Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 68 - Oana nu pleca!!!


Recommended Posts

so,cine se baga la plesneala?

anca,vicky,violeta,iulia,poate ralu(andra),eu zic sa o sunam si pe oana?..somebody else?

 

deci,maica-mea trebuie sa fie duminica la ora 13 in aeroport,sa zic ca mai stau 10-15 minute cu ea,apoi fug....stabiliti voi locatia si ora(dar va rog sa tineti cont si de fapt ca ar fi bine sa fie un spatiu de joaca,pt a putea sa stau si eu cu voi la barfa),e bine si la iulia....si sa mai tineti cont cam cat fac din otopeni pana la locatia respectiva..nu stiu cum ar putea fi traficul duminica dupa ora 13 pe DN1....astept detalii despre locatie si ora...

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaitaid="red">

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

 

 

[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

stilatelor, va tuc duce. ma duc sa vad ce fac terminatorii....

 

Dodo, capul sus! vei trece si peste asta! nu cred ca DD sta acolo sus cu agenda-n fata si spune :"la cutare sa-i dam un copil asa, sau la cutare sa-i facem nu's ce rau..." aberant! sunt multe motive medicale si altele pe care nu le intelegem, nu le aflam, nu reusim sa le cuprindem. dar toate se rezolva pana la urma.

nu uita, ai aici prietene si iubite! caci si pe tine te iubim! sa nu uiti asta, Dodo![pup][pup][flo][flo]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo,imi pare extrem de rau pentru ceea ce s-a intamplat cu printesa mica.Poate e doar ceva trecator,ma rog la Bunul Dumnezeu sa va ajute sa treceti peste asta! [pup]

 

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetele mele dragi!

 

Io cind v-am zis ca tre' sa chemam [popa] ca nu se mai poate.

 

Oana eu nu stiu si nici nu vreau sa stiu cum este sa ai un copil bolnav, asa ca nu pot spune ca stiu EXACT ceea ce simti, insa mie, sincer, imi venea sa bag mina prin monitor cind am citit acele cuvinte scrise de cineva care (zice ea) promoveaza "pacea si prietenia" si sa o iau de git. Insa tu stii ca noi TOATE de aici (si nu numai) te iubim si-ti vom fi mereu alaturi, chiar daca doar cu o simpla vorba buna. Eu una iti voi respecta decizia, chiar daca doare.

Pacat ca incet, incet, forumul asta incepe sa piarda OAMENI.

 

[s]La multi ani Alexandra, printesa de andata!id="red"> Sa fii fericita si sa ai mult noroc in viata!

 

[s] La multi ani Mihaela!id="purple"> Sa fii sanatoasa si sa ne dai peste cap multe cure de slabire si de acum inainte! [:D] [pofta] moamaaaaaa ce tort!!!!! [pofta]

 

....si chiar daca ne-a uitat ii urez si lui Romana74 sa-i traiasca flacaul si sa se bucure de el!

 

ionica bine ai venit! Io cind v-am zis ca se muta nemtia la noi... [:D].... si pentru ca esti pila lui kari [pup][pup][pup] te scutesc de neshte teste, da' macar partea asta n-o sari, te roooog! [:D]

Testul lui Kay - alias Cadana

1. descriere completa a organului si ce faci cu el

completare de la Ripley: daca nu ai, sa-ti cauti musai prin familie sau prieteni un organ, ca e necesar!

2. o poezie de Labis, si fara sa te inspiri de la precedentii

3. o intimplare comica (si/sau jenanta) din viata ta sa radem in unanimitate acilea.

 

......ca Cinezee cica zice ca e o "expirata" de 38 de ani si nu vrea sa ne zica nik. Auzi? Da' tu te-ai uitat pe lista cu datele de nastere? Adica si io's "expirata"????? [neand] [:D]

 

andrushko e bine la mare?

 

Delphi pentru tine am de la mare ceva special: o poza pe care o s-o vezi cind le voi pune pe mail (tre' sa le mai micsorez ca's mari rau si nu incap prea multe)[:D] Da' parca ziceai ca nu faci poezii! Si atunci ce-i cu urarea aia? Ruxule ai vazut? [:D]

 

ancutzo ti-ai recuperat organu' de la concert? sau de la fina? [:D]id="size1">

 

vio [pup] fata tu nici acu' n-ai dat examen de carnet???? Cred ca-l ia Mihnea inaintea ta [:D]

 

Ruxulina nu poci mama sa te ratez, pai se poate? [pup] Da' nu e "luna asta" ci "luna hailalta", adeca septembrie.

 

Ayla21 ma bucur sa te "revad" si daca iti face placere compania noastra eu te invit oficial aici. Este clubul fetelor speciale, deosebite, nebune, dar frumoase la suflet. Stiu ca te incadrezi perfect in descriere.[pup]

 

camy tu, Oana si Aida sinteti fetele de la care am invatat VIATA, DEMNITATEA si PUTEREA si pentru asta va multumesc [asia]

 

007 [pup] bine ai revenit! 2000km de condus??? Da' macar a meritat efortul. O plimbare pe cinste si sper ca ati venit cu bateriile incarcate.

 

Dodolina [pup] Bella si sper sa fie bine.

 

aliclara te-ai apucat de baschet? [:-)))] [pup] Clara!

 

ralualexandrei [pup] lasa norii negri deoparte ca asa nu poti vedea soarele.

 

Irinuca [pup] cum s-a acomodat shefu' cu noua lui camera? (e bestiala! [pk])

 

mari_paun aia de la scoala de soferi nu ti-au aratat si frina? (care "este" doua [:D]) Ia-o de mina pe vicky si plecati citeva zile undeva, oriunde, numai sa iesiti. Munca in exces nu duce la nimic bun [pup] Ema gospodina!

 

aiduc [pup] asteptam vesti!

 

Ana68 un weekend minunat sa ai si tu! [pup] Timisoara!

 

kokiyleasooooo!!!!! [pup] care va sa zica omorasi croatii cu striptisu' tau? [:D] Zi-mi ca ai ajuns la marimea 46 macar, sa nu-mi crape fierea de ciuda! [:D]

 

Panamea, Sorana iesiti bre de sub canapele!

 

 

Intilneala placuta!!!!!! [q] ce-as fi vrut sa fiu si eu cu voi! [q]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dodo imi pare foarte rau , dar zau ca eu nu te inteleg [:(] sorry

 

 

 

____________________________________________

 

Aida ... 36+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa va arat ceva ce se potriveste aici la 'plesnite tzacanite' [:D]

ASTA [:-)))]

 

[pup] dragelor , AMR max 17 zile [pk] [zz]

 

____________________________________________

 

Aida ... 36+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaaaa , o cautati pe panamea? hehehe , poate ca nu mai e acolo [ups] ... ha? care se intalneste ?unde? ca tot la intalniri umblu [cool] asta cand nu chem ambulanta ca sunt anchilozata in pat si nu le pot deschide usa sa ma salveze [:-)))] filme cu prosti , zau asa , eu actorul principal [:-)))] rad ca a trecut , dar a fost extrem de groaznic [alcool]

 

va [pup] si un week-end de milioane sa aveti

 

____________________________________________

 

Aida ... 36+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta la intalneala plesnitelor.... poate dupa ce scap de burtihan si raman cu bb...o sa vin si eu..[:D]

 

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga]

n: 15.07.2008

d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

 

www.Darius-Andrei.piczo.com

 

http://nshrine.com/shrine/Darius

 

Sa-l ajutam pe Alexid="red">id="size4">

 

 

[gravi] 29+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!id="teal">

 

bebe [baietel] Flavius Cristian

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la [cafea] plesnitelor,eu pe baricade deja asa ca mi-am luat stacana aferenta[:D]

 

Andata fi serioasa cum sa ma supar pe tine ,era normal sa presupui asa,eu sunt proasta ca pun prea mult suflet in tot ce fac si invariabil mi-o iau peste bot,ma apropii de 34 de ani si n-am invatat sa-mi vad dracu de treaba mea,se pare ca nu inveti cal batran in buiestru,asta e.

 

Astazi prestez ce prestez p-acilea si apoi acasa sa fac piata si mancare.Meniul zilei de azi:

-salata beuf

-piept de pui cu smantana

-ciorbitza de afumatura cu cartofi si bors

-ceva dulce nu stiu ce trebuie sa studiez blogul lui Mariusimiuc[:D]

 

Vreau sa ma duc si la bijuterie sa iau cadoase pt finutzii DC caci se apropie taierea motzului si nu se cade sa ma prinda pe picior gresit.

 

Ahh si daca am timp pun poze sa vedeti voi ce bogata sunt eu[pk]

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...