Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 68 - Oana nu pleca!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Delphi ieri a fost o zi grea si pt mine aproape ca imi venea sa plang de nervi,am rascolit multe rahaturi din trecut si de data aceasta am si ripostat.Lasa tristetea uite cate suntem in jurul tau si cate te iubim si oricum tu esti o femeie puternica asa ca nu ai voie sa te lasi.[pup][flo]Pt ca nu avem decat tort de la Mariusimiuc (apropo am bagat blogul la favorite[:D]) iaca dau eu [cafea][cafea][cafea] pt toata lumea .
align="right" id="quote2">si pe tine te iubim, sper ca n-ai uitat! [pup] curaj, toate trec! pentru orice situatie exista o rezolvare! [flo]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
neata si din est.multam mult de [cafea] si de tort...e bun, dar eu am ochit unul si mai si in paginile mihaelei.sa zicem ca sunt la fel ca ieri, daca nu un pic mai rau. sper sa trec si peste asta, dar pacat ca cine tb sa ma ajute este oarecum indiferent. o zi buna va doresc...sper sa-mi gasesc de treaba azi ca sa nu ma urc pe pereti de nervi
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">
Infertilitatea este o boalaid="red">
Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">
align="right" id="quote2">uite, am o propunere pentru tine. vii azi la mine si esti responsabila cu distractia, te joci mingea cu copii, demolati niste pereti, enervati niste babe...mai vedem noi. a, si pun la rece pepene galben, struguri si multa inghetata1[pup]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, pt ca te cunosc, nu o schimb[:D]. Ma rasfata in sensul ca ea face cumparaturile (cu barbatii din casa) si ea gateste (pai daca asa vrea ea, eu de ce sa o refuz? Mai ales ca, gateste f.f.bine). Fiind recasatorita si copii nu-s ai lui, ci doar ai mei, e clar ca nu-si bate capul sa fie bunica in adevaratul sens al cuvantului. Dar tine la ei, in felul ei. Nu e rea, dar tot soacra este, asa ca o pastrez. Nu vreau sa sufere si altele[:D].

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari ,aici imi erai mataluta?[:D] multumesc pentru spijinul acordat aderarii in club[flo].

 

Testul promit ca imi voi face timp sa-l intorc pe o parte si pe cealalta iar daca sunt instare ma bag[:D], m-as baga la " sa sune telefooooooooonul" cred ca mi-ar iesi la cat stres am in ultima vreme[bang].

 

Dodo-pui,Sophia si Sarah au facut o infectie urinara in vacanta de vara,cred ca de la piscina nu stiu,cert este ca la intoarcere adica iulie , erau amandoua cu febra nejustificata.

Lunea trecuta Sophia mi-a "adus"de la Kiga un virus urat si s-au incurcat treburile.

Asa ca ne-a pus doctorul pe Cefaclor timp de 7 zile,azi am scapat [pk].

 

Ce gasca minunata sunteti voi aici, va multmesc pentru primirea calduroasa si tin sa intaresc cele scrise de Kariguld in ceea ce priveste viata privata.

 

Va pupic pe tote si va urez un calduros weekend!

 

 

http://picasaweb.google.com/home

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca clar neuronii tai sunt engravidati nitel...mihalea [:D] o duce pe mama ei la aeroport, doar nu o sa calatoreasca femeea cu trenu pana in spania. si tb sa fie la ore 13

uite sa te ajut nitel [:D]

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
in principiu,mama trebuie sa fie in aeroport la 13,o sa mai stau cu ea 10-15 mnute,apoi fug,pana vin in bucuresti...nu stiu cum o fi pe DN1,la ora aia,sa zicem undeva pe la 14...
insa locatia o alegeti voi,mie imi spuneti doar adresa...
insa as avea o mare rugaminte,poate gasim ceva cu spatiu de joaca pt copii,ca sa se joace mihaita si sa il pot supraveghea,ca daca mergem in parc,nu mai stau cu voi,stau cu el...dupa el..
id="red">[:D]
align="right" id="quote2">

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate la noi povestea are si "sezonul2".Am observat schimbari in bagajul de achizitii ale Isabellei doar la o saptamana dupa vaccinul de 4 luni.Am reusit performanta sa nu-si mai tina capul[bang]-daca o tragi usor de manutze(daca i tii de subrat pareok).Azi am ajuns la un medic in care am incredere(spune adevarul ,in fata..frumos dar fara cosmetizarea adevarului).Da o reactie la adversa la vaccin[bang].

Este pe remedii homeopate...o voi programa la neurolog...trebuie sa inceapa si ea kinetoterapia[bang][bang][bang]

Altceva nu a mai pierdut din achizitii...si asta ma bucura rade chiar hohoteste;muta jucaria,urmareste lumini,zgomote,sta pe burta si-i tine capul bine susu(dar cu pumnutzi stransi(semn de afectiune)

Nu mai are voie sa faca vaccinurile obligatoriide la un an si 2 si jumatate iar la 6 luni doar daca gasesc o forma speciala "DiTe"

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nu stiu ce am facut de merit atatea[bang][bang][bang]

 

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului

id="right">id="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size4">id="Script MT Bold">

*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*

 

[flo]Bazarid="purple"> [flo]

pentru:

 

Bogdan[comoara]id="blue">;Mihaitaid="blue">[comoara];Sebiid="blue">[comoara];Emaid="blue">[comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...