Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 68 - Oana nu pleca!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ionica
Fetelor ,plesnitelor, care-i treaba cu testele ca nu m-am prins!`?Desi nu sunt ardeleanca,sunt un pic mai lenta la minte de cateva zile,(vreo 7)mi-s fetele sun antibiotic si trebuie sculare obligatorie la 4am,sunt o zombie rau[bang].[:D]http://picasaweb.google.com/home
align="right" id="quote2">hallooo? ce-i destrabalarea asta aici? o zi lipsesc si voi va faceti de cap?[pup][pup][pup]mancav-ar mama de copii cuminti! moa,[pup] moa[pup]moa[pup]Ionica, nu te lua dupa stilatele astea, te trec eu poarta! dar asa pentru tine, citeste la prima pagina, sunt acolo niste "teste".bine ai venit la noi in club! promitem ca te vei simti bine si vei gasi prietene adevarate aici!mei, Ionica are pile! va rog frumos, am crescut la Cotroceni amndoua, vreti sa ma dea afara din cartier? (m-am dat eu singura de mult)Delfinasule, ai urat pe degeaba? macar un euro sa-ti fi dat si tie, hai o felie de prajitura! LA MULTI ANI! pentru Mihaela, prajitureasa noastra. a, ed facut ea le face, de mancat tot ea le mananca....sanatate si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca!cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

kari...in viata tb sa stii sa mai si pierzi.

as vrea sa ma asez si sa plang pana nu mai pot doar ca sa ma descarc caci simt ca s-au adunat iar multe

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heloooooo,

VREAU CONCEDIUUUUUU, gagici simt ca o iau razna, ...imi vina sa urlu, sa plang , sa ma duc in padure ca sunt la stres MAXIM

 

saoptamana viitoare termin si scoala de soferi...adica orele de condus..tre sa ma apuc serios de studiat...si simt ca neuronul nu ma ajuta cu nimik

 

Ema vad ca se apuca de...gatit, bate oua, lapte...si imi face bucataria...de comanda[flo]

 

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea!

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delphi,ce patisi?

au venit norii cei negrii la tine?

ca io nu i-am alungat sper Vaslui [:D]

iti trimit si tie vreo 2 raze de soare sa te mai inveselesti [pup]va dev a noastra nu mai vrea ..vad eu [:)]

Irinuca [pup]bine ai revenit...

Kari [olala][pup]esti cu pilele?

mari [pup]iti dau eu concediu,de care vrei? si cat? ca azi sunt darnica [:D]

daca te ajuta cu ceva io ma pregatesc de aproape 1 an [:D]pt examen si inca n-am terminat [alcool]doctor ma fac in ale condusului...sau ma rog,macar in teorie [bang][:D]

 

dodo [pup]sunteti bine?

 

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delfinuto, trebuie sa treci cumva peste toate...sunt lucruri care nu merita bagate in seama, chiar daca te baga ele pe tine[alcool]

sunt convinsa ca vei gasi o solutie si vei merge mai departe! noi suntem alaturi de tine![pup] si te vom iubi, orice ar fi![pup]

 

ma duc sa imprastii gasca vesela, ca deja sunt babele cu ochii pe noi, de multa vreme. si nu vreau sa faca scurta la ochi....

 

si un sfat intelept, de la o baba inteleapta. nu va expuneti problemele si nu dati amanunte despre vietile voastre private, aici la subiect, care pot fi speculate de "admiratorii" anonimi, cand te astepti mai putin, poc un ciocan sub centura! folositi messul sau telefonul! va spune una arsa rau, pe toate partile![alcool]

 

Mihaela, sarbatorita noastra de azi, inca o data multe impliniri si realizari!!!

 

Ionica, sanatate multa bebelinelor tale! crede-ma, aici esti in locul potrivit!

 

Claudi@, te asteptam cu vesti despre tine si copii!

 

Devo, pe unde umbli mataluta? ai gasit ceva probleme noi de mate pentru Sara? eu nadajduiesc ca ai plecat in vacanta!

 

Oana/Kay, nu te-am uitat! sanatate multa Soniei si tie putere! ti-am spus deja ca esti PUTERNICA!

 

Misho, ce mai face finutul nostru drag, Alex?[pup]

 

Ralu, abstellräume, este camara! pupici multi[pup][pup][pup]

 

Vio, tu cand ai de gand sa iei carnetul ala? de presedita!!!

 

Iulio, tu mai stai mult in concediul ala? mai lasa si mie ceva din Croatia...

 

Irinuco, sigur ca imi amintesc de tine? ai uitat ca te-am infiat? da acuma ca ai barbat, nu te mai trag la raspundere![pup]

 

agent007, tu mai ai doua zile...si scapi! AMR!!! pune si tu poze, sa vaza si ochii nostrii pe unde te-ai plimbat!

 

Dodo, tu ordoni, tu executi! imi place! da sa mai execute si altii. succes maine! si nu te ingrijora mai mult decat trebuie, Isabelle va fi bine!

 

Marami, da tu unde pana mea esti? iara ai ramas fara semnal? ai dat bir cu fugitii cam de multicel....

 

Sorana, tu te antrenezi pentru scoala? lasa ca ai vreme, dupace incepe!

 

Anco, tu antreneaza-te! pentru viitorul finut al nostru!

 

Diarux, tu nu mai faci versuri? am locuit putin in Bacau, frumos oras....

 

Viky, mai usor cu munca, ca pana la concediul urmator....menajeaza-te mama!

 

Aliclara, tu cum mai esti?

 

Aida, esti pe ultima suta de metrii cu sarcina, din cate imi amintesc! sanatate multa, te asteptam cu drag la noi!

 

daca am uitat pe cineva, iertare....

 

aaaaaa, marea noastra absenta, Ripley!! ne-ai parasit de tot? de ce oare?

 

gata, ca au venit terminatorii in casa! va pup dulce pe toate!

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphi, nu ti-am zis ce mult mi-a placut urarea ta. Nu-mi place insa sa te stiu trista. Nu stiu ce te framanta, dar stiu cum e cand simti ca ai ajuns la capatul puterilor. Stiu si ca nu ma prea cunosti, dar daca ai nevoie sa vb cu cineva, desi ai atatea prietene extraordinare aici, m-as simti onorata sa ma numeri printre ele. Te pup dulce ca sa mai alung din norii supararii tale.

 

Ionica, sanatate multa si sa scapati de antibiotic.

 

http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Miho treci aici cu torturile tale [pofta]
LA MULTI ANI !!!!!!!
align="right" id="quote2">
Am venit cu tortul,sa traiti! [:D]

Multumesc de urari dragutelor! [pup]


[bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [flo]

 

...aaaaaaaaaa...sunt prima la tort????[pofta][pofta][pofta][pofta][pofta]

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

 

 

[gravi] 29+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...