Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 68 - Oana nu pleca!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Miho eu ma bag,la ce ora?[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaVREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!Are mama o ratusca...an1 si an2
align="right" id="quote2">in principiu,mama trebuie sa fie in aeroport la 13,o sa mai stau cu ea 10-15 mnute,apoi fug,pana vin in bucuresti...nu stiu cum o fi pe DN1,la ora aia,sa zicem undeva pe la 14...insa locatia o alegeti voi,mie imi spuneti doar adresa...insa as avea o mare rugaminte,poate gasim ceva cu spatiu de joaca pt copii,ca sa se joace mihaita si sa il pot supraveghea,ca daca mergem in parc,nu mai stau cu voi,stau cu el...dupa el..[:D]o sunam si pe oana,poate se baga si ea?
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">
MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui preda_vicky
Ca si eu m-am certat cu al meu organ ieri[bang][q]. Ne-am impacat noi, dar... in momente de-astea spui niste vorbe pe care nu mai ai cum sa le iei inapoi si dor al naibii[q].
align="right" id="quote2">
si eu [pk]

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

fetelor,am citit aici: http://www.libertatea.ro/stire/salvati-l-pe-andrei-253744.html

poate il putem ajuta pe Andrei! [pup]

 

Vicky,incerc ....

 

Vero mai esti suparici?

 

va [pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele eu fug,s-a trezit mihaita,dar intru mai tarziu....stabiliti voi o locatie si sper sa ne iasa si sa ne intalnim....

 

pt taticul andrei,macar sa facem cumva publicitate la nr unde se trimit sms-uri..eu am trimis deja sms!

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaitaid="red">

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

 

 

[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphi, un pupic apasat la inceput de zi.

 

Andra, multam fain de [cafea]. Esti bine acum dupa ziua de ieri? Nu cred sa existe casnicie fara asemenea confruntari. Te pup si pe tine dulce ca sa treaca supararea.

 

Miha, mami de Mihaita, drum bun maine si sa te intorci cu bine.

 

Mihaela, de cand am vazut tortul ala salivez mai ceva ca subiectii lui Pavlov. Acum, ca am descoperit pagina ta de dulciuri, pot sa ii spun sotului meu ca din cauza ta nu reusesc sa slabesc?

 

http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [:D]

 

[bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">


Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc
Neata! [:D][bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
align="right" id="quote2">la 12?[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaVREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!Are mama o ratusca...an1 si an2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui preda_vicky
Miha, m-ai dat gata[pofta]. Rezist sa stau nemancata, rezist fara paine, dar la dulciuri sunt belea. Ca sa nu ma ai pe constiinta, merg mai tarziu la cofetarie[:D].Kari, la scarbici nu ma menajeaza nimeni[bang], dar acasa ma menajeaza sotul si soacra[pk].Delphi, multi [pup], duca-se toate relele![pup]toate fetele, va las [cafea]si ceai, sa aveti spor in toate!Vicky
align="right" id="quote2">Hallo stilatelor!Viky, soacra zici? nu vrei sa facem schimb de soacre? nu ca si a mea nu face pe mama/bunica heroina....cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
fetele de la capitala...am o propunere pt voiduminica o duc pe mama la aeroport si s-ar putea sa merg doar eu cu copii(fara paul,ca el lucreaza),daca vin fara organ,ce ziceti ne bagam la o plesneala intre fete si cu copii????[olala]maine dupa amiaza,stiu sigur,daca vine si paul cu noi![:D]
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">
MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">[q][q] spuneti si voi daca-i corect asa ceva? [q] din intalneala in intalneala o tineti...vrei sa mor de inima...ca de pofte deja sunt sub birou...cu tortul ala delicios[pofta][pofta] musai sa ma apuc de gatit!cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...