiet, hmmm...[:)]

Razadesoare da a nins si la noi e f frumos, ne-a prins ninsoarea in central london ne-a facut varza, eram toti ca niste matze plouate si inghetate.[alcool] Vezi ca ziceau ca miercuri ninge iar, sper sa nu aveti pb cu zborul.[pup]

Letitia ms.[pup] Da eu am avut unghii le faceam tot timpul inainte false ma refer ca si ale mele is ca ale tale, varza se rup repede se exfoliaza, nema unghii lungi de la mama natura. Dureaza oleaca pana te obisnuiesti cu ele da tin fain, trebe refilled la cateva sapt, depinde cat de repede cresc unghiile tale naturale.[flo][pup]

Eu azi am facut mega curatenie peste tot de sus pana jos, asa ca suntem gata de Christmas, luat cadouri la fete, stocked up on turkey, cranberry sauce, gammon, veggies etc.[pk]

Eu-s prin zona ma relaxez zilele astea si mai incerc sa mai lucrez la esee.

Pupam gasca.[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia ms. Da eu am avut unghii le faceam tot timpul inainte false ma refer ca si ale mele is ca ale tale, varza se rup repede se exfoliaza, nema unghii lungi de la mama natura. Dureaza oleaca pana te obisnuiesti cu ele da tin fain, trebe refilled la cateva sapt, depinde cat de repede cresc unghiile tale naturale.id="size1">

 

Da, cica la 3-4 saptamini trebuie refil. Am inceput sa ma obisnuiesc, na, daca n-am avut niciodata unghii lungi e greu.[:D] De tari is tari, ieri taiam niste piept de pui si am intrat si intr-o unghie, daca era a mea probabil ca s-ar fi dus instantaneu, asa, doar am zgiriat-o nitel, nici nu se cunoaste. Seara ma dau pe ele cu un ulei pentru intretinere pe care mi l-au dat gratis aia de la manichiura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, fain ca ti-ai pus unghii. Si eu am avut...cand m-am casatorit cu ceva timp in urma. Am vrut sa fiu o mireasa frumoasa, dar mi-au purtat ghinion ca divortai[:D]. Da, trebuiesc refilled, si sa nu lasi sa creasca prea mult unghia ta, ca pe urma nu or sa mai arate frumos. Cam la 2 sapt parca stiu eu ca trebuie sa te duci la intretinere.

 

MissJJ, si pe mine m-a nins sambata. Am iesit si m-am plimbat, insa mie tare mi-a placut. Pe aici inca ninge, a nins si astazi toata ziua, nu la fel de mult ce-i drept. Sper sa nu am probleme maine cu zborul, desi zborul de astazi catre Bucuresti de la 7 seara s-a amanat pentru 2 noaptea[bang]

 

Dragelor, va urez un Craciun Fericit si sarbatori de poveste alaturi de cei dragi[flo]!!

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, tuturor. Am intrat si eu in vacanta, pentru cateva zile si am inceput sa citesc din urma. Nu am retinut chiar tot, dar le salut pe noile venite si le doresc sedere placuta in UK.

 

La Multi Aniid="red"> si Craciun fericitid="red"> tuturor; in anul care vine sa aveti parte de multa sanatate, bucurii si impliniri.

 

Noi doream sa ne aducem parintii de Craciun, dar cand am auzit prognoza am lasat gandul acesta pe o perioada in care poti zbura fara sa stai cate 2-3 zile prin aeroporturi. Ne-am luptat cu zapada, aici in nord. Acum ne luptam cu gerul care parca este mai crunt decat acasa. Cele -7 grade de la noi se simt mai abitir decat cele -10 si sub pe care le-am prins cand eram acasa in Bucuresti. Apropierea marii Nordului isi spune cuvantul.

 

Pe de alta parte, am fost astazi in Stockton si am vazut o minune de pajiste acoperita de zapada si gheata. Stralucea superb in lumina soarelui de pranz. Am uitat de tot de ger privind-o.

 

Letitia, Miss JJ, Motanik , [flo] si petrecere frumoasa de sarbatori.

 

[zana][*]

 

________________________

 

Get busy living or get busy dying.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupam si de aici si sa aveti sarbatori de vis,ca nu mai este mult.

Noi am avut de lucru 2 zile,pe caldurile astea ne-a murit centrala si am fost nevoiti sa punem una noua.Acum e la mine in casa mai ceva ca-n tarile calde dupa cat frig am suferit 2 zile [:D]

La noi a nins foarte mult si foarte frumos noaptea trecuta,iar azi am fost cu Santa's train.A fost o zi superba pentru fete si chiar si pentru noi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragutelor va uram si noi Merry Chistmas!

sa va bucurati la maxim de sarbatori

si hope you've been good

sa va aduca mosul multe cadouri.

Va pupam dulce.[pup]

[*][*][*]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=FKrx-4Awe70[/tube]

id="size4">id="Comic Sans MS">id="red">

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[*]Craciun fericit va dorescid="red">[*]

[*]Sa aveti cele mai minunate sarbatori[*]

 


Mami de [copil] Ariana(albinuta mea)id="teal">id="teal">id="size2">

Motto-ul de azi:id="red">id="size2">

"Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet,este darul pe care il puteti oferi aproapelui."id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gagici,

 

Cum a fost de Craciun?

Noi pe acasa fetele s-au bucurat de numa de cadouri nici nu au vrut sa doarma la pranz de bucurie, am terminat si playroom-ul mai trebe un tv si o canapea, dar in rest is toate la locul lor si fetele sunt f incantate de camera lor.

In rest turkey, roasted potatoes, veggies etc plus vin fiert si un BD-rom cu Ponyo. Ne-am jucat si noi cu jucariile, la sot i-a luat trei ore sa asambleze casa, basementul si garajul [:-)))] Na a fost the perfecty christmasat home with the kids.

Speram ca si voi v-ati simtit bine.[pup]

 

_______________________________________________________________________

Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.

Anatole Franceid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 5 ore petrecute ba prin aeroport, ba prin avion ca nu aveam culoar de zbor am ajuns in sfarsit in Bucuresti seara la ora 7. Muult mai cald decat in UK, si totul facut frumos. In Bucuresti centrul este tot luminat cu luminite frumoase si cu bun gust.

 

De Craciun am fost la parinti, a fost frumos, am mancat, vorbit, desfacut cadouri si dormit[:D]. A trecut foarte repede, insa m-am distrat tare. Iar o sa-mi fie greu sa ma intorc in UK:(.

 

Sper ca si voi v-ati distrat bine. Duminica placuta[pup]

 

_________________________

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

 

_______________________

Uitati-va la ziua de azi! /Cea de ieri e doar un vis./Iar cea de maine doar viziune;/Un AZI bine trait face/Din fiecare ieri un vis de fericire,/Din fiecare maine o viziune a sperantei!~~Kalidasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...