Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (16)


Recommended Posts

fatitza, termina cu chimioterapia aia ca ma enervezi. ai vazut ca, chistul nu a miscat plus minus. stii cat de repede avanseaza un cancer la un om tanar? cu viteza luminii. sunt celulele mai tinere, mai active, se consuma mai rapid, nu mai stiu cum era explicatia. la varstinici avanseaza mai lent. pana acum crestea (se modifica) ala de nu te vedeai.

asa, si in cipru nu poti sa te odihnesti?[:)]

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tiiii, ce de copii dragi au ziua de nastere zilele astea. Sa traiti si sa fiti fericit, dragii nostrii Ana, Bogdan, Iulia, Stefan, Andreea, Andrei, Razvan sper ca nu am uitat pe nimeni. Dordia mai existi? Ce fac baietii?Mirabilis cum mai e cu doua mindre? Gandacel poate mai intri si tu macar o data pe an, ca nu mai stim nimic de tine de atita amar de vreme. addya la fel...Feli Sa-ti traiasca desteptaciune de fetitapt. miine! Morgani care mai sint apele pe la voi? Par destul de linistite din cele citeva postari ale tale recente. [pup]alinush, doar o mica info, ca sa vezi ca exista o marja foarte mare, Smaranda a lut in prima luna 500 gr si nimeni nu mi-ar fi spus ca e ceva in neregula si nici eu nu m-am gindit ca ar fi si nici nu a fost. Medicul mi-a spus ca e in grafic si basta. Spor la alaptat!Smaranda Ioana, 3.11.2005

Povestea nasterii

Info utile despre cresterea copiilor

Dr. Sears

Disciplina afirmativa

Breathe, count to ten, think happy thoughts, and count your blessings.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andaid="red"> of, Doamne ajuta! sa fie cum zici tu. Multam mult de incurajare! [flo]

 

Planul tau mare e pe alt continent [:D], planul meu mare - nu cred ca nu te-ai prins care e. Nu de alta dar l-am ras-discutat pe forum. [:D] Insa acum chiar ma gandesc la el, imi cam absoarbe gandurile, intorc problema la concret pe toate partile. Cipru - da, suna bine, sper sa ajungem si acolo in viitor.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jur ca nu stiu care-i planul mare! turistic adica, ca de asta vorbeam acu'. ne-turistic, bb3, dar credeam ca nu la asta te refereai.

edit: acum ca ma gandesc si bb3 se potriveste in contextul mesajului tau ca e consumator de resurse:) mi-a fugit gandul doar la ceva big consumator de resurse si turistic in acelasi timp; cred ca sunt obosita:)

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani "teroristilor" nascuti pe 14!!!!!!

 

 

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten morgen! Mie-mi pica ochii in gura de somn! [cafea]

 

La muulti ani plini de veselie, noroc si sanatate gastii de teroristi nascuti pe 14 noiembrie! [s]

 

Feli, sa-ti traiasca soarecul drag, sa fie iubita si norocoasa! Sa fiti fericiti pana la adanci batraneti![s]

 

Lavi, buna ideea Andei cu Muntenegrul. Daca mergi la Petrovac sau Budva ai foarte aproape spital, Podgorica fiind la vreo 30 de km. Ia studiaza si varianta asta.[pup]

 

Alinus, spor la alaptat! Superbe pozele cu familionul vesel si zambaret![olala]

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nokiid="red"> pana una alta am bagat o cerere de rezervare la Brela de duminica pana marti (plecare sambata din Buc si o noapte pe undeva drum). Marti ori o luam spre casa cu pauza la Timisoara, ori mai bantuim prin zona si plecam sambata spre Ro sa ne intoarcem duminica la Bucuresti.

Asa ca daca o lungim la 2 saptamani - mai am timp sa cuget asupra traseului, Muntenegru e si el candidat. Decizia ce si cum prefer sa o luam mai incolo, sa avem mai multe date despre starea mea din iunie.

 

Ideea e ca nici nu vreau sa platesc prea mult de acum (la Brela scap cu un avans oarecum modic) pt ca nu stiu cum voi fi. Se poate inclusiv sa am o sarcina de-aia de trebuie sa stai in pat. De-asta am exclus din start avion sau cumparat bilete prin agentie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani [s]

stefan id="blue">de dordia;

andreeaid="red"> de coralia;

bogdanid="blue"> de gandacel;

razvan id="blue">de addya;

iulia id="red">de mirabilis;

 

si, bineinteles, colega noastra de giulesti, ilincaid="red">!

 

si multumim de urari!

 

noi am petrecutara in cerc restrans (la minimum, ca invitati i-a avut numai pe vara-sa si 2 prieteni, dintre care unul bolnav dupa op de polipi n-a mai venit).

mai am inca mai mult de jumatate de tort - am dat un rateu anul asta, l-am facut la alice - compozitia interioara a fost ok desi eu nu ma dau in vant dupa diplomat, dar era innecat intr-o glazura odioasa, extrem de groasa. Ca aspect l-a incantat pe andrei (thomas cu vagon), dar eu am fost total dezumflata.

 

in alta ordine de idei, 25 de chestii in care sa incapa ceva sunt extrem de multe [:D]

 

intr-o cu totul alta ordine de idei, am fost ieri sa ne masuram imunitatea (nu ca as crede f tare ca asa ceva e posibil, dar v-am spus ca sunt cam down, asa ca incerc si eu oaresceuri). gabi si cu mine am iesit dezastru, la limita limitelor de jos, mai putin nu masura aparatul, in schimb copiii au iesit: anais super-bine si andrei - satisfacator, oricum peste medie (ziceau aia), desi andrei e ala care mananca sanatos; iaca anais cu shunculita si salamiorul ei l-a luat. Acum ma gandesc daca sa cumpar pastilele (scumpe cu spume) au ba. As lua de incercare... dar ma mai gandesc (sunt oarecum ingrijorata pentru noi, adultii, am iesit mult prea nasol si dupa episodul cu bube de stres care i-au iesit asta-vara lui gabi mi-au intrat niste spaime in sistem)

 

Va las, ca azi mi se shimba directoru' general - distractie maxima.

 

c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07

 

FEBRUARIE thing-a-day id="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...