Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (601)


Recommended Posts

camcris[pup] ciorbita de perisoare din carne de pui, cartofi frantuzesti (cu smantana, cascaval,ou) si la desert, crema de zahar ars vai fetelor ma bucur ca ati zis de masina ca eu am uitat complet ca am de spalat merg acum sa o programez si eu pe a mea eu am mult de spalat ca sotul e cadru militar si are atatea la tinuta lui si sa vedeti cand ma apuc de calcat, ma iau durerile de cap[bang] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pup toate fetele fara exceptii paula, feli, camcris, miha, kati, kiti, bibi, bebelu, mikado, alina, draguta, didi, cos_minutza, gaby, etc [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] si daca am uitat pe cineva [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna dragelor, am intrat si eu la o [barfa] mica. Am citit din urma, cica sa ma pregatesc de raspunsuri, dar fiind cam mult de recuperat, neuronul n-a retinut mare lucru [alcool] Alina, Lore, va imbratisez cu drag, sa fiti tari! Parca au venit fete noi, nu? Sedere placuta pe la noi si cat mai scurta, ca ne-am cam inmultit si e cazul sa mai eliberam ringul! Ralu, stai frumos in pat draga ca n-ai alta treaba, da? Sa n-aud comentarii [:-@] M-au uitat si la poze [olala][olala][olala] numa' frumusele avem pe-aici, tb sa-mi fac curaj intr-o zi sa pun si eu[:D] [pup][pup][pup][pup]ici multi tuturor! [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai, Didi , baga poze [pup], zic si eu... ca si asa am stricat catalogul [:D] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...