Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (16)


Recommended Posts

maria, daca e cum spui tu e bine. eu am citit pe amazon la reviews si reiesea cum spuneam. ma mai documentez.

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

despre faptul ca leapfrog necesita munca (multa) a parintilor plus ca are functii care nu-ti trebuie, dar esti obligat sa le folosesti - http://www.amazon.com/review/R3VIR5VGS12TTU/ref=cm_cr_pr_viewpnt#R3VIR5VGS12TTU

 

 

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de pix, am fost la o prezentare a lor... prezentarea de 2 bani, dar:

 

vor sa scoata o versiune programabila.... ar fi utila pe viitor, sa cumepri cartea si softul doar.

in schimb... nu ofera, daca vrei sa cumperi, mai multe exemplare din materiale de lucru. iar revistutele sunt firave rau. daca o rupe, ce fac cu pixul?!

 

 

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Concursul saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Ana id="red">scumpa! Sa ai o viata linistita si fericita! [s]

Delia draga, sa-ti traiasca minunea si sa te bucuri mereu de ea! [pup]

 

Mara, ce faina faza cu fratele tau!

 

Fetelor, va reamintesc, daca aveti nevoie de ceva cumparat de-aici (SUA), va stau la dispozitie cu trimisul.

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, faceti abstractie de greseli gramaticale sau modul cum nareaza, dar cititi povestea acestei fete. nu doar primul ei mesaj. si urmatoarele. daca ea poate sa mai fie optimista, oricine poate. ma autosugestionez si eu.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140373&whichpage=1

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anda, am citit, cutremurator.la inceput am crezut ca e o gluma neinspirata, nici nu am rezistat sa citesc prima postare, mi se parea inimaginabil, iar eu nu rezist la asa ceva.am citit pana la capat. ce destin! intr-adevar, problemele mele sunt minuscule.

 

 

Mara [mamica], mami de Flavi (7 dec 2005) [zana] si Andru (8 ian 2009) [copil]

 

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetataid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Ana - Ecaterina!id="red">id="size3"> [s]

Sa fii sanatoasa, sa te bucuri mereu alaturi de familia ta si sa ai parte in viata numai de realizari si impliniri. [pup][flo]

 

Gabriela si [zana]Mateea Ioanaid="red"> id="Script MT Bold">id="size2">

Povestea unui inceput de viata... id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet de urari tuturor, si aici, si pe mess, si la telefon.... azi am pishat ochii dimineata recitind povestea nasterii, galeria voastra din cele 2 zile cat m-am straduit sa nasc natural.....

 

Ma uit la ea cum a crescut si nu-mi vine sa cred ce copil minunat am. La fel si cu Iris, sunt atat de dulci, atat de legate una de alta incredibil. Sunt foarte diferite, dar se inteleg aproape perfect si sunt dependente una de alta si ambele de mine. Ultimele luni ne-au legat si mai mult, si familia noastra monoparentala incepe incet-incet sa ajunga la un echilibru. Din pacate nu si financiar, numai probleme vin din urma, dar cumva ma voi descurca. (Nu are sens sa intru in detalii, dar musiu nu contribuie cu nimic, ba a lasat sume imense datorie, pe care trebuie sa le platesc eu... de la utilitati la prieteni). A si sa nu va inchipuiti ca vine sa le vada, sau ca suna mai des de max. 1 data pe luna, cand doar le intoarce pe dos cu declaratii de iubire.... mi-e sila. Cunosti omul doar la greu.

 

Eu am luat intr-un termen prea scurt 2 lucrari mari, sunt obosita si mereu in criza de timp, visez sa zac cu telecomanda in mana, atat. In rest, mai ies si eu cand reusesc s-o conving pe mama sa stea cu ele seara, mi-am schimbat prietenii, am reinodat legaturi vechi, incep sa savurez viata de femeie libera la 35 de ani.

 

Trec inapoi la treburile mele, va imbratisez pe toate si pe puii vostri, promit sa incerc sa fiu mai activa, mai ales ca va citesc zilnic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, de ce nu mi-ati zis ce distractiv e sa joci mima cu copilul? am facut si noi prima oara azi, la sugestia lui nichita. nu m-am prins cand pescuia, pentru ca dadea la ruleta aia incontinuu:) el a ghicit toate mimele mele pentru ca le-am facut mai pentru copii mici pana am vazut ca e experimentat. cred ca a mai jucat la gradi.

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...