Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (16)


Recommended Posts

La multi ani celor care isi serbeaza azi ziua numelui!

 

Corapid="red"> dulce Anais! Daca vreti si puteti ne putem vedea maine dupa balet? Azi avem dentist in "meniu", de la ora 19.

 

Andaid="red"> aoleu, nu ma speria de tot cu A.G. Dileala permanemta, asta imi lipseste!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Howdy!

 

La multi ani plini de veselie Mitzelor, Gabrielelor, Mihailor si Gabrielilor din colectie! Deci azi iar bem de picam sub masa!

 

Noi am avut un inceput de week-end (vineri) nu chiar roz, Sarah a facut un soi de enterocolita-deranjament la burtica, cu durere de burta, un scaun nitel mai moale si febra 38.5. Dar ne-am redresat in week-end, asa ca amu suntem pe linia de plutire.[pk] [s]

 

Siminaf, sa-ti traiasca fetta sanatoasa si norocoasa! [s]

 

Anda, am aflat ca sunteti bine, m-am bucurat, dar spre rusinea mea am avut o tona de alte chestii de facut si nu am apucat sa dau un tzar. [pup] pentru Nic!

 

 

 

 

 

 

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MIHAELELOR, MIHAILOR, GABRIELELOR SI GABRIELILOR!! [s] Sa fiti sabnatosi si tot ce doriti sa se implineasca!

 

Noki, sanatate multa Saralinei! [flo]

 

Anda, recuperare rapida poetului! [pup]

 

Noi am fost plecati la Slanic w-e acesta si ne-am bucurat de vremea frumoasa - am stat mult afara si ne-am aerisit. In afara de faptul ca eu si printul consort am avut un conflict prostesc, ne-a priit iesirea.

 

[mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">

id="black">

Cid="red">rid="blue">eid="limegreen">sid="purple">cid="green"> sid="orange">iid="red"> iid="purple">aid="red">rid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">cid="green"> ... id="red">!id="size2">

 

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
id="size2">id="black">

 

Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel...id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! id="black">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani celor ce-si serbeaza azi onomastica! [flo]

 

Multe vesti in ultimele zile...

 

Noi am fost pana la urma ieri sa vizitam Alba - spre rusinea-mi, nu-mi aminteam mai nimic din cele 2 vizite fulger de pe vremuri.

Cetatea e absolut impresionanta! S-a imbunatatit mult circuitul de vizitare, inca lucrau la aleea ce inconjoara zidurile, dar e extraordinar cat de multe poti vedea. Inclusiv tunuri si soldati in uniforme de epoca, spre marea incantare a printului. Plus loc de joaca super - eu il reperasem in pozele lui Lavi si ale lui Alinush.

Aventura curata a fost si drumul - se trece Muresul pe pod militar din barci. Ne-am facut curaj zicand ca podul e construit ca sa treaca tancurile, probabil o sa reusim si noi s-o facem [:p]. O sa mai mergem cu siguranta, inca mai avem de descoperit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI DE SF. MIHAIL SI GAVRIL[s][s]

 

 

am vb cu Miha2006 din DEVA , va [pup] si ii e dor de voi dar nu mai apuca sa intre

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani tuturor Mihai/lelor si Gabriel/elor!!![s]

 

NOki poate aveti noroc si scapati usor de boala (ca de fiecare data, dupa cum tin eu minte).

 

Am fost sambata la Palatul Mogosoaia, a fost superb, e o oaza de liniste si verdeata langa Bucuresti (demn de retinut pentru cand mai vreau sa evadez din mediul urban[:D]).

 

Fii-mea are noi dorinte pentru cadoul de ziua ei: Aqua Sand (deja am aranjat cu bunicii sa-l ia ei) si... cai! Altii desi mai are 30 acasa, ca asta e obsesia ei. Preferabil cu coama lunga ca parul lui Rapunzel.[alcool]

 

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)id="limegreen">id="size1">

 

pesimistul este un optimist bine informat.id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite ca in al unsreyecelea ceas venim si noi cu urari de [s] pentru sfintisorii de astazi!

 

si un [pup] special pentru toti sarbatoritii de zilele acestea, cu [flo][flo] ca n-am avut timp sa intram...

 

si sa vedeti de ce am fost asa ocupati, pe langa tusea care nu ne da pace, am avut antrenament... si spectacol...

[tube]

[/tube]

daca avea si partener, aveam mai multe filmulete. asa, a fost doar la dansul de grup. a mea e aia mica alba si ametita, pe randul 3 in stanga.

[tube]

[/tube]

 

[:I]

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Concursul saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urarile de sanatate. [flo]Cred ca nu am fost eu suficient de explicita cand am postat. Slava cerului, bufnita s-a reparat inca de sambata, deci Feli a avut dreptate cu boala scurta.[:D]

 

Feli, ce fain ca sora ta face tot fetita! [pk]

 

Cristina, mi-au placut mult filmuletele! Tare dedicata si gingasa Iris! O adevarata dansatoare! [flo]Bravo ei! Pacat ca nu ai zis nimic pe forum de eveniment. As fi venit la spectacol! Si ce cool ca se pot pune acum linkuri la Youtube direct in text![pk]

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, bravo Iris, dansatoare micuta si talentata !!!

 

Trebuie sa desconspir: Sunt poze noi in contul comun ! [pk]

 

Meems, sa traiesti, sa infloresti! Frumoasa aniversare. Imi place de voi, fetele, cum va respectati si iesiti in gashka la greu [cool]

 

Ina, ce ma bucur sa te citesc, si sa va si vedem. Ce mari si frumosi au crescut copiii! Si ce mamica supla si iubtoare pe langa ei !

 

Anda, multa sanatate lui Nic, sa rezolvati cu bine urechile, si cat mai rapid!

 

Alinush, cum e in familia largita? Refacere usoara tie! [pup]

 

Camelia, poze? [;)] Am si acum pe retina pozele voastre din toamna trecuta, pe undeva prin imprejurimile Buzaului, pe la o tabara de sculptura... De cand le-am vazut, am trecut zona pe lista de vizitat. (inca n-am apucat s-o si cunoastem, din pacate...)

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria-Alexia [asia] Da, am trimis ieri poze noi in contul comun, cu gandul ca de dimineata voi intra sa va spun, si deasemenea sa urez de Sf. Mihail & Gavril. Cand ajung la lucru... stupoare! Au blocat DC-ul [:D]

 

Multumesc de urari si le intorc si eu pentru toate Mihaelele si Gabrielele, precum si Mihaii si Gabrielii din colectie [flo]

 

CristinaMH, ce fain!!!! [pk]

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...