Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (601)


Recommended Posts

Feteleeee maine naste GENIUSAMB!!!! hai sa ii facem un pic de galerie ca are nevoie [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]NASTERE USOARA GENIUSAMB!!!! Ralu si buburuza va [pup] [url="http://davf.daisypath.com/WBynp2.png"]Marriage Ticker[/url][url="http://picasaweb.google.com/bebelu86"][foto][/url] Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt [gravired] 30+ cu [url="http://lmtf.lilypie.com/3Y9tp3.png"][fetita][/url] Natalia Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
miha acuma vad ca esti din Iasi,si eu mi-am petrecut acolo my 20's, super, mi-e dor te "dulcele tirg al iesilor"
Felicityhope[pup][pup]si mie mi e un dor nebun de iasi. Zi mi si mie te rog povestea ta. Cand ai plecat in USA, de ce ai plecat? In ce oras esti? Zi mi tot de plecarea ta. De asemeni, de cand incerci de bebe? Ce probleme ai de nu vine bebe?[pup][pup][:)] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Miha administrarea de branca ursului nu garanteaza ca vei fi cat mai repede [gravi]. Eu zic sa va faceti analizele, sa urmati tratamentul prescris de medic si bineinteles sa va iubiti mult si o sa vina el si bebe. La unele fete cauza "infertilitatii' era chiar dorinta puternica de a avea un copil, dorinta care se transformase intr-un adevarat stres.[pup] bafta multa! Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Katy[pup][pup][pup][pup] Adevarat graieste gura pacatosului!!! Stresul e ingrozitor, dar eu ma mai stresez si din cauza ca aici in tara asta de nika, nimeni nu se uita la tine si nu ti face nici o analiza decat dupa ce incerci vreo 7 luni. Iti dai seama, daca am inceput de la 32 ani jumate, apoi nimeni n o sa se uite la noi pana la 33. Daca ma duc la doctor atunci, poate imi zice sa mai astept vreo jumate de an, ceea ce se face 33 jumate si o sa fiu bunica cand o sa am primul copil. Ma apuca groaza la asa gand!!!![pup][pup][pup] Cum de se face ca sotul tau tre sa mearga in excursie cu colegii de munca fara sotii? Mi se pare cam ciudat. Pe la inceputurile prieteniei noastre, nu l as fi lasat sa mearga singur nicaieri, acum ma rog sa plece undeva sa mai am si eu timp sa respir si sa ma intalnesc cu fetele. Dar de unde, acum nu mai pleaca el nicaieri fara mine!![:)][:D] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GENIUSAMB nu te cunosc, dar fac aici galerie si poate cine stie o sa ne cunoastem curand!!!![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta] Sa ne auzim cu bine si un bebel frumoas si sanatos!!! Sa ne spui povestea nasterii, da?[pup][pup][pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat pt5min. sunt varza.sebastian suge de parca nu ar mai fi mancat niciodata.inca nu ne tinem caputul. permanent trebuie sa am in cap varsta corectata care e de o luna si o saptamna, in timp ce varsta reala e de 3 luni(pe 4 nov).se mai gaseste cate un inteligent sa spuna:vai ce mic e, chiar si pt un prematur! l-am luat acasa acum 2 luni la 1,700 kg, iar azi are 3,700.Ii multumesc lui Dumnezeu! gangureste, daca ii zambesc, imi zambeste,daca fac ochii mari face la fel, se infige in picioruse. la cap e vina mea pt l-am tinut tot timpul pe mine si nu a avut timp sa isi fortifice muschii. va las. saptamana binecuvantata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...