Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (16)


Recommended Posts

Hello dragelor,

 

Am sa dau si eu o raita prin contul comun daca ziceti ca-s poze.

 

Cristinaid="red"> felicitari dansatoarei Iris!

 

Feliid="red"> si noua ne-a placut la Mogosoaia!

 

Ce vor sa devina copiii vostri cand vor fi mari?

 

Nati a declarat ca vrea sa fie bucatareasa! [yami] Apoi a zis ca vrea sa fie mamica, ca si mine. Dar i-am spus ca eu sunt si mamica si am si o meserie. Atunci a spus ca vrea sa fie si mamica si bucatareasa. (Fie vorba intre noi, pe langa acestea 2 pe poate avea si o meserie)

 

Silvia a spus ca inca nu stie ce vrea sa devina. Cand era mai mica voia sa devina cantareata, acum nu mai stie.

 

Ai vostri?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neatza [cheers]

 

Ana vrea sa fie "doctor Barbie" si Cristi parca a ramas la stadiul de Spider Man [:p]. La intrebari mai amanuntite a reiesit ca n-am reusit sa depasim faza de "eu vreau sa stau acasa si sa ma joc toata ziua". Ufff, trebuie sa incepem educatia materialista.

 

Din aceeasi serie, tot de la Cristi: nu vrea cadou nici de la Mos Nicolae, nici de la Mos Craciun. Nimica, nimica. Vrea totusi cadouri de la mine.

Cred ca s-a prins ca trebuie sa fii cam cuminte ca sa primesti cadou de la mosi [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehee.. iris va fi sirena, si se muta la palatul printului de pe fundul marii (a se vedea atlantida)

 

bunu: iris, cand o sa fi eu eu batran si n-o sa mai pot, imi aduci o cana cu apa?

iris: as vrea, bunu, dar n-o sa fiu aici pe pamant... o sa locuiesc in ocean!

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Concursul saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria vrea sa devina pictorita.

 

Cristina, foarte draguta Iris! Felicitari!

 

 

[mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">

id="black">

Cid="red">rid="blue">eid="limegreen">sid="purple">cid="green"> sid="orange">iid="red"> iid="purple">aid="red">rid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">cid="green"> ... id="red">!id="size2">

 

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
id="size2">id="black">

 

Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel...id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! id="black">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Imi cer scuze ca navalesc asa in casuta voastra. Vroiam doar sa va spun ca participam si noi la concursul Clipe de vara cu doua fotografii. Daca va plac va rugam sa ne votati [flo2]

 

Multumim,

Ioana si Carol

 

__________________________

 

[cri]Ioana mama lui [cavaler] Carol Ioan [colegi] Trazbâtii [colegi]id="Script MT Bold">

 

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!id="Script MT Bold">id="size3">

 

Carol participa la concurs cu foto io-1 si io-2. Va multumim ca ne votati!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Ana!!! [bis] Fetita frumoasa si desteapta, sa traiesti ani multi si fericiti! Sa ai parte de mult noroc si sa ai o viata senina si implinita!

 

Morganoid="red"> sa te bucuri de fetele tale grozave!!!

 

Faine meserii!

Imi place cum penduleaza ei inca intre lumea fanteziei si lumea reala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohohooho, e ziua Anutei cea desteapta, matura si iubitoare! Sa cresti mare si voioasa, fetita draga, si sa-i aduci mamicii tale numai bucurii! [s]

 

Am uitat s-o intreb pe bufnita ce vrea sa se faca in perioada asta. Leit-motivul pana acum e ca vrea sa se faca doctorita.[8D]

 

 

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ana!!!! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri alaturi de mami si de surioara ta iubita

 

 

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...