Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 68 - Oana nu pleca!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Kari[flo][pup] si Andata[flo][pup] sper ca ma iubiti[:D] si voi pe mine cum va iubesc eu pe voi.

Eu nu m-am certat cu jumatatea ci cu sora mea si cu socrii mei,de fapt eu cu sor-mea si cumnatu' si ursul cu parintii lui astfel ca seara eram la pamant amandoi nu numai fizic(ca am ajuns sa muncim 13 ore pe zi) dar si psihic,offff e greu cand cei de-un sange cu tine iti fac viata mizerabila.

 

Despre intalneala ce sa zic tare mi-ar place astept sa stabiliti locatia si ora si poate ma bag si eu,nu stiu sigur pt ca am programata iesire cu toti finii la ferma animalelor si inca nu ne-am pus de acord asupra orei de plecare.[pup]

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanooo,unde puii mei te duci???las' fata lumea inteleapta in plata ei...si eu care venisem cu neste picanterii de la mare [pofta]...sa mor daca te bag in seama pe mess [:D]

 

[cheers] fetele noi, si la cat mai multe plesnite [si-eu]...tare mi-e ca ne vom chema in curand recalcitrantele [alcool],dezmatatele [:I],slobodele [:D] la gura ... o sa fim spaima forumului [sm]

...fata Delphi,baga acolosea fetele la catastif, si pune neste emoticoane pe masura [pk] ...la Ionica pune-l p'asta teuton [cavaler],ca tare-i bataioasa [;)]

 

Cinezee,abia am ajuns acasa din CO...o sa-ti dau raspuns la PM maine,sper sa nu fie prea tarziu [flo]

 

Mihalea, eu sigur vin la intalneala [pk] ...spuneti o locatie si ne vedem ... daca nu are sotul program duminica poate va infintati cu toatele la mine ...promit baie la piscina si sucuri reci [pk] ...hai odata, ridicati mainile in aer sa va numar [grup]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Bogdan [comoara]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu strigati dupa poze [:D] ...tre' sa le triez ...am facut plaja la Krvavica...sport preferat in localitate ...nudismul [:I] ...mai interesant a fost ca am aflat ca majoritatea celor expusi erau guy [:-)))] ...plaja era oarecum privata de priviri indiscrete,aveam plaja mea [olala] ...o zi am stat cu chilotii pe mine,apoi n-am mai avut greturi ...sotu' a pastrat desuurile,ii era teama sa nu provoace [:-)))] ...ne intalneam foarte rar cu altii pe plaja,oricum era o distanta considerabila intre nudisti ...prin apa mai vedeai cate un fund alb atunci cand se fceau scufundari [:I] ...a,si mi-am mai achizitionat un tatoo [olala],dar nu-i permanent ...

 

Revin ....

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Bogdan [comoara]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia,bine ai revenit,ca-mi era dor de tine [pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo, sa zic ceva acuma de vaccinurile astea[alcool][bang][bang]mshgsdfsjfgryhdasgyrtgfbgfsdj.....ca nu ma pot exprima altfel[alcool]. nu stiu cat te-ai informat tu in privinta vaccinurilor, eu la vremea respectiva am cerut informatii serioase de la nasa mea care lucra la Cantacuzino. ea mi-a dat materiale, mi-a facut rost apoi de altele in inglish si asa am ajuns io la concluziunea ca mai bine nu-mi vaccinez copii. sunt proba de foc, NICIODATA nu am avut probleme de sanatate cu ei (am mai spus asta pe forum), mici raceli si varsat de vant mi-au facut. atat! si sunt mari, au crescut frumos, am calatorit cu ei foarte mult cand erau micuti (in tari straine).

acuma eu nu spun sa faca nimeni ca mine, doar sa se informeze fiecare cum poate mai bine, sa cerceteze bine lucrurile inainte de a vaccina.

si apoi sa decida ce este de facut!

zilele trecute am fost cu fata la medic, sa-i faca ultraschall la gat si doftoreasa ne-a spus ca trebuie sa le facem vaccin antitetanus si contra hepatitei B. io finut i-am raspuns ca vom mai vedea, ea ca de ce si bla...io i-am spus ca trebuie sa ma informez mai intai, ca exista si pareri contra vaccinurilor, ea cica :"ce prostie!" si m-am luat de ea, :"auzi, cand ai citit ultima data un studiu despre vaccin?" a belit niste ochi la mine...pai ...ca...sa vedeti....io din nou:"cand ai citit...." ea nimik, tot schimba vb. i-am spus raspicat:"nu ma faci pe mine proasta atata timp cat nu citesti un studiu sau o carte, ca sa ma poti contrazice! contractul nostru se incheie AZI" si am plecat. hasbandul era cu mine, a facut niste ochi...apoi mi-a spus ca are incredere in mine. de fapt si el s-a informat despre vaccinuri, nu e novice.

 

hai ca am ocupat spatiul aici, scuzati-ma!

 

kokiy, bine ai venit! mi-ai lasat si mie ceva apa/plaja/nudisti/scoici?

 

editez ca sa va spui, ca sunt o mama rea cand e vb de proprii copii. merg pana in panzele albe oricand e nevoie!

 

 

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuliaaaa,......ai vinit....ci dor ni-o fost di tini....di tini ca di tine, da di moldoveanu meu drag...era sa ma tochesc de doru lui [:D]

zici ca ai lasat putza la soare...pai cum sa se mai lase si moldoveanu cu organu dezgolit...daca se incingea vreo orgie pe acolo, tb apoi sa taiati bilete si disparea efectele orgiei

vreau poze cat mai curand. sa fii gazda buna daca te vezi cu fetele, da? si sa nu uiti sa-l [pup] pe razvi si sa-i zici ca inca il iubesc....shhtt sa nu vada anca ca ma dau la ginerele ei, ca ma [bruta]

dev ????

irina????

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, poate ca e doar o reactie trecatoare. Sper din tot sufletul sa fie asa. Pup o Bella mica, sa isi revina cat mai repede si sa iti aduca iar zambetul pe buze. Si-l pup si pe cavaler..

 

Andra, bineinteles ca te iubesc. Scuze ca am presupus gresit. Sper ca nu te-ai suparat. Eu nu am sora si cumnat, am frate si cumnata si am si eu show-rile mele cu el. Uneori imi vine sa il sugrum la cat e de absurd, dar asta e, alt frate nu am. Iar Romi, sosul meu, e singur.

 

Intalnire placuta plesnitelor maine.

 

 

 

http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[hopsieu]do you miss me???**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou] Bazar pentru Bogdan [comoara]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">yes,i do....wellcome
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">
MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...